Navijaci

Che_Anarki

Aktivan član
Poruka
1.966
Pa deluje mi ko zanimljiva tema.

Evo da nastavim
Post je napiso nixxxxx ne znam kako da stavim ono 'ranje
D, poznato mi je da na bežaniji ima dosta radovaca. Pa praktično tu nema frke. Ja samo mrzim radovce jer su to ubice i dileri, kreteni. A oni mrze mene jer su to sve bivši cigani. Poznato je rivalstvo i između nas i grobara i u to neću da ulazim, nego vratimo se temi.
Pa zar ti nisi iz Novog sada? Daleko je Novi sad od Bezanije.
Kod nas(makar mi tako deluje) oni koji navijaju za partizan ne uplicu se mnogo u to.
Makar ne na Bezaniskoj kosi. Ovde samo ta dva. Ja sam formalno partizanovac. Ali ne navijam i taaako. Meni je besmisleno ono sa grafitima. STO? Cemu tuce? Ako su oni dileri i tako zasto onda morate da silazite na njihov nivo?
 
Hm. :?

Vidiš to ti je frojdovsko pitanje ( :lol: ). Kakve veze ima što sam ja iz NS? Ja navijam za Zvezdu a ne za Vojvodinu (kao svi ali bukvalno SVI moji drugovi). I znam otprilike gde se koji navijači u BG-u kreću. Banjica (hm.), Karaburma, Zvezdara, Voždovac, Senjak... Oni (UF) su iskomplexirani frikovi. Inače svi potežu noževe, sekire, satare... Dileri, debili... E oni su nekada (svi) bili cigani, pa su proterani jer su se kurčili i sad se mrzimo. Čemu tuče? Dokazivanje! Ali ja opravdavam samo tuče između grupa a ne fore, sretnemo nas 5 lika na ulici sa grobarskim dresom pa ga ugazimo. To nikako. A to rade one pi.č.ke najveće, kao što je Firma. Mrzim iskompleksirane navijače. Kad im je pala zastava na Zvezdi PLAKALI su u wc-u a vamo se qurče i uzimaju zastave i zaleću se na smešne grupe (No Name Boys i Zulu iz Kulu :lol: )

Šta te još zanima?
 
Nixxx:
Hm. :?

Vidiš to ti je frojdovsko pitanje ( :lol: ). Kakve veze ima što sam ja iz NS? Ja navijam za Zvezdu a ne za Vojvodinu (kao svi ali bukvalno SVI moji drugovi). I znam otprilike gde se koji navijači u BG-u kreću. Banjica (hm.), Karaburma, Zvezdara, Voždovac, Senjak... Oni (UF) su iskomplexirani frikovi. Inače svi potežu noževe, sekire, satare... Dileri, debili... E oni su nekada (svi) bili cigani, pa su proterani jer su se kurčili i sad se mrzimo. Čemu tuče? Dokazivanje! Ali ja opravdavam samo tuče između grupa a ne fore, sretnemo nas 5 lika na ulici sa grobarskim dresom pa ga ugazimo. To nikako. A to rade one pi.č.ke najveće, kao što je Firma. Mrzim iskompleksirane navijače. Kad im je pala zastava na Zvezdi PLAKALI su u wc-u a vamo se qurče i uzimaju zastave i zaleću se na smešne grupe (No Name Boys i Zulu iz Kulu :lol: )

Šta te još zanima?
Ko su Invalidi? Super im je ime. Ko su oni?
I takodje. Sto to tuca u grupama? Cemu to. O tome i pricam. Jedan na jedan i da shvatim. ALi ovo :roll:
 
Nekima je bezveze, ail drugima nije. Savetujem vam da pogledate filmove kao što su: ''Football Factory'', ''Green Street Hooligans'' ili ''I.D.'' Možda vam bude jasnije ;)
 
Che_Anarki:
Ko su Invalidi? Super im je ime. Ko su oni?
I takodje. Sto to tuca u grupama? Cemu to. O tome i pricam. Jedan na jedan i da shvatim. ALi ovo :roll:

Invalidi navijaju za FK Voždovac. Oni su naravno sa Voždovca, najviše iz Medaka i Braće Jerković. Dobri su, mala grupica sasvim solidna.

E to za grupne tuče. Pa svaka grupa želi da se dokaže, da se vidi ko je jak, gde je vruće gostovanje i gde ti nije baš svejedno kada dođeš. U tim tučama adrenalin skače neverivatno. Npr. Prisustvovao sam tuči između Firme i Taurunum Boysa ( Zemunaca) U NS-u. TB realno nisu dobili tuču (bilo je izjednačeno) ali su napravili veliki nered po NS-u i za to imaju veliki +. Sad Firmi nije baš svejedno kada budu išli u Zemun. Zna se da ovi nisu sitna riba. Kontaš?

Još neko pitanje? :wink:
 
Nixxx:
Invalidi navijaju za FK Voždovac. Oni su naravno sa Voždovca, najviše iz Medaka i Braće Jerković. Dobri su, mala grupica sasvim solidna.

E to za grupne tuče. Pa svaka grupa želi da se dokaže, da se vidi ko je jak, gde je vruće gostovanje i gde ti nije baš svejedno kada dođeš. U tim tučama adrenalin skače neverivatno. Npr. Prisustvovao sam tuči između Firme i Taurunum Boysa ( Zemunaca) U NS-u. TB realno nisu dobili tuču (bilo je izjednačeno) ali su napravili veliki nered po NS-u i za to imaju veliki +. Sad Firmi nije baš svejedno kada budu išli u Zemun. Zna se da ovi nisu sitna riba. Kontaš?

Još neko pitanje? :wink:
Znas neki program u kome mozes da uzmes neki spot ili klip i ubacis svoju muziku.
Htedoh da uzmem onaj spot od Paris Hilton i da ubacim pesmu Kill the poors.
 
nensy4ever:
mislim da nema potrebe da se izjashnjavam....grobarka 4 ever...
tyche mrznja i s medjy navijachimal....sy totalna glypost....ali to smo mi Srbi :roll:

Pa u svakoj državi to postoji ne samo kod nas. Pogledaj Engleze, krljaju se više nego mi. Argentinci i Brazilci pucaju jedni na druge (hvala bogu mi to ne radimo), Poljaci! ti se ubiše međusobno... Hrvati, Nemci, Italijani, Holanđani... :roll:
 
Che_Anarki:
Znas neki program u kome mozes da uzmes neki spot ili klip i ubacis svoju muziku.
Htedoh da uzmem onaj spot od Paris Hilton i da ubacim pesmu Kill the poors.

? Ti mene tovariš? :lol: Otkud znam bre ne visim ja na kompu ceo dan. Mislio sam na pitanje o navijačima. Možda se sutra uključe .lemur., Trejče i Bojan86 u diskusiju pa bude zanimljivije ;) Ajd' uzdravlje 8-)
 
Nixxx:
? Ti mene tovariš? :lol: Otkud znam bre ne visim ja na kompu ceo dan. Mislio sam na pitanje o navijačima. Možda se sutra uključe .lemur., Trejče i Bojan86 u diskusiju pa bude zanimljivije ;) Ajd' uzdravlje 8-)
Ma zezam se. Postavicu temu na Film ili tako nesto.
Evo pitanja. Sta mi mozes reci o ovim navijacima sa Bezanije/Bezaniske kose. I kojoj ti grupi pripadas? Da li se tuku Zvezdasi medjusobno? Kada kazes da su Radovci bili cigani oces da kazes da su navijali za zvezdu?
 
Prvo pitanje: ne mogu ti reći ništa. Mislim da nema neke organizovane grupe Delija odatle. Možda .lemur. Zna nešto on je iz BG-a.
Drugo: Ja ne pripadam nijednoj grupi. Delije Sever imaju 5 najjačih grupa: Belgrade Boys, Brigate, Ultra Boys, Ultras i Heroes. Poređao sam ih po redu (po jačini, brojnosti, organizaciji...). Naravno ima tu i nekih podgupa ali njih ima pun ******...
Treće: Ne tuku se. Više. U 90-im godinama baš su se mnogo ekipe sa severa tukle međusobno (pogotovu Heroes) Bog te pita zbog čega... To su bile (kao što znaš) teške godine za Jugoslaviju a to je uticalo i na navijače.
Četvrto: Da. Dobro nisu baš svi navijali za CZ ali oni najstariji koji su osnovali UF '87, jesu.

...? ;)
 
Nixxx:
Prvo pitanje: ne mogu ti reći ništa. Mislim da nema neke organizovane grupe Delija odatle. Možda .lemur. Zna nešto on je iz BG-a.
Drugo: Ja ne pripadam nijednoj grupi. Delije Sever imaju 5 najjačih grupa: Belgrade Boys, Brigate, Ultra Boys, Ultras i Heroes. Poređao sam ih po redu (po jačini, brojnosti, organizaciji...). Naravno ima tu i nekih podgupa ali njih ima pun ******...
Treće: Ne tuku se. Više. U 90-im godinama baš su se mnogo ekipe sa severa tukle međusobno (pogotovu Heroes) Bog te pita zbog čega... To su bile (kao što znaš) teške godine za Jugoslaviju a to je uticalo i na navijače.
Četvrto: Da. Dobro nisu baš svi navijali za CZ ali oni najstariji koji su osnovali UF '87, jesu.

...? ;)
Pa Belgrade Boys valjda ima neke podgrupe. Bez Straha, Rodjen (lud ziv divlji) nesto od toga i jos gomile.
 
Ja sam formalno partizanovac. Ali ne navijam i taaako. Meni je besmisleno ono sa grafitima. STO? Cemu tuce? Ako su oni dileri i tako zasto onda morate da silazite na njihov nivo?[/QUOTE]

E, potpuno se slažem!
 
bla bla bla ....

i ja ,,navijam,, za zvedzu ....

al , retko kad odem i ovde na ove utakmice :?

i ovde prave sranja ovi navijaci , svi su pickice jedan do drugog ....

oni su crnogorci u duši , hoce da se zna ko je ,,najjaci,, :roll:

i tako .....
bzvz.....
 
Nixxx:
Nekima je bezveze, ail drugima nije. Savetujem vam da pogledate filmove kao što su: ''Football Factory'', ''Green Street Hooligans'' ili ''I.D.'' Možda vam bude jasnije ;)
Jesi li gledao MackIntire(ili tako nesto) na BBCu? Nije prica o nasim, vec eng. huliganima.....

Radovci kao vaze za najkrvolocnije i siledzijske navijace. Jedan debil kod mene u skoli navija za rad bas zbog toga....Klinci misle da ce ispsti opasni ako se uvuku medju te huligane i da onda niko ko je jaci od njih nece smeti da im pridje jer ce oko njih biti gomila siledzija sa nozevima i bokserima..... Ja formalno navijam za Zvezdu, ali ne pratim puno fudbal i nisam aktivna po tom pitanju. To mi je nekako bez veze....
 
nensy4ever:
mislim da nema potrebe da se izjashnjavam....grobarka 4 ever...
tyche mrznja i s medjy navijachimal....sy totalna glypost....ali to smo mi Srbi :roll:

ma samo se nashi navijachi tuku, mi smo SRBI, EBGA!!!!
:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:


shatro navijam za crvenu zvezdu....mada se ne secam kad sam poslednji put odgledao utakmicu gde je igrala cz..ali kad me neko pita...navijam za cz
mnogo je onih koji su vatreni navijachi, a ne znaju da navedu prvu postasvu...ali su VATRENI NAVIJACHI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
d4ch4:
ma samo se nashi navijachi tuku, mi smo SRBI, EBGA!!!!
:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:


shatro navijam za crvenu zvezdu....mada se ne secam kad sam poslednji put odgledao utakmicu gde je igrala cz..ali kad me neko pita...navijam za cz
mnogo je onih koji su vatreni navijachi, a ne znaju da navedu prvu postasvu...ali su VATRENI NAVIJACHI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
znaš ti koliko puta ja odem na utakmicu partizana i ne vidim golove, pa onda posle gledam reportažu...
 
ja sam svestan da mnogi od vas misle da smo mi kreteni, budale, divljaci, stoka...ja priznajem, jesam, mene spiči adrenalin i sva ta masa....potpuno sam drugačiji u prirodi.tu se ja ispucavam...znam da je nelogično što to radim, ali jbg...rizikovao sam pendrečenja od žandara i noževe od cigana...i o5 idem na utakmice.trudim se da se klonim nevolje kolko mogu.možda kad jednog dana odrastem će mi biti smešno to što sam radio.
 
Che_Anarki:
Ma zezam se. Postavicu temu na Film ili tako nesto.
Evo pitanja. Sta mi mozes reci o ovim navijacima sa Bezanije/Bezaniske kose. I kojoj ti grupi pripadas? Da li se tuku Zvezdasi medjusobno? Kada kazes da su Radovci bili cigani oces da kazes da su navijali za zvezdu?
to su bez staha, naši snovi,noćne more...89,90,91 god..odatle je i peđa ( nixxx verovatno zna) to je drugi čovek na severu valjda..ima isto i dosta radovaca...takođe, sa novog beograda imaš i black raiderse i valjda je to to.
 
.lemur.:
ja sam svestan da mnogi od vas misle da smo mi kreteni, budale, divljaci, stoka...ja priznajem, jesam, mene spiči adrenalin i sva ta masa....potpuno sam drugačiji u prirodi.tu se ja ispucavam...znam da je nelogično što to radim, ali jbg...rizikovao sam pendrečenja od žandara i noževe od cigana...i o5 idem na utakmice.trudim se da se klonim nevolje kolko mogu.možda kad jednog dana odrastem će mi biti smešno to što sam radio.

pa da, svi ste vi mudonje kad ste zajedno, kad vas ima mnogo...ali ovako pojedinachno 95% vas su pich.ke...ovaj PICH.KETINE;-)
nemoj da se nadjesh uvredjenim...ali to se moze zakljuchiti iz ovog tvog posta.

razjasnimo neshto, kad idem da se bijem sa drushtvom, grupno...ne plashim se ni pendreka ni nozeva. dosho sam da se bijiem, a ne da mirishem cvece u cvecarnici. takvih kao ti i poput tebe se najvishe plashim kad su samnom u grupi jer nikad ne znam kad ce da me iznevere:wink:.beze od pendreka, beze od noza:roll:...sedi bre kuci gledaj takmu na tv onda.
 

Back
Top