Nastavi pricu i predlozi rjesenje.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nedodirljiva88

Ističe se
Poruka
2.788
Zamislite:decko prevari curu i ona ga otkrije i saspe mu sve u lice govoreci mu:"Gade,ne mogu da vjerujem da si me prevario sa najboljom drugaricom",a on govori:"draga,nisam,slagali su te,ja samo tebe zelim i volim".,a ona mu na to odgovori:"Nije meni zao sto ti mene lazes,vec mi je zao sto mislis da ti ja vjerujem"!!!!! :???: :shock: On-ostane bez komentara,misli "gotovo je provalila me-sta cu sad" :confused: Vi mu pomozite,predlozite rjesenje!!!NAPOMENA:on zeli da vrati svoju curu!!!!
 
uh teska situacija,najbolje je da saceka jedno izvjesno vrijeme da prodje i da se ona smiri da je unekolko prodje pa da onda ode sa nekom realnom pricom kod nje i bez nekog izmotavanja vec da smisli nesto najiskrenije jedino tako moze a sada trenutno ja mislim da nema sanse da nesto napravi,jer ipak je on nju povredio bas ono do kraja.... i opet sve zavisi to od njenog karaktera...pisem ovo pa pomalo i iz iskustva,nije mi se bas isto desilo ali sam imao slicnu situaciju koja je zavrsila prekidom,ne zato sto ona nije htjela vec zato sto ja nisam imao nacina da nastavim tu vezu iz razloga sto sam se skonto sta sam uradio i jednostavno nisam ni pokusao posle toga da joj se priblizim,sta ja znam jednostavno smo se odvojili i udaljili jedno od drugog posle toga i nismo ni pokusali vise nista....tj..nisam ja jer njoj da me nazove vjerovatno nije ni padalo napamet....

PS...uvijek i ako se pomire postoji sansa da njoj jednog dana dodje napamet da mu se ona revansira.....
 
ma jest i to do kraja,ali sta sam mogo uradit,dobro nisam je prevario bas sa najboljom drugaricom ali me je uhvatila i sta da se radi,i jednostavno mi to nije trebalo,mada mislim da sam je kasnije nazvao da bi mozda i nesto bilo od nas,ali jednostavno nisam mogao jer to vise ne bi bilo ono sto je bilo prije,sad je to sve proslost ona se udala godinu dana nakon naseg prekida...
 
Nedodirljiva88..sta da ti kazem da sam zaljubljen trenutno pa i nisam nesto posebno,ali da sam sad u nekom crnjaku nisam ni to,imao sam ipak jedan period kad mi je bilo ono tesko ali normalno kao sto sam vec napisao to je proslost,a vidjeh temu sto si otvorila pa me nekako nest strecnu i odmah se sjetih svoje situacije...nije nam bilo sudjeno i to je to,moze se tu nesto sad tugovati ali da se tuguje nesto puno to vec nije dobro...zivot ide dalje i treba ga zivjeti na najbolji nacin a nikako se ne vracati u proslost posebno u ovakvim slucajevima,jer nista se tu nemoze vise promijeniti samo sebi mozes otezavati stvar bez potrebe...
 
reshenje: cura nije njegova... i ne mozesh da je vratish, osim, ako to ona ne odluchi... kada to shvatish i pochnesh da cenish, poshtujesh njen izbor , spremnost da bude kraj tebe...poklanicje ti sopstvenu paznju i poverenje... mada, prokockao si jednu priliku, da se pokazesh i dokazesh kao neko vredan toga... morao bi da se potrudish iz petnih zila, da bi popravio neshto... izgubio si poverenje....
e, sad... to se lako ne daje... a josh je teze dobiti ga o5, ako ga prokockash...
 
Sta ja dobijam, ako vam ponudim sigurno resenje?
sasmokin.gif
 
pa naravno da ne želi... i naravno da ga nervira... i normalno je da se drugačije ponaša i da ga drugačije gleda... ali ako je on u stanju da pokaže sebe u posebnom svetlu .... šta ga je uopšte dovelo u njen život ... neka razmisli... sigurno ima neki kvalitet koji ga je izvukao iz gomile u njenim očima... to mora posebno naglasiti.... i biti uporan...

...inače... ona će se sva slomljena obratiti nekoj drugarici... pa njenom drugu... koji ćeje razumeti... pružiti ruku... rame... i tu ode stvar u ****...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top