Be Bitch&Hitch

MAXMA

Obećava
Poruka
86
Zamislite situaciju da vam zena koju poznajete(komsinica,poznanica,koleginica,pa i najbolja drugarica) mazne tipa!!! Koga krivite? Nju ili njega? I jos jedno dodatno pitanje: Da bi zena bila kucka koje osobine mora da poseduje? :?
 
Krivila bih i nju i njega...
Kucka...je zena koja ne preza ni od cega i ni od koga da bi dosla do svog cilja, spremna je na sve i svasta cak i na izmenu licnog opisa... j... se iz koristi ... podla je, bezobrazna...ma ***** koje samo trreba tuci...
 
ti definitivno...ako ne provlais u vazduhu jer ej to neko ko je pored tebe i ako ga znas videces da se nesto desava...druga stvar,on...nema sanse da neko moze njega da preotme ako on ima sve sto m treba kraj tebe ili prosto postuje te i ceni...samo moze pokusati koliko ja kapiram


e a to sa kuchkom je vrlo prosto...ne mozes ti nesto biti sto nisi,dale mozes naneti neku zajebanciju da vide da nisi mutava i da i ti imas keca u rukavu ali kucka se rodi,tj valjda taj kuckinski instikt...dok recimo vremenom postajes iskusnija i to je mnogo zajebanije nego biti kucka...mngo ljdskije nego ovo :)
 
MAXMA:
Zamislite situaciju da vam zena koju poznajete(komsinica,poznanica,koleginica,pa i najbolja drugarica) mazne tipa!!! Koga krivite? Nju ili njega? I jos jedno dodatno pitanje: Da bi zena bila kucka koje osobine mora da poseduje? :?
Treba da da laže, krade, preprodaje, ofira... i manipuliše na svake načine
:D to je qčkizam.


nego, ne znam koga bih "krivila"....stvarno mi je nezamisliva ta situacija. :shock: Možda bi ih ubila oboje :P Na spavanju :lol:
Ne, sad bez zayebavanja, nekako ne konkurišemo ja i komšinice, koleginice, a naročito drugarice...nikad, baš nikad! :D
 
Kucka je, mislim, beskrupulozna osoba. To bas i ne moze da se sakrije - odmah ukapiras, bas te "ozrace". Verovatno sebicna, nelojalna, neiskrena, nepostena...

A koga bih krivila da me decko ostavi sa komsinicom itd? Nikoga. Prestala bih da ga postujem, a i nju, ako mi je prethodno bila drugarica. Verovatno bih se neko krace vreme osecala kao budala :) onda bi mi prijatelji objasnili da me on ne zasluzuje :) onda bih se malo zategnula i nasla novog, boljeg tipa.
 
MAXMA:
Zamislite situaciju da vam zena koju poznajete(komsinica,poznanica,koleginica,pa i najbolja drugarica) mazne tipa!!! Koga krivite? Nju ili njega? I jos jedno dodatno pitanje: Da bi zena bila kucka koje osobine mora da poseduje? :?


prvo njega, jer me nije voleo i poštovao.....mislim baš sa drugaricom....
onda nju jer joj ništa nije sveto...
a onda i sebe jer nisam na vreme primetila sa kim provodim vreme....mislim na oboje....
NEKI MORALNI PRINCIPI IPAK MORAJU DA POSTOJE..... :idea:
 
E muvalo je iskrena :)

DD je čist zen, a Tarabica mi je bliske orjentacije :mrgreen:

btw. shaddow, to ja samo na rečima....da se zaista tako nešto desi, mislim da bih se verovatno povukla u sebe i okrenula poslu um. ljubavi....i samo poslu. Verovatno bih postala broker...ili portfolio menadžer. Ili tako nešto neizvesno i zahtevno i super plaćeno...:)
 
Dvostruki gubitak. Vise bih zalila zbog razocarenja u drugaricu. Momci dolaze, odlaze...
A zavisi od toga kakvo je (bilo) to prijateljstvo, tj. veza. Mozda je to nekad i dobro, progledas...
 
Samanta dušo, mislim da imaš malo pogrešnu predstavu o muškarcima uopšte - šta treba da radiš da bi im se svidela, šta oni očekuju, itd.
Kako se postaviš u startu, to na kraju i dobiješ.
Nije sve tako crno. :)
 
Definicija kucke je upravo ta koja mi maznu dragana.

Koga kriviti??

Hmmm....

Definitivno nju zato sto je djubre, a onda njega zato sto je jos vece djubre od nje, pa onda sebe sto se nerviras oko gluposti...
 
MAXMA:
Zamislite situaciju da vam zena koju poznajete(komsinica,poznanica,koleginica,pa i najbolja drugarica) mazne tipa!!! Koga krivite? Nju ili njega? I jos jedno dodatno pitanje: Da bi zena bila kucka koje osobine mora da poseduje? :?
Ja sam imala situaciju da je drugarica (zajednička, i moja i njegova) veoma intenzivno muvala mog momka, a njemu se to svidjalo. A i meni je jednom prilikom rekla kakva mu (provokativna) pitanja postavlja, kako su je negde pitali:" Je l' ti to momak?" , kako je njeni zezaju za njega- kao da su u šemi, i tako... Tokom tog razgovora sam videla koliko je ona naložena na njega, prosto euforično mi je pričala sve to (što za mene nije normalno, ne razumem baš tu psihologiju, em da startujem momka od drugarice, em da joj sve to pričam), i ja se lepo povučem iz te situacije, jednostavno, neću da budem budala, ali i ne krivim nikoga... On me je ubedjivao da je ona njemu samo drugarica, ali da ne zna šta je on njoj! Raskinuli smo, a on je dve godine posle našeg raskida pošao sa njom. Mislim da su bili u vezi jedno 6-7 godina, pa su se i venčali. U'vatila ga na bebu :lol:
Imala sam mnogo lepše mišljenje o njoj, a sad ne znam ni sama, gledam je kao neku drugu osobu, shvatila sam da je ne poznajem...
 
Dinna:
Ja sam imala situaciju da je drugarica (zajednička, i moja i njegova) veoma intenzivno muvala mog momka, a njemu se to svidjalo. A i meni je jednom prilikom rekla kakva mu (provokativna) pitanja postavlja, kako su je negde pitali:" Je l' ti to momak?" , kako je njeni zezaju za njega- kao da su u šemi, i tako... Tokom tog razgovora sam videla koliko je ona naložena na njega, prosto euforično mi je pričala sve to (što za mene nije normalno, ne razumem baš tu psihologiju, em da startujem momka od drugarice, em da joj sve to pričam), i ja se lepo povučem iz te situacije, jednostavno, neću da budem budala, ali i ne krivim nikoga... On me je ubedjivao da je ona njemu samo drugarica, ali da ne zna šta je on njoj! Raskinuli smo, a on je dve godine posle našeg raskida pošao sa njom. Mislim da su bili u vezi jedno 6-7 godina, pa su se i venčali. U'vatila ga na bebu :lol:
Imala sam mnogo lepše mišljenje o njoj, a sad ne znam ni sama, gledam je kao neku drugu osobu, shvatila sam da je ne poznajem...

A sto si se ti povukla?
Ma, jasno mi je, nego mi krivo zbog qcke..
 

Back
Top