INTERNET (mobilni telefon, na desktop)???

kako uopšte uključiti internet na mobilnom, sad sam dobio neki skrin tač glupi telefon inače sam do sada koristio cigla telefone, međutim blage veze nemam kako funkcioniše internet na mobilnom , šta god kliknem izbacuje mi: service unavailable .
Na žalost klinci mi nisu kući i neće biti tu još nedelju dana, inače bi problem bio rešen zapola sata :)
 
kako uopšte uključiti internet na mobilnom, sad sam dobio neki skrin tač glupi telefon inače sam do sada koristio cigla telefone, međutim blage veze nemam kako funkcioniše internet na mobilnom , šta god kliknem izbacuje mi: service unavailable .
Na žalost klinci mi nisu kući i neće biti tu još nedelju dana, inače bi problem bio rešen zapola sata :)

Koji je telefon u pitanju pa cu moci da ti pomognem?
 
ja sam opsuteno povezivao SE k700i preko bluetooth-a ,ima u programu opcija za remote control radi kao daljinski,file transfer ,dial up za net,jedino sam po netu trazio na koji broj treba da se konektuje ,bilo je nesto sa zvezdicom i devetkom
sve u svemu ne skida ti se kredit vremenom koje provedes nego skinutim KB-ima,i kosta ko sam djavo,na tvom mestu ne bih ni pokusavao
 

Back
Top