da li ste vi...

da li ste srecni?


  • Ukupno glasova
    23
  • Anketa je zatvorena .
Srecna sam i previse
851co.gif
 
Nisam srecna, al nesrecna jesam. Prvenstveno zato sto kad god mi nesto krene pre ili kasnije propadne. Nisam postigla nista u zivotu a kao mala sam htela mnogo toga. Svi mi izgledaju srecnije i zadovoljnije od mene. Sto bi rekla Andjelina Zoli (ili kako god) gde god da sam pre ili kasnije nadjem sebe kako gledam kroz prozor zeleci da sam negde drugde.
 
shta znam..... ja sam u sushtini imala mnogo srecje..... oduvek..... a opet ja nisam srecjna....
i ne mogu da imenujem neshto.... shto mi fali....... fali mi srecja.... sve ostalo je tu.....
ne znam... volela bih da sam potpuno zdrava eto to mozhda.... mada i to nema poseban uticaj na moje raspolozhenje....... shta znam.... kad pomislim na gladnu decu u africi obolelu od side, bez terapije.... pomislim da sam ja jako srecjna....
a opet..... kad sebe pogledam..... nishta..... nema me.... samo prostor.......
ja sam listicj.........
 
Nisam skroz,fali mi dosta toga da bih bila srecna,ali ne zurim,polako sve dodje na svoje,imam vere da ce sve biti ok,pa makar i nemala shta sve zelim u zivotu znam da cu biti srecnija,sad cutim i idem dalje,...Nekad je jako teshko,ali na sve se ziv chovek navikne,...na sve,.....
 

Back
Top