shta je bre ovo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
svi smo mi za kosovo je srbija...ok ?..ok...al ljudi ja i pre nekog vremena pisah o ovome - pojo vuk magarca...sve je po starom...kosovo i zhivot na njemu je vrlo delikatna tema i ne treba raspirivati mrzhnju...svi mi pomalo krshimo pravilnik foruma i to je ok...jbga toliko smo vremena tu itd...al ovo je previshe...

# Omalovažavanje i vređanje učesnika u raspravama, posebno po nacionalnoj, rasnoj, verskoj ili drugoj pripadnosti, ili seksualnoj orijentaciji

by whitenicky na podforumu prishtina...


Posto vidim da je dobra posecenost ovoj fotografskoj radnji ALBANCI uradio sam vam i zajednicu fotografiju , prepoznacete se :
9800eedd-1.jpg



Ma jok bre vi ste isti kao i cigani samo ste jos smrdljiviji i ruzniji ) !!!

Pa u zadnje vreme ne vezbam noge i ledja , poceo sam k i t u da vezbam da mogu bolje da vas k a r a m , @Anna Oxa ga je vec primila i @IIIyria nemoj da se trpas pre reda )) !!!

Nije sve u velicini ))) ima nesto i u tehnici . Jbo onog tvogo obrezanog , dodji na SRPSKU PRAVU K*ITU !!!

Tvoja je K U R C A dobila po selu i sire , daj reci koliko imas brace , al se tvoja keva naprimala kite i kite )

@IIIyria - kazi samo cifru koliko imas brace i sestara , da vidim koliko jos da ti ih ja napravim )) covece da vam malo lepa deca ulepsaju dom , e jel ti babo crko ?!??!?!?!!!

Sto jel tako kod tvog muza pa znas iz licnog iskustva ....ko ga j*ebe kad mu je Hodza to otfikario tupim nozem ...... a posle skupio kozicu a vi svi porodicno jeli , mislili da su lignje goveda siptaska )))))))))

Pa naravno da cemo to da im kupujemo , da budu pravi SRPSKI JUNACI kao i njihovi ocevi ... pa sa vama se moze samo razgovarati preko nisana ))) !!!

Samo majka SRBIJA je mogla da vas trpi siptarcine svih ovih godina , J*EBO VAS TITO koji je dozvolio da se kotite kao stoka ))) !!!!



da ne duzhim misim ovoga ima na tone...banujte retarda !
 
Vidim @Antune da si sve ovo lepo smislio ali reci zbog cega :))) ja na tim temama ne postujemo odavno posecujem samo kafanu na tom forumu ,ali znam sta te muci degeneriku ... nisam ja kriv sto ti je otac otegao papke od alkohola , jadna majka koja te zaposlila u apoteku posto si leceni narkoman , ti si Cacanska budaletina i sta tebe boli uvo sta ja pisem po forumu , ti si kod mene na ignore listi odavno ali nos nikako da izvadis iz mog dupeta ... nije ti prvi puta da pokusavas ovakvim temama da budes pametan , voleo bih da te upoznam .... mislim da vise ne bi ti kuckao na toj tastaturi ali glupo je da ti pretim ovde pred svima da ne ispadnem faca ili mangup ... ali polako narkomane samo polako !!! Nadam se da ces uspeti u toj nameri da me banuju , ali mislim da si ti 1000 puta zasluzio isto to jer si debil i kad ne pises postove .Reci sada svima koje tablete uzimas umesto droge da vidimo sta si danas uzeo kad seres kao foka ....
 
Astrodita:
Hej, forumaši, zašto tako, čemu ove teme lude?
Da li vam je od njih bolje?
Ne verujem da je tako,
ali mene uvek slude! :sad: :arrow:

Pa Astro niko nije savrsen , nisam ni ja kad neko pogleda ove postove ... pogledajte avatara od Antuna jel neko normalan moze to da postavi , ja imam zastrasujuceg avatara ali posto malo ljudi odlazi na teme gde su albanci i muslimani , nekima vise odgovara da oni nas psuju i vredjaju nego mi njih . :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top