hehe nezgoda i problemi s poklonom

solas

Početnik
Poruka
25
priblizava se rodjendan devojci koju obozavam i tako razmisljam ja sta da joj kupim...
i tako ja razmisljam i setim se da mi stalno mirise na neko cvece, super miris...

i tako je ja onako usput pitam koji je parfem stavila..i ona kaze nijedan...
ladno devojka mirise kao neki cvetni parfem:) koji pali i zari:)

da li se to nekome desilo? meni je prvi put da osetim tako nesto...

e da ... sta da joj kupim za rodjendan?

imate neke ideje?
 
whitenicky:
@solas - devojka ti mirise na cvece jer koristi cvetni spej za telo to nije covece parfem, kupi joj bre neki mali pokloncic da vidis jel te zaista voli ili je neka sponzorusa :)))!!!!

odvedi je npr. na jednu baklavu ili sampitu i kazi to ti je za rodjendan !!!!!!

ja se prvo moram smijat :-) :-) :-)

a dobar predlog za ovu baklavu il sampitu pa ako te posle tog ne odjebe onda mozes joj kupit i ovo sto ti je KOCKARKA predlozila....


PS...ako ti opet bude slicno mirisala,preformulisi pitanje i baziraj se na cvetni sprej ili neki omeksivac za ves :smile: :smile: :smile: :smile:
 
solas:
priblizava se rodjendan devojci koju obozavam i tako razmisljam ja sta da joj kupim...
i tako ja razmisljam i setim se da mi stalno mirise na neko cvece, super miris...

i tako je ja onako usput pitam koji je parfem stavila..i ona kaze nijedan...
ladno devojka mirise kao neki cvetni parfem:) koji pali i zari:)

da li se to nekome desilo? meni je prvi put da osetim tako nesto...

e da ... sta da joj kupim za rodjendan?

imate neke ideje?

venish to ti je chudo kazhu na teveu...kazhe miiiiriiiisheeee ma ih...ko dusha...

qpi joj dildo...cuz ur a wuss...
 
solas:
priblizava se rodjendan devojci koju obozavam i tako razmisljam ja sta da joj kupim...
i tako ja razmisljam i setim se da mi stalno mirise na neko cvece, super miris...

i tako je ja onako usput pitam koji je parfem stavila..i ona kaze nijedan...
ladno devojka mirise kao neki cvetni parfem:) koji pali i zari:)

da li se to nekome desilo? meni je prvi put da osetim tako nesto...

e da ... sta da joj kupim za rodjendan?

imate neke ideje?

samo je pitaj "na sta mirises, srce?" pa ces onda znati.
kupi joj nesto za sta znas da voli
ne slusaj ove price o sponzorusama...valjda bi ti do sad provalio ako je ona jedna od njih
a mene moj da odvede na baklavu naljutila bih se....
 
solas:
priblizava se rodjendan devojci koju obozavam i tako razmisljam ja sta da joj kupim...
i tako ja razmisljam i setim se da mi stalno mirise na neko cvece, super miris...

i tako je ja onako usput pitam koji je parfem stavila..i ona kaze nijedan...
ladno devojka mirise kao neki cvetni parfem:) koji pali i zari:)

da li se to nekome desilo? meni je prvi put da osetim tako nesto...

e da ... sta da joj kupim za rodjendan?

imate neke ideje?
Idi u sve za 95 i kupi prvu stvar za koju se uvatis, ako se uvatis za neki ukrtas lupi da si kupio u indian shopu, ako se uvatis za medu/zeku reci da si prolazio pored nekog butika pa te podsetilo na nju (ovako ja kupujem poklone ortakinjama i ribama, probaj, mora da upali)
 
W.A.S.P.:
lepo si reko, romantika je nestala skroz tako da joj slika ili psma ne bi znacile nista... pare su bitne, da ona zna da si spreman da se otvoris za nju

W.A.S.P. gresis, nisu sve devojke/zene iste. Ne kazem da nema takvih kao u tvom opisu, ima ali nisu svi ljudi isti na ovoj planeti. Medju nama isto ima recimo jedan deo sto uopste
ne prate fudbal i ne zanima... ima dosta primera... Mislite o tome!
 

Back
Top