Why Dogs Hate People ?????

Jel ovakvi ljudi zasluzuju kucne ljubimce ?????Hteo bih da cujem vase misljenje ,unapred Vam zahvaljujem
psikostym04_1.jpg
 
Опет ја! Сад ћеш да ми се "обрадујеш"!
Зар је овде коментар потребан? Зар мислиш да ће се наћи неко овде ко ће рећи "да, да, заслужују кућног љубимца".
 
Milly73:
Опет ја! Сад ћеш да ми се "обрадујеш"!
Зар је овде коментар потребан? Зар мислиш да ће се наћи неко овде ко ће рећи "да, да, заслужују кућног љубимца".

Ne devojcice milly vanilly ,ups.izvinite mlada damo .... zelim samo da vidim sta ljudi misle o ovome ,a da sam ti se obradovao i nisam bas nesto ,ali lepo sto si postovali na ovoj temi :wink:
 
Не брини, немам намеру да улазим у било какав конфликт. А за мили-ванили, хе, ниси једини који ме је тако назвао (на форуму).
Поента је у томе да је чиста будалаштина шта људи раде псима на овим сликама и да дефинитивно не заслужују љубимца. Ајде, нека се они сами обуку тако, баш ме брига, и нек измисле неку глупаву параду за то, па нек се шепуре!
 
Пола ''љубитеља'' паса су квазиљубитељи....
То су они који желе од пса да направе човека мислећи да му тиме чине услугу...

Моја комшиница је имала куче о којем је са поносом причала како је навикнуто да једе само прашку шунку...желећи ваљда тиме да каже како квалитетно храни пса.....А свако ко има пса зна да то није адекватна исхрана за њега...
Куче је навикнуто да једе са њима за столом, значи седне на столицу и једе из чиније која се налази на столу..... Шта је то ако не мучење животиње и негирање његове природе.......

Има маса сличних примера...та силна фризирања, пречеста купања, облачење из хира.....
 

Back
Top