kako potroshiti vreme u chachq

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
shta sa vremenom u ovom selu?...
bioskopi su smeshni...bazen smeshan...ne mozhe se na branu...trg je jeziv...ok o kafitjima netjemo disqtovati al ne mozhe se ni u njima po ceo dan...na shta utroshiti vreme u chachq a da nije u okviru svog doma i da nije daleko???
 
AntunTun:
shta sa vremenom u ovom selu?...
bioskopi su smeshni...bazen smeshan...ne mozhe se na branu...trg je jeziv...ok o kafitjima netjemo disqtovati al ne mozhe se ni u njima po ceo dan...na shta utroshiti vreme u chachq a da nije u okviru svog doma i da nije daleko???


Idi iz ovog sela,mada cisto sumnjam da ces otici jer si previse lenj!
Non stop citam tvoje postove o "selu" "seljacima"....
Uh...........................................


Zar si stvarno toliko dokon da non stop visis na je benom netu i forumu krstarice?
Stvarno te ne kapiram!
 
ma jesam..misim ovo ustao sam u 10...jeo sredio se...iiii?...shta da radim do 12?...jesam - lenj sam tu dileme nema...al ancho to nije odgovor na temu...i kad dodjem s posla shta da radim?...ok sad su svi tu gotov junski rok a shta posle?...shta ti radish po ceo dan?...ispred zgrade se ne visi...shta radish?...ok netjemo pretvoriti temu o tome dal je selo il nije...ja ga vidim kao selo kraj priche...ma ne visim ceo dan ovako kad ustanem pa dok pijem kafu...i posle po notji kad svi odu qtji ja i tad budem na netu...jbga shta drugo?...kako ti troshish svoje vreme?...ja ga imam na pretek i zaista ne uspevam da osmislim neshto korisno il makar zanimljivo na shta bi ga potroshio...
 
e shto kao ako ***** nije mi dosadno?...to je kao 10ti put da mi na netu neko to kazhe...ako tju svoje nedostatke u zhivotu da nadomestim zhenom onda u **** i ja i moj zhivot...mada ne kazhem bilo bi lepo da imam neq obavezu i razbibrigu a u vidu nosioca vagine...shto el imate neq?...jaq a glupu?...

ancho pozdravlja njemu se savrsheno yebe shto se ja cimam i pishem ovde ko kreten...nije zhiv umro je...
 
AntunTun:
e shto kao ako ***** nije mi dosadno?...to je kao 10ti put da mi na netu neko to kazhe...ako tju svoje nedostatke u zhivotu da nadomestim zhenom onda u **** i ja i moj zhivot...mada ne kazhem bilo bi lepo da imam neq obavezu i razbibrigu a u vidu nosioca vagine...shto el imate neq?...jaq a glupu?...

ancho pozdravlja njemu se savrsheno yebe shto se ja cimam i pishem ovde ko kreten...nije zhiv umro je...


Pa iskreno brate...mislim problem je negde u tebi...ali ja necu i ne mogu da resavam tvoje probleme...stoji cacak jeste velika rupa...dosadan,smoren,umoran,pun debila...mada sam ubedjen da uvek negde postoji neka oaza...neko mesto za svaciji ukus...neki ljudi prijatni za druzenje...neke devojke sasvim dobre za ubijanje onog slobodnog vremena koji je problem...znaci jeste tesko ali nije i nemoguce samo je pitanje koliko se trudis...probaj da odes negde na par dana...bilo gde...i da ako trazis osobu (zenu) da bi nadomestio svoje nedostatke onda si bas u zajebu...mislim da tu nema sablona...ja ti je pomenuh jer dokolica koju ocigledno imas moze biti bas umanjena

jbg nista lose ti ne mislim...pozdrav i trudi se

Poz za tebe Anco...ma ja evo cekam jebene dve nedelje da prodji i konacno odmor :)
pa malo i ja da dodjem u Cacak da se smorim :)
Sta ti?Kako je?
E da trebaces mi nesto,javicu ti se kada dodjem
 
Povremeno dodjem u Cacak jer mi je zena odatle i stvarno nemas gde da utrosis vreme osim u kuci.
Bazen je meni OK. Ne znam sta ti ocekujes. Ako verujes do skoro ni Beograd nije imao takav, a Novi Sad nema ni sad.
Za dve godine bioskop Sutjeska ce biti vrhunski cineplex sa tri lux sale. Tako da se jos malo strpi za filmove na velikom platnu.
Ako imas kola kreni svaki vikend na obilazak obliznjih destinacija:
1) Ovcar banja
2) Kamenica - kupaliste, a ima ih jos, ti to bolje znas
3) Zlatibor
4) Mokra Gora (Drvengrad, kupaliste na izvoru Sv Jovana Krstitelja)
5) Ovcarsko-Kablarski manastiri
6) Gornja Trepca
7) Uvece skupi drustvo i krenite po pravim selima. Tamo je sigurno bolji provod. Npr. Mrcajevci

Nadam se da sam bio konstruktivan. Ne zivim u Cacku, ali kad dodjem ja tako utrosim vreme.
Pozdrav za sve Cacane!!!
 
Bezimeni77:
Povremeno dodjem u Cacak jer mi je zena odatle i stvarno nemas gde da utrosis vreme osim u kuci.
Bazen je meni OK. Ne znam sta ti ocekujes. Ako verujes do skoro ni Beograd nije imao takav, a Novi Sad nema ni sad.
Za dve godine bioskop Sutjeska ce biti vrhunski cineplex sa tri lux sale. Tako da se jos malo strpi za filmove na velikom platnu.
Ako imas kola kreni svaki vikend na obilazak obliznjih destinacija:
1) Ovcar banja
2) Kamenica - kupaliste, a ima ih jos, ti to bolje znas
3) Zlatibor
4) Mokra Gora (Drvengrad, kupaliste na izvoru Sv Jovana Krstitelja)
5) Ovcarsko-Kablarski manastiri
6) Gornja Trepca
7) Uvece skupi drustvo i krenite po pravim selima. Tamo je sigurno bolji provod. Npr. Mrcajevci

Nadam se da sam bio konstruktivan. Ne zivim u Cacku, ali kad dodjem ja tako utrosim vreme.
Pozdrav za sve Cacane!!!

da si pak odrastao u ruralnoj atmosferi ne bi ti bilo zanimljivo da se tripujesh na shmek shtale i kajmak...manastiri su dosadni misim ok da vidish al shto bi isho vishe puta?...mokra gora je fuj...kamenica ok al i nisu preterano dobra qpalishta...tj ima svega 2-3 mesta gde je preko glave shto bi rekla deca...gornja trepcha???...shta koji moj ima u trepchi?...moj buraz radi tamo u kafani ne vidim nishta fun u trepchi...ok ako babudze bioskop svaka chast...ne zanima me kakvi su bazeni u bgu ovaj je shit...nema glada ni od korova...a ono malo tuja shto postoji zaposednu familije ranom zorom...a i bazen - fuj ma kakav bio...oblizhnje destinacije zahtevaju novac pre svega...

ok pecanje...pecash ti ancho???...a?...misim volim ja pecanje nemam nishta protiv al pomalo mi je dosadno da budem iskren...ranije nije ranije sam uzhivao..sad i nemam s kim a i ne peca mi se...al ok tema je krajnje egocentrichna i svaka kritika je na mestu...

trebo bi do banke...baca mi se pegla kad pomislim da moram do grada..
 
e bio sam juche na rzavu...divna reka...i kao odemo de je ona kafana mlinarev kamen...ljudi moji kakav fenseraj...sve neki iz njemachq doshli da troshe mukom stechene novce - na qpus i pechenje...i odemo do onog slapa tamo neletimo na neq ekipu motaju joint...i mi izvadimo nashe i tu ti se zavarimo i bilo fino...ladno znaju pepsija (:
odemo posle malo uzvodno neki kafitj na samo obali...nije bilo za qpanje pa posedesmo u baschi...rzav je yebeno savrshen...samo shto smo se mi pogubili i mislim da smo zavrshili na malom rzavu znash kolicni je...manji od kamenice jbte...al ima pastrmki...samo nema se oprema za mushicharenje...al dobar je rzav...
 
Ko ne zna Pepsija?
Nista mi novo nisi rekao ako su ti likovi sa kojima si bio u dzanki fazonu!
Mirza ti si jedan veliki zaje bant!
A sto se tice pecanja!
Nema se pribora isto kao ti!
Bas sam bio aktivan jedno vreme (davno to bese),ali ne sada!
Hteo sam da skupim neku kintu i da mlatim po vodi,ali imam mnogo preca posla od toga!
Najgore je sto bih hteo, ali ne mogu da stignem od obaveza!
 

Back
Top