Trebaju mi imigracioni konsultanti za Kanadu

TOMAss:
Treba mi adresa imigracionih konsultanata za Kanadu da su na teritoriji Srbije

Ne vidim razlog zasto to trazis, samo ce ti uzeti pare ............imas ovde na forumu dosta informacija a mozes saznati i nesto vise , ako znas engleski, na Google News Groups.....imas posebnu grupu za kanadsku imigraciju na kojoj ucestvuju i odgovaraju bivsi visa officeri i poneki advokati koji se bave tom tematikom.
http://groups.google.ca/group/misc.immigration.canada?lnk=gschg&hl=en

Zasto bi placao nekakve kvazi imigracione konsultante u Srbiji ako mozes sve to da saznas bez placanja usluga.
A koliko ja znam , imigracioni konsultanti za Kanadu u Srbiji i ne postoje, to su obicni advokati koji se tako izdaju i koji pokusavaju da se docepaju sto vise novca na racun nesrecnog naroda nam srpkog davajuci nekakve sugestije za koje nisu nadlezni.
Znam licno nekoliko primera gde su ljudi dali velike pare nadajuci se da ce im ti nasi "konsultantni" pomoci, ali sve sto oni mogu da ti urade je da ti popune aplikaciju, i mozda daju par saveta koje , kao sto rekoh, mozes dobiti i na drugom mestu bez naknade.

Imigracioni advokati/kosultanti postoje u Kanadi i ako hoces ti mozes njih kontaktirati i pitati za usluge ali to ce te poprilicno kostati.
 
U stvari znam jednog kosultanta(member of csic) preko koga su otisli moji poznanici,samo sam hteo da uporedim cene, on naplacuje 2800 CAD u nekoliko rata za njegov rad + sto imate placenja taksi.Kao sto kaze klika on je tu da popuni aplikaciju i posalje.Ako znam sta mi treba od dokumenata mislite li da je bolje sam da posaljem? Isto me zanima da li brze proces ide preko takvih ili nema veze.
 
TOMAss:
U stvari znam jednog kosultanta(member of csic) preko koga su otisli moji poznanici,samo sam hteo da uporedim cene, on naplacuje 2800 CAD u nekoliko rata za njegov rad + sto imate placenja taksi.Kao sto kaze klika on je tu da popuni aplikaciju i posalje.Ako znam sta mi treba od dokumenata mislite li da je bolje sam da posaljem? Isto me zanima da li brze proces ide preko takvih ili nema veze.


$ 2800 za popunjavanje aplikacije?!?! Boze me sacuvaj............
Pa da li iko normalan hoce da plati takvu uslugu toliko para? Obicno pounjavanje par papira.......to mozes i ti da uradis prijatelju moj...........
 

Back
Top