devojke nose tesno

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
Na stranu svi minici, dekoltei i ostalo, ne cini li vam se da je u porastu broj onih koje ispod tesnih majica ne nose brus?

Pri cemu, cesto, iza tamnih stakala krisom prate da li cete odmeriti jasno ocrtani reljef njihovih oblina? Naravno, ima i onih koje se prave naivne.

Kako reagovati, pogledati iako znas da ona motri ili nastaviti svojim putem i ne primiti se?
 
ja sam naivna, ne nosim brus iz prostog razloga shto mi je dovoljno vruce i bez njega, i toliko ga dugo ne nosim da nisam ni svesna da to neko primecuje
e sad osh ti gledat il necesh meni mindedj, ako ti se svidja gledaj, ako ne nemoj...a i ne kontam kakva treba da bude reakcija :confused:
 
Haustor
Moja Prva Ljubav

--------------------------------------------------------------------------------


djevojke u ljetnim haljinama volim
djevojke u ljetnim haljinama volim
ljubim ih u leda
mirisu na smolu

moj je grad veceras dobio luku
moj je grad veceras dobio luku

ulje je na vodi
ulje je na vodi

to je to je to je moja
to je to je to je
moja prva ljubav
moja prva ljubav
moja prva ljubav
moja prva ljubav
 
random_cloud_form:
Na stranu svi minici, dekoltei i ostalo, ne cini li vam se da je u porastu broj onih koje ispod tesnih majica ne nose brus?

Pri cemu, cesto, iza tamnih stakala krisom prate da li cete odmeriti jasno ocrtani reljef njihovih oblina? Naravno, ima i onih koje se prave naivne.

Kako reagovati, pogledati iako znas da ona motri ili nastaviti svojim putem i ne primiti se?

random jel ti gledas ili je ovo samo da pitas???
 
random_cloud_form:
Na stranu svi minici, dekoltei i ostalo, ne cini li vam se da je u porastu broj onih koje ispod tesnih majica ne nose brus?

Pri cemu, cesto, iza tamnih stakala krisom prate da li cete odmeriti jasno ocrtani reljef njihovih oblina? Naravno, ima i onih koje se prave naivne.

Kako reagovati, pogledati iako znas da ona motri ili nastaviti svojim putem i ne primiti se?

Sta fali svemu tome? Naravno da gledam...obicno stavim cvike 8-) , pa moze da se misli gde gledam, ali i bez suncanih naocara slobodno saram pogledom...ako je zensko telo lepo i privlacno zasto ga ne gledati? Uostalom, zasto se kog djavola oblace provokativno ako im to 'smeta'? Cim je obukla tesno znaci da zeli da pokaze obline, znaci tu je za gledanje :razz:

Kaa, je potrefio pravu stvar... :wink: 8-)
 
raindog:
ja sam naivna, ne nosim brus iz prostog razloga shto mi je dovoljno vruce i bez njega, i toliko ga dugo ne nosim da nisam ni svesna da to neko primecuje
e sad osh ti gledat il necesh meni mindedj, ako ti se svidja gledaj, ako ne nemoj...a i ne kontam kakva treba da bude reakcija :confused:

ah, sto bi rekla kucka, to ti je postalo modus vivendi...

Reakcija u smislu da nakon sto ste povrsno primetili da je ona braless, da li detaljnije osmotriti ili se ne primiti...
Da li uputiti taj drugi pogled i kao figuru od pozadine izdvojiti grudi prolaznice dok vam ne zamakne iz vizuelnog polja, a onda izustiti sebi u bradu - uhhh...
 
danas kad tange vire iz pantalona... i providi se sve živo, moš valjda da gviriš i u ono što baš nije na izvol'te nego se samo ocrtava? :P

Vidiš kako EROTIKA privlači...providna majica nikom ne bi bila problem, ali ako se samo ocrtava...ehm....hihihihihi....tajna mami, jel :)
 
Rujevit:
Sta fali svemu tome?

pa, nisam rekao da je to nesto lose, ali takva seksualna uznemiravanja s njihove strane, ne smatram ni apsolutnim dobrom.

Rujevit:
ako je zensko telo lepo i privlacno zasto ga ne gledati?

to se i ja pitam ...

Rujevit:
Uostalom, zasto se kog djavola oblace provokativno ako im to 'smeta'? Cim je obukla tesno znaci da zeli da pokaze obline, znaci tu je za gledanje :razz:

logican sled misli, ali kao da si ovde malo uprostio stvari....
 
@Betty

u neku ruku...:)

@r_c_f

Naravno da nije dobro( u potpunosti) kada vidis dobru tetu...mozes da se razbolis:)...to jeste sexualno uznemiravanje ali volim to...
Pa moram da uprostim stvari...zbog cega nose kratke suknjice, duboke dekoltee i dr.? Jedan odgovor je da im bude prijatnije, svezije a drugi da razlog je estetski...valjda:)
 
random_cloud_form:
Na stranu svi minici, dekoltei i ostalo, ne cini li vam se da je u porastu broj onih koje ispod tesnih majica ne nose brus?

Pri cemu, cesto, iza tamnih stakala krisom prate da li cete odmeriti jasno ocrtani reljef njihovih oblina? Naravno, ima i onih koje se prave naivne.

Kako reagovati, pogledati iako znas da ona motri ili nastaviti svojim putem i ne primiti se?

aaaaaaa..poenta je pogledati lepo, uzivati, ili biti kool i "ne primiti se?"

heheheheh..pa sta..ona motri, ti gledas, i svima lepo...uzivaj bre, leto je...opusteno:D
 
Ništa lepše od potvrde da je osoba živa i zdrava....

Znači ništa lepše od blago iritirane bradavice (osim ako me gleda u oči i istovremeno "bode oči")
I što se tiče tela smatram da je moja dužnost da joj udelim kompliment pozitivnim pogledom (pored džukaca će neka to pogrešno protumačiti kao džukački pogled, ali iskusna neće, razlike su u nijansama , ali nećemo o tome.)

Isto kao što volim kad sam ja izrazito obučen i pogodim joj notu, da ne stegne korak , glavu , i odradi distanciranost, već da bez neke težnje jednostavno u prolazu pogledom samo kaže , ok si , dobar stil i izgled....Niti sam ja gladan pa ću na svaku pohvalu da joj se odmah nakačim i zavlačim u gaćice, niti će ona svaku moju pohvalu shvatiti kao kompliment da je odvedem u krevet.....

///ovo malo liči na priču kako istu situaciju možemo učiniti kao čin prema dami , i kao čin prema seljančuri i drolji///
 
U vezi sa gorepomenutim molim devojke da više muškarce ne čine samo sivonjama, silovateljima , copinama i džiberima, seljacima, već da poneki čin protumače i kao osmeh srca nekog mangupa koji želi samo da udeli kompliment.....
 

Back
Top