bit torennts

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To ti legalan sadrzaj bar sam ja tako procitao,mozes da ih skidas preko bittorrenta,bitlord,bitcomet,a ja skidam preko azureusa on je najbolji po meni.Skines neki od ovih programa pa onda mozes da skidas torrente evo nekih sajtova:

www.torrentportal.com
www.torrentbox.com
www.torrentspy.com

Na ovim sajtovima imas torente skines ih u kompijuter nisu veliki 50kb do 120kb,pa ih pokrenes preko programa koji si skinuo npr:azureus.Brzina ti zavisi sa koliko racunara vuces to sto skidas.
Nadam se da sam pomogao,ako ti nesto treba napisi pa cu ti kazem.
POZDRAV:)
 
Figaroo:
To ti legalan sadrzaj bar sam ja tako procitao,mozes da ih skidas preko bittorrenta,bitlord,bitcomet,a ja skidam preko azureusa on je najbolji po meni.Skines neki od ovih programa pa onda mozes da skidas torrente evo nekih sajtova:

www.torrentportal.com
www.torrentbox.com
www.torrentspy.com

Na ovim sajtovima imas torente skines ih u kompijuter nisu veliki 50kb do 120kb,pa ih pokrenes preko programa koji si skinuo npr:azureus.Brzina ti zavisi sa koliko racunara vuces to sto skidas.
Nadam se da sam pomogao,ako ti nesto treba napisi pa cu ti kazem.
POZDRAV:)

hval puno.upravo skidam program pa da probam.ako bude problema eto mene pozdrav.ako treba neka pomoć oko plesa pitaj.ostali nemoj se ljutite ako sam malo zalutao.nije sramota neznati i pitati pa makar i u ovom forumu.niko se nije rodio sveznajući.izvinite kos jednom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top