Devci (Nevini muskarci)

David Coverdale

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
422
Posto sam na srpskom forumu pisacu na ekavici.Nista mi ne smeta.
Pitanje za devojke.Devojke sta mislite o devcima to jest o nevinim muskarcima koji nisu imali seksualne odnose sa nijednom devojkom i zenom?
Muskarci, sta vi mislite o takvim muskarcima?Cisto opis takvih muskaraca i kakvim ih vi smatrate?
:-D :-D
 
jooj pa ne znam bas ...al prilicno je nuobicajeno da je muskarac nevin do tih godina...ma on treba prvo da ode u javnu kucu na neku obuku, pa onda da trazi devojku za ozbiljnu vezu...sigurno bih se pitala da li je normalan, da li je edipovac
zamislite kad taj oseeti cari seksa, pa kad se zapali , ima sve da prsti...
kako je mogoa da ostane nevin do 30 , jedino ako je ziveo u nekoj planini pa nikad nije video zensku ni na tvu... :roll:
 
David Coverdale:
Posto sam na srpskom forumu pisacu na ekavici.Nista mi ne smeta.
Pitanje za devojke.Devojke sta mislite o devcima to jest o nevinim muskarcima koji nisu imali seksualne odnose sa nijednom devojkom i zenom?
Muskarci, sta vi mislite o takvim muskarcima?Cisto opis takvih muskaraca i kakvim ih vi smatrate?
:-D :-D

А шта има да мислим?!
Његов живот-његова ствар!
Само да не тражи да му ја скидам мрак.....:?
 
...пази кад знам једног који није ништа до 27. год живота. После се његова цица хвалила са неким петицама, шестицама...за ноћ...:D

...што се цица тиче ствар је мало другачија...не верујем да постоји неко ко би чекао невину са свим њеним триповима, страховима, цимањима + незнањем ако је у неком плејбој фазону...али верујем да би сви типови, први ја (за разлику од обрнуте ситуације...цице и неискусног лика) чекали ту невину колико треба...месецима ако треба...кад би се заљубили (или чак заволели после толиког чекања:lol: ) и кад би све остало било ОК. Није секс уопште толико битан (јесте али не толико) нама (бар мени) колико рибе мисле да нам јесте.
 
Hellen:
А шта има да мислим?!
Његов живот-његова ствар!
Само да не тражи да му ја скидам мрак.....:?
Hellen sa tehničke strane muškarac ako se samozadovoljavao nije u nikakvom mraku o kojem ti pričaš jedino što će svršiti puno brže od onih koji odavno ebu i kojima se već i ogadilo sexsanje , jedino što ćeš ti biti nezadovoljna njime e to je već druga stvar :lol:
 
baki 75:
jooj pa ne znam bas ...al prilicno je nuobicajeno da je muskarac nevin do tih godina...ma on treba prvo da ode u javnu kucu na neku obuku, pa onda da trazi devojku za ozbiljnu vezu...sigurno bih se pitala da li je normalan, da li je edipovac
zamislite kad taj oseeti cari seksa, pa kad se zapali , ima sve da prsti...
kako je mogoa da ostane nevin do 30 , jedino ako je ziveo u nekoj planini pa nikad nije video zensku ni na tvu... :roll:
E, svasta! :evil: :evil: :evil:
Zene vole sve na gotovo! Da je neka druga odradila, a one da se opuste.
:P
 
Ljuba82:
...што се цица тиче ствар је мало другачија...не верујем да постоји неко ко би чекао невину са свим њеним триповима, страховима, цимањима + незнањем ако је у неком плејбој фазону...али верујем да би сви типови, први ја (за разлику од обрнуте ситуације...цице и неискусног лика) чекали ту невину колико треба...месецима ако треба...кад би се заљубили (или чак заволели после толиког чекања:lol: ) и кад би све остало било ОК. Није секс уопште толико битан (јесте али не толико) нама (бар мени) колико рибе мисле да нам јесте.
E, super si! :D

Ne znam sto se tice muskaraca..... Ja poznajem dvojicu od po 23 godine. I nista.
Jedan zarko zeli, ali nikako da se potrefi (drugim recima - zagoreo i nesposoban da nadje devojku).
A drugi je bas fini i vernik je, pa, eto... Nije pronasao sebe. Branio bi se da ga devojka napadne. Mada, kad se bude zaljubio, promenice misljenje, sigurno. Mada, ne znam kada ce to biti...

Iskreno..... Ja bih se zapitala. Prvo bi bilo lepo rascistiti koji je razlog toga.
Ako je neka prolazna veza, ne, naravno.
A ako je zaista BUM-ljubav... A onda je zaista svejedno da li je ili nije.

Mada, ne mogu da pricam iz ove pozicije, imam 22 godine. Ne znam.
 
sinmbad:
Hellen sa tehničke strane muškarac ako se samozadovoljavao nije u nikakvom mraku o kojem ti pričaš jedino što će svršiti puno brže od onih koji odavno ebu i kojima se već i ogadilo sexsanje , jedino što ćeš ti biti nezadovoljna njime e to je već druga stvar :lol:

A зашто бих била са неким са ким не бих била задовољна???

Са које техничке стране, брее??
Каква техничка страна? Шта тај зна о женама, о комплетном узајамном ОДНОСУ двоје људи, и, у крајњем случају, шта зна о себи???


Хвала Богу те никада нисам срела некога коме ''се огадило'' сексање....:roll:
 
rastamann:
neko MORA da bude prvi. Hajde da mi, devojke, pozovemo zigola da obavi posao, a decaci da se druze sa prostitutkama.

A onda cemo biti cisti i beli kao sneg, spremni za nova iskustva....

(naravno, sve ovo dok ne budemo poceli da se radjamo deflorisani i sa skinutim mrakom, sto nije iskljuceno. E, tek ce tad musko-zenski odnosi biti pesma...)
 
Хоћу да кажем, ако је некоме то избор у животу, његова ствар....
Ја не бих улазила у везу са неким невиним тридесетогодишњаком јер ако он за 30 година живота није успео да оствари такав однос са неком особом у којем би било толико присности да би то подразумевало и секс.....онда бих га радије заобишла у широком луку.
Никаква ''техника'' ту није у пиутању, него емотивна зрелост!
 

Back
Top