Da li nosite Kondom za sobom?

Da li nosite Kondom sa sobom?

  • Da!

  • Ne!

  • Ponekad.

  • Kupujem kad zatreba.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Glasala za "ponekad"...
Obicho se "to" deshava ili kod mene ili tog nekog pa stoji po kucjama...
Uistinu,ponekad ga i nosim u tashnici-skoro sam nashla jedan u davno negledanoj tashni-sav nikakav,zguzvan,trpeo jadan i leta i zime i ko zna kakve atake od ostalih stvari iz tashne-nije mi delovao bash sigurno za upotrebu...
A shto se tiche pitanja da li mi je neprijatno da trazim od nekog da ga stavi-nije-niti bi smelo da mi bude-vecj ugushih na ovom forumu sa svojim virusima so-ako hocje ok,ako necje da ga stavi-no sex tj. take it or leave it..;)

ps.A kako se to kondom nosi ZA sobom? :P
 
Kondom ne treba da trpi leta i zime zato shto ga toplota oshtecuje. Ne treba ga nositi u dzhepu ili novchaniku iz istog razloga. Da, ima rok trajanja koji je utisnut/odshtampan na kesici.
Ne, nije mi neprijatno da trazhim da stavi kondom, josh mi je manje neprijatno da ga obavestim da nece biti seksa bez kondoma.
 
Cayca:
Kondom ne treba da trpi leta i zime zato shto ga toplota oshtecuje. Ne treba ga nositi u dzhepu ili novchaniku iz istog razloga. Da, ima rok trajanja koji je utisnut/odshtampan na kesici.
Ne, nije mi neprijatno da trazhim da stavi kondom, josh mi je manje neprijatno da ga obavestim da nece biti seksa bez kondoma.


A on ce se silno nasekirati sto mu ti neces dati.:lol:
 

Back
Top