Sta se kod nas najvise slusa?

  • Začetnik teme Mike girl
  • Datum pokretanja
mislim da je ubedjenje da se kod nas slusaju skoro samo narodnjaci glupost...jeste da se oni na TVu i najvise cuju, ali to ne govori nista...mislim da se mi mladje generacije(nada za covecanstvo-ha ha)sve vise vracamo nekim dobrim stvarima-zacudili bi se kolko klinaca znaju ko je Dejvid Majls...ili ako vec ocete(moja omiljena) Jannis Joplin...
a to da je rock ili punk mrtav to je vec postalo toliko glupo i kad vidim ono "Punk is dead" ili "punk is not dead" povracam po tastaturi barem pola sata...muzika nije mrtva, nijedna niti ce ikad biti
 
Ja mogu slusati sve vrste muzike.Ponajvise slusam Lunu i sl, ali me narodnjaci uopste ne nerviraju.Oni jesu slabo kvalitetni, ali ipak je na zabavama najbolja atmosfera kada se oni puste.I, radije slusam njih nego Britni Spirs, koja se ljubi sa zenama na sceni-ipak ,to mi je KRAJNJE RASPUSNO!
 
Ja mogu slusati sve vrste muzike.Ponajvise slusam Lunu i sl, ali me narodnjaci uopste ne nerviraju.Oni jesu slabo kvalitetni, ali ipak je na zabavama najbolja atmosfera kada se oni puste.I, radije slusam njih nego Britni Spirs, koja se ljubi sa zenama na sceni-ipak ,to je krajnje raspusno! :)
 
Alexandr:
Cekajte bre ljudi ,kakav RAP i Linking Park?Utripovali ste da imate daleko visi nivo svesti od onih koji vole narodnjake, a ustvari ste veoma slicni njima.Zao mi je sto toliki ljudi koriste muziku kao statusni simbol,kao imidz umesto da jednostavno uzivaju u njoj bez obzira kojoj vrsti pripada.To veoma podseca na navijace, jednostavno uvrte sebi u glavu da je Zvezda bolja od Partizana i nikavi racionalni argumenti vise ne pomazu.Muzika nije navijanje,slusas ono sto volis.Zato svima vama koji ste gledajuci Linking Park na MTV-u rekli `woow cool, sad sam tako originalan i poseban zato sto slusam ovo` da obrate paznju na starije stvari kao sto su Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd,Metallica ,Doors i zasto ne i evergreen, jer pomirite se Rock jednostavno JESTE mrtav.Nemojte misliti da ste posebni jer mucite svoje usi sa grupicama koje pokusavaju da zarade pare na staroj slavi rocka.Nadam se da nisam zvucao uvredljivo :wink:


PRVO HIP - HOP ,REP I SLICNE GLUPOSTI NIKAD NECE BITI NI DO KOLENA ROKU! DRUGO ROK SE I DALJE SLUSA SAMO U PREVEDENOM I DRUGO SMISLU. SADA SE ZA NJEGA I KROZ NJEGA ZIVI. DAKLE NE MORAS SLUSATI ROK ALI OBUCI KOZNU JAKNU , PUSTI KOSU I DOZIVI PRAVI NOCNI ZIVOT BEOGRADSKIH SPLAVOVA ( NA KOJIMA SE INACE NE SVIRA SAMO ROK EN ROL) PA CES SHVATITI DA ROK NIJE MRTAV I DA NIKAD NECE BITI! ROK VISE NIJE VRSTA MUZIKE VEC NACIN ZIVLJENJA! SHVATI TE TO!
 
pa slusa se ono sto forsira pink-kultura,a to ipak nazalost nisu narodnjaci nego turbo-folk ili tako nekako.Vidim da dosta kjudi kaze da su to narodjaci ali pravu srpsku narodnu muziku danas slusa najmanji procenat nase populacije,ljudi verovatno nisu upuceni ali sada u svetu ima dosta sastava koji sviraju izvornu srpsku muziku,i to je sada in(balkanska muzika).pogledajte kod nas samo: balkanika,bilja krstic,rajko feliks,jovan maljokovic....to su i svecka imena! :wink:
 
Poznajem nekoliko ljudi koji slusaju narodnjake. Sve je to zalosno...
Ali! Poznajem mnogo vise ljudi (i druzim se sa njima) koji slusaju rock i metal. Dakle, ljudi, ima nas! I sve smo brojniji (cak je i moja mladja sestra pocela da se prima na Allice Coopera)! :D
 
gumena:
HEMULI:
Potpuno se slazem!!!Ali strani hip-hop,ovi nasi su sra..nje
Znaci cim je nase mora da ne valja. E tu se ne bi slozio s tobom. Zavisi sta si slusala od naseg Hop-a. Ako si slusala Gru-a... kao sto je lik naveo ispod tebe oni nisu Hop oni su komercijalni RAP. Malo se potrudi ko da saznas ko je sve na HOP sceni nemoj samo da gledas PINK i njihove zvezde... I nemoj da se uvredis za ovo... Samo zelim da ti kazem da si u zabludi. A da me ne shvatis pogresno slusam i ja strani HOP ali slusam i nas..... Pa ti sad vidi...Nemoj da pljujes nesto bez razloga ili da mesas babe i zabe i da ih sabiras...O.K. Toliko od mene za sad....Poz...
 
Em3pac_iverson_gumena:
Hvala sto zelis da me izvedes is zablude na tako fin nacin(a ne kao poneki,npr. SisaDaPimp).Od domaceg HHa sam slusala zaista dosta(a ne samo Grua!)i ostajem pri svom misljenju!!!
Zasto ostajes pri svom misljenju...tebe lozi samo...s druge strane okeana....pa ti ako mozes uklopi...he he... zezam se ali ima i kod nas nesto sto se moze slusati...bar ja tako mislim...ali svako ima pravo na svoje misljenje i ja postujem tvoje i ne zelim da te nagovaram da ga menjas...Poz 8)
 

Back
Top