A koliko si ih imala do sad

tajson7:
Redovno muško pitanje... ma volim ja tebe... ovaj... nego... a koliko si ih imala do sad?....
A odgovori su zaista klasika:" ma samo dvojicu,prvog koji ju je deflorisao i drugog s` kojim je bila u dugoj vezi"...naravno,onda vas pohvali kako ste joj vi ustvari otvorili oci :lol:
Kao mladji jos sam se i primao ali kada shvatite da postoje neki standardi....bude samo mnogo smesno...
Ma boli me tuki s` kolko si njih bila...zanima me s` kim si sad... :D
 
Uf... Pa do sada me niko nije pitao, ali chini mi se da ce uskoro, sa ovim momchicem, doci ta tema na dnevni red... ja sam njega pitala... ali tad nismo bili zajedno...
A posle dugog razmishljanja, odluchila sam da kazzem 4...ili 8.... ili 12? I shta je pravi odgovor - da bude realno - da ne ispadnem *****, ali ni svetica? Jerbo, ako kazzem bila sam sa 2... pa zzashto bi neko, koji ****, zzeleo da bude sa zzenom koju niko nije zzeleo, ili pak koju je svako ko je pokushao da yebe i yebao... to ako kazzem npr 33....?
 
David Coverdale:
Za djevojke mi smo uvijek drugi muskarac u zivotu.Prvi sa kojim nije imala srecu i drugi koji joj je otvorio oci.

:lol: Svaki posle prvog je...drugi... :wink:

E meni ovo pitanje uopšte ne smeta...A i ja volim da čujem sve detaljno o njegovim bivšim devojkama...Pa ko preživi... :roll: :-D Naravno, sve to postepeno ide, ne očekujem baš sve detalje odmah. :lol:
 
Osim toga, primetila sam da momci sami ispotenciraju "ajde pitaj me koliko sam ih imao do sada..." ... Tu se ubaci koja lovachka pricha, neprestani seks od 10 dana, podvodne avanture sa mora, Shvedjanka sa plavom pichkom i tako to.... Ali, kada dodje do suprotne/zzenske strane da prikazze svoj bilans, onda bash i ne zzeli da chuje avanture jedne zzenke sa tri vatrogasca i njihovim crevima ili tako neshto... Da, da... Nesigurnost....
 

Back
Top