veza sa muskom vodolijom?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: veza sa muskom vodolijom?

ATHENA
    Guest

Podrazumevano veza sa muskom vodolijom?

od nedavno sam u vezi sa jednom vodolijom(muskom)........sta mi savetujete,koliko daleko da idem u pokazivanju osecanja,intezitetu pokazanih osecanja i to,i kakvi su oni uopste po pitanju OSECANJA U VEZI.......?MOLIM VAS,POMOZITE MI,MNOGO BI MI ZNACILO.HVALA.
    P.S.ja sam riba

vodolija77
    Guest

Podrazumevano

Samo se opusti....

ml02295
    Guest

Podrazumevano Tu ljubavi nema

Imala sam najboljeg druga koji je vodolija a i decka,pa smatram da ti iz licnog iskustva mogu reci da nisu oni nimalo sjajni kako se prikazuju. Dok te osvajaju i sve dok im dajes do znanja da si bolja licnost od njih (ne sto se tice pameti ves drustva,neprestanih izlaska sa drustvom po mogucstvu da su musko i da ti se nekolicina udvara tj. da si riba za kojom zude)On ce poludeti za tobom.Ali i tad treba biti na oprezu jer prevara za njih nije neki veliki problem jedino ako se bas zaljube.A da dostaje dobro da kada se nalazis u drustvu njegovih prijatelja da napravis takvu situaciju da oni zude za tobom jer mu se tom prilikom podize rejting i tada ce otkinuti za tobom.Jednom recju njihov svet se okrece oko drustva.SRECNO

ml02295
    Guest

Podrazumevano Tu ljubavi nema

Imala sam najboljeg druga koji je vodolija a i decka,pa smatram da ti iz licnog iskustva mogu reci da nisu oni nimalo sjajni kako se prikazuju. Dok te osvajaju i sve dok im dajes do znanja da si bolja licnost od njih (ne sto se tice pameti ves drustva,neprestanih izlaska sa drustvom po mogucstvu da su musko i da ti se nekolicina udvara tj. da si riba za kojom zude)On ce poludeti za tobom.Ali i tad treba biti na oprezu jer prevara za njih nije neki veliki problem jedino ako se bas zaljube.A da dostaje dobro da kada se nalazis u drustvu njegovih prijatelja da napravis takvu situaciju da oni zude za tobom jer mu se tom prilikom podize rejting i tada ce otkinuti za tobom.Jednom recju njihov svet se okrece oko drustva.SRECNO

Voda
    Guest

Podrazumevano

A sta ako se klacka izmedju mene i jos jedne devojke?

Slične teme

1. Sta pokloniti muskom BIKU za rodjendan?
    Autor Lara Kroft u forumu Astrologija
    Odgovora: 251
    Poslednja poruka: 19.01.2011., 14:12
  2. Sta kupiti muskom detetu za krstenje ?
    Autor Alysa u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 21.12.2007., 17:35
  3. OSECATE LI SE LOSE U MUSKOM TELU?
    Autor JERIHONSKA RUZA u forumu Muškarci
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 05.10.2006., 23:02
  4. Kako se u muskom horoskopu gleda partner?
    Autor toncica u forumu Natalna astrologija
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.07.2006., 00:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •