Amerika ili ne pitanje je sad

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ja sam odavno u USA, nego je taj sajt bio odlican, bas mi zao sto je ukinut. Nesto sam malo i tamo piskarala, ali nisam odavno. Da li znas zasto je prestao sa radom?

Admin nije bio bas nesto strucan pa su im maznuli usernameove i sifre. nadam se da ti nije svuda ista sifra po defaultu :) a ako jeste bolje promeni :)
Mozda ce ga popraviti nekada.

Ipak je bolje da se drzis ovde krstarice. :)
 
Jok nije moj samo je tu dok se ne popravi zelena lutrija mada iskreno mislim da je bolje pozvati te ljude da dodju na krstaricu kao sto sam i uradio na fb-uku tako da je to fer share.
Pitaj ovde ako te nesto zanima za US rado ce ti neko pomoci.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko sta je sa sajtom zelenalutrija.com ? Jedini konkretan sajt o toj tematici koji je postojao kod nas,da nije neka prevara ili slicno...

ZelenaLutrija.com je trenutno offline, jer je server na kom je hostovan napadnut tokom vikenda botovima (DDoS). Admini rade na tome da se server vrati u operativu, i očekujemo da će sajt biti online uskoro.

Ništa od informacija nije izgubljeno, sve će biti vraćeno kako je bilo kada se ovo završi.

Za sada, sve novosti vezane za sajt biće objavljene na Twitter nalogu @ZelenaLutrija.
 
ZelenaLutrija.com je trenutno offline, jer je server na kom je hostovan napadnut tokom vikenda botovima (DDoS). Admini rade na tome da se server vrati u operativu, i očekujemo da će sajt biti online uskoro.

Ništa od informacija nije izgubljeno, sve će biti vraćeno kako je bilo kada se ovo završi.

Za sada, sve novosti vezane za sajt biće objavljene na Twitter nalogu @ZelenaLutrija.


Ma zezas da to moze da se desi njima?
 
Pozdrav svim na forumu! :)
Ima li novijih informacija o direktnom letu Beograd-Njujork? Zadnji put (25 marta 2013.) sam čitao o mogućem dogovoru u Abu Dabiju i Mubadala kompanijom i Jatom da se omogući direktan let iz Beograda za Njujork i obrnuto! Šta se desilo sa tim dogovorom?

Hvala unapred za odgovore!

;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top