Вијест из Бијељине

Nikola_BN

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
286
На споменику посвећеном палим борцима ВРС у Бијељини данас су освануле поруке "агресори" и "убице".

Комбинујте то са јучешњим ријечима које су се чуле на програму БХТ, да се Срби неће наносати глава, и многима ће бити јасно да нажалост рат на овим просторима није завршен.

Ово није демагогија него објективно стање ствари! Нажалост некоме је и даље у интересу да на овим просторима не влада мир. Неко жели нестабилност, мржњу сукобе!

Једноставно некоме није у интересу да живимо као сав нормалан свијет.
 
Nikola_BN:
На споменику посвећеном палим борцима ВРС у Бијељини данас су освануле поруке "агресори" и "убице".

Комбинујте то са јучешњим ријечима које су се чуле на програму БХТ, да се Срби неће наносати глава, и многима ће бити јасно да нажалост рат на овим просторима није завршен.

Ово није демагогија него објективно стање ствари! Нажалост некоме је и даље у интересу да на овим просторима не влада мир. Неко жели нестабилност, мржњу сукобе!

Једноставно некоме није у интересу да живимо као сав нормалан свијет.

?????
 
Jerry Ropero:
Juce su na skupu u Srebrenici neki predstavnici Bosnjaka izjavili da ce se osvetiti za sve i da se Srbi nece nanosati glava....

Mogu da pushe...........

Takvih budalchina ima u svakom narodu na ovim prostorima
Bez takvih idiota, ne bi ni rata bilo , narocito ne ovako krvavog, i kukavickog sa svih strana

A ima ih i na ovom forumu, par komada
 
Nikola_BN:
На споменику посвећеном палим борцима ВРС у Бијељини данас су освануле поруке "агресори" и "убице".

Комбинујте то са јучешњим ријечима које су се чуле на програму БХТ, да се Срби неће наносати глава, и многима ће бити јасно да нажалост рат на овим просторима није завршен.

Ово није демагогија него објективно стање ствари! Нажалост некоме је и даље у интересу да на овим просторима не влада мир. Неко жели нестабилност, мржњу сукобе!

Једноставно некоме није у интересу да живимо као сав нормалан свијет.
Ko vas **** kad se ponasate kao crvi imali ste muda da ubijate civile a sada vas muje i stranci karaju u bulju a vi cutite kao trabunjate referendum ovo ono a cim Esdaun ili Siling podviknu odma ste manji od makovog zrna sta ti ocekujes kada se na skupu za opstanak RS u Banja Luci pre godinu dana skupilo par stotina ljudi ,predsednik drzave vam je Sulja Tihic,ukinuli su vam vojsku sad ce i policiju a vi nista .
 
al bundy:
Ko vas **** kad se ponasate kao crvi imali ste muda da ubijate civile a sada vas muje i stranci karaju u bulju a vi cutite kao trabunjate referendum ovo ono a cim Esdaun ili Siling podviknu odma ste manji od makovog zrna sta ti ocekujes kada se na skupu za opstanak RS u Banja Luci pre godinu dana skupilo par stotina ljudi ,predsednik drzave vam je Sulja Tihic,ukinuli su vam vojsku sad ce i policiju a vi nista .

Народ су и тамо зомбирали њихови Тадићи, са причама да је то "реалност" и да је као такву морају прихватити. Хвала Богу за који месец тај поремећени политички правац заувек одлази на ђубриште историје.
 
untouchable:
Народ су и тамо зомбирали њихови Тадићи, са причама да је то "реалност" и да је као такву морају прихватити. Хвала Богу за који месец тај поремећени политички правац заувек одлази на ђубриште историје.

E, bre.......vas PatriJote stalno neko nesto "Zombira"........ :D :D :D

I stalno nesto cekate neku novu vlast........pomrecete cekajuci, yebote :D :D :D
 
Nikola_BN:
На споменику посвећеном палим борцима ВРС у Бијељини данас су освануле поруке "агресори" и "убице".

Комбинујте то са јучешњим ријечима које су се чуле на програму БХТ, да се Срби неће наносати глава, и многима ће бити јасно да нажалост рат на овим просторима није завршен.

Ово није демагогија него објективно стање ствари! Нажалост некоме је и даље у интересу да на овим просторима не влада мир. Неко жели нестабилност, мржњу сукобе!

Једноставно некоме није у интересу да живимо као сав нормалан свијет.


Slazem se. 1992 smo trebali zavrsiti posao medjutim Karadziceva korumpiranost i kukavicluk su nas skupo kostali. Bojim se ni da ovi danas nisu puno bolji. U svakom slucaju brate nikom ne vjeruj, vec podmazite zahrdjalo oruzje pa kom opanci a kom obojci.
 
al bundy:
Ko vas **** kad se ponasate kao crvi imali ste muda da ubijate civile a sada vas muje i stranci karaju u bulju a vi cutite kao trabunjate referendum ovo ono a cim Esdaun ili Siling podviknu odma ste manji od makovog zrna sta ti ocekujes kada se na skupu za opstanak RS u Banja Luci pre godinu dana skupilo par stotina ljudi ,predsednik drzave vam je Sulja Tihic,ukinuli su vam vojsku sad ce i policiju a vi nista .

Ма ****. ти све по списку. Гов.. једно глупо. Ко је убијао цивиле?! Цивиле су убијали злочинци.

Ма ти си једна будала. Како очекујеш да сачувамо војску када у Србији имамо овакву власт, која ништа корисно и конструктивно није учинила за Србе у БиХ.

Што се тиче полиције, вјеруј ми да ће остати српска! Треба да знаш да РС има врло широка овлашћења.

Ма који и ја обајшњавам нешто оваквој будали. Он сам својим коментарима потврђује колико је глуп. А јасно је да је глуп много!
 
skarfejs:
Mogu da pushe...........

Takvih budalchina ima u svakom narodu na ovim prostorima
Bez takvih idiota, ne bi ni rata bilo , narocito ne ovako krvavog, i kukavickog sa svih strana

A ima ih i na ovom forumu, par komada

Тачно. Али се ја питам чији фанатизам се толерише и чак подржава?! Како то да је неко нашао потребу да испише такве поруке? Коме то одговара да се сваки дан инсистира на некаквом геноциду и агресији?!
 
al bundy:
Ko vas **** kad se ponasate kao crvi imali ste muda da ubijate civile a sada vas muje i stranci karaju u bulju a vi cutite kao trabunjate referendum ovo ono a cim Esdaun ili Siling podviknu odma ste manji od makovog zrna sta ti ocekujes kada se na skupu za opstanak RS u Banja Luci pre godinu dana skupilo par stotina ljudi ,predsednik drzave vam je Sulja Tihic,ukinuli su vam vojsku sad ce i policiju a vi nista .


Ne kenjaj ovo za civile. A inace ljudima i u Srbiji i u RS vise smeta kad im kartica za mobilni nestane nego kad im se oduzima sloboda. :-(
 
UofC:
Ne kenjaj ovo za civile. A inace ljudima i u Srbiji i u RS vise smeta kad im kartica za mobilni nestane nego kad im se oduzima sloboda. :-(


У РС није тако. Углавном смо сви јединствени по питању националних интереса. Једини али огроман проблем је што своје циљеве не можемо да остваримо.

Притисак је са свих страна. Не можемо ми да сутра кажемо боли нас уво за БиХ, цијепамо се. Нико овдје не жели рат, бар што се тиче српског народа, али су сви за отцјепљење, а оно тренутно није могуће.

Једноставно покушавамо да опстанемо, па када међународна заједница оде самостално одлучујемо о својој будућности. Циљ је опстанак Срба у БиХ и опстанак РС. То је главни приорите.
 
Nikola_BN:
Ма ****. ти све по списку. Гов.. једно глупо. Ко је убијао цивиле?! Цивиле су убијали злочинци.

Ма ти си једна будала. Како очекујеш да сачувамо војску када у Србији имамо овакву власт, која ништа корисно и конструктивно није учинила за Србе у БиХ.

Што се тиче полиције, вјеруј ми да ће остати српска! Треба да знаш да РС има врло широка овлашћења.

Ма који и ја обајшњавам нешто оваквој будали. Он сам својим коментарима потврђује колико је глуп. А јасно је да је глуп много!
Nisam mislio da ste svi zlocinci ali nije mi jasno da li stvarno mislis da bi ponovna SPS i SRS vlast u Srbiji pomogla u ostvarenju vasih ciljeva ?
 
al bundy:
Nisam mislio da ste svi zlocinci ali nije mi jasno da li stvarno mislis da bi ponovna SPS i SRS vlast u Srbiji pomogla u ostvarenju vasih ciljeva ?

СПС је легло криминала и корупције, тако да радикали никако не би смјели да праве било шта са њима. Моје мишљењ је СРС-ДСС. Да образлажем зашто радикали, можда неком другом приликом, сада ми је мрско.
 
Nikola_BN:
СПС је легло криминала и корупције, тако да радикали никако не би смјели да праве било шта са њима. Моје мишљењ је СРС-ДСС. Да образлажем зашто радикали, можда неком другом приликом, сада ми је мрско.

Mislim da bi trebali sklopiti neku "tajnu" koaliciju u kojoj bi Radikali podrzali vladu DSS. Bojim se da oficijalnu koaliciju stranci nece dozvoliti, al' ovako nista ne bi mogli uraditi, plus Kostunica bi se rjesio sljama tipa Draskovica i Ilica. Naravno DSS bi morao da vodi pro-Srpsku politiku i tu bi Radikali imali kontrolu.
 
UofC:
Mislim da bi trebali sklopiti neku "tajnu" koaliciju u kojoj bi Radikali podrzali vladu DSS. Bojim se da oficijalnu koaliciju stranci nece dozvoliti, al' ovako nista ne bi mogli uraditi, plus Kostunica bi se rjesio sljama tipa Draskovica i Ilica. Naravno DSS bi morao da vodi pro-Srpsku politiku i tu bi Radikali imali kontrolu.
Jel pro-srpska politika ono sto su radikali cinili devedesetih?lele nama ako je tako jer su vodili neku drugu sta bi tek onda ostalo od nas :roll:
 
UofC:
Mislim da bi trebali sklopiti neku "tajnu" koaliciju u kojoj bi Radikali podrzali vladu DSS. Bojim se da oficijalnu koaliciju stranci nece dozvoliti, al' ovako nista ne bi mogli uraditi, plus Kostunica bi se rjesio sljama tipa Draskovica i Ilica. Naravno DSS bi morao da vodi pro-Srpsku politiku i tu bi Radikali imali kontrolu.

Све за Србију!
 
al bundy:
Jel pro-srpska politika ono sto su radikali cinili devedesetih?lele nama ako je tako jer su vodili neku drugu sta bi tek onda ostalo od nas :roll:

Ne. Pro-Srpska politika je neunistavanje Strela, neizbacivanje Jasenovacke Zbirke iz muzeja, nepustanje Siptarskih terorista iz zatvora, odugovlacenje sa Hagom, neulizivanje Hrvatima, uspostavljanje cvrscih veza sa Republikom Srpskom itd. Radikali se tokom 90-ih nisu puno ni vidjeli. Nesto malo tokom agresije NATO-a.
 
al bundy:
Ko vas **** kad se ponasate kao crvi imali ste muda da ubijate civile a sada vas muje i stranci karaju u bulju a vi cutite kao trabunjate referendum ovo ono a cim Esdaun ili Siling podviknu odma ste manji od makovog zrna sta ti ocekujes kada se na skupu za opstanak RS u Banja Luci pre godinu dana skupilo par stotina ljudi ,predsednik drzave vam je Sulja Tihic,ukinuli su vam vojsku sad ce i policiju a vi nista .

Nikola_BN:
Ма ****. ти све по списку. Гов.. једно глупо. Ко је убијао цивиле?! Цивиле су убијали злочинци.

Ма ти си једна будала. Како очекујеш да сачувамо војску када у Србији имамо овакву власт, која ништа корисно и конструктивно није учинила за Србе у БиХ.

Што се тиче полиције, вјеруј ми да ће остати српска! Треба да знаш да РС има врло широка овлашћења.

Ма који и ја обајшњавам нешто оваквој будали. Он сам својим коментарима потврђује колико је глуп. А јасно је да је глуп много!


Gospodo, Tadić nije vodio "oslobodilačke ratove" tokom 90-ih. Glupa je ova optužba. Ratni marketing se obavljao iz drugih kuhinja. Vrteli su se prasići dok se narodu obećavalo ono što ne mogu da ispune. "Zlatne" i "Bele" brigade su praznile kuće, paravojne formacije su zverski ubijale civile da bi zaplašili ostatak stanovništva. Kada je rat onda je u njemu učestvuju bar dve strane. Dakle, niko nema pravo da kaže da je "narod kriv". Narod je verovao jednoj vrsti ljudi za koju ne mogu da nadjem prigodan izraz u Vujakliji.
 

Back
Top