STIPACICA

Achileyes

Zainteresovan član
Poruka
272
O.K

Pretpostavljam da vam se dogodilo nekada u zivotu da vas je neko ustinuo za pozadinu.

Meni se to dogodilo pre par dana kada sam kretao na put,u liftu,po drugi put.
Moja komsinica ( devojka koja ide u obliznju gimnaziju) danima je merkala,gledala,da bi me na kraju,dok smo izlazili iz lifta strucno ustinula i nasmesila se izlazeci.
Ako joj to predje u naviku .... :-)

Necu pitati za savet sta da uradim,cisto me zanima sta bi vi uradili na mom mestu. :-)
 
ja sam imao u srednjoj "drugaricu" chitaj: poluprofi yebachicu koja me je dva tri puta savacjarila ne odnazad nego spreda :roll: ... shta sam radio? zverao sam od chuda evo ovako.... :shock:
 
Kad_LupimLupim:
Eeee 'bem te nesnalazljiva :lol:

1) bila mi je antipatichna oduvek.
2) glupa je do koske.
3) nimfomanka je.
4) poyebalo ju je trecjina razreda drugoj trecjini je u najmanju ruku popus.hila
5) imao sam u to vreme (3,4.-i srednje) devojku.... :)

al da sam nesnalazhljiv, to jeste.
i da me dzesika alba savacjari ja bih opet......... :shock:

:):
 
Pa ne mora to da znachi mnogo..ja obozhavam da shtipkam zgodne guze,a opet ne znachi da bi sa svakim neshto imala...nego chisto onako... ne mogu da odolim.. :wink: :mrgreen:
 
Ne smeta meni, neka ona stipa... :-)

Samo me iznenadila,a izgleda kao fina devojka.

Ali necu posle ja da budem kriv ako se zaglavi lift.A na kraju ona ispadne istipana.
 
...јесте у средњој онако у маси...али то се не рачуна...

...а у ОШ ту се не зна ко је кога хватао...:lol: ...у ствари знало се...али је био баш шок :shock: ...кад сам ја био објекат радње...
 
Achileyes:
O.K

Pretpostavljam da vam se dogodilo nekada u zivotu da vas je neko ustinuo za pozadinu.

Meni se to dogodilo pre par dana kada sam kretao na put,u liftu,po drugi put.
Moja komsinica ( devojka koja ide u obliznju gimnaziju) danima je merkala,gledala,da bi me na kraju,dok smo izlazili iz lifta strucno ustinula i nasmesila se izlazeci.
Ako joj to predje u naviku .... :-)

Necu pitati za savet sta da uradim,cisto me zanima sta bi vi uradili na mom mestu. :-)

Šta da radiš kada tvoja gooza mami na dodir! :oops:
 
Peta W.:
Pa ne mora to da znachi mnogo..ja obozhavam da shtipkam zgodne guze,a opet ne znachi da bi sa svakim neshto imala...nego chisto onako... ne mogu da odolim.. :wink: :mrgreen:


eeee i ja isto....chak sam jednom ishao sa sestrom i nisam mogao odoliti... morala je trchati zbog mene... :D
 
Možda je baš procenila da tebe može da štipka , a da joj ne padne kruna sa glave....

Mene kad štipne, ja joj razvijam hobi....kao "na-turistički" radnik....
Odmah bi palo:
-Postideo sam se
-Postideo mi se drugi guz , što je on lošiji od ovog koji je uživao....

Što opet ne znači da će se razviti do panoramnog razgledanja mojih guzova odozdo, dok savijena u liftu bira spratove .....
 
Achileyes:
O.K

Pretpostavljam da vam se dogodilo nekada u zivotu da vas je neko ustinuo za pozadinu.

Meni se to dogodilo pre par dana kada sam kretao na put,u liftu,po drugi put.
Moja komsinica ( devojka koja ide u obliznju gimnaziju) danima je merkala,gledala,da bi me na kraju,dok smo izlazili iz lifta strucno ustinula i nasmesila se izlazeci.
Ako joj to predje u naviku .... :-)

Necu pitati za savet sta da uradim,cisto me zanima sta bi vi uradili na mom mestu. :-)

Jaooo što to mene nervira.
Da sam naplaćivao sada bih imao vilu na Dedinju i bazenče.

Obično se ljtuim kada mi to urade a retko kad mi bude smešno.
Tj zabavno mi je kada to uradi neko na koga sam bacio pik jer je to znak da...
 
mene ni jedna nije vatala, doduse nema me nesto mnogo, ali mogla bi neka da me uvati za ono drugo vaznije tu mi ne ponestaje, jbg samo me gledaju stidljivice, ma moram ja da odem u rio de janeiro, tamo te ribe same napadaju :lol:
 
O.K

Pretpostavljam da vam se dogodilo nekada u zivotu da vas je neko ustinuo za pozadinu.

Meni se to dogodilo pre par dana kada sam kretao na put,u liftu,po drugi put.
Moja komsinica ( devojka koja ide u obliznju gimnaziju) danima je merkala,gledala,da bi me na kraju,dok smo izlazili iz lifta strucno ustinula i nasmesila se izlazeci.
Ako joj to predje u naviku .... :-)

Necu pitati za savet sta da uradim,cisto me zanima sta bi vi uradili na mom mestu. :-)
uzvratio prstencom:heart:
 

Back
Top