Tinejdzeri i alkohol

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AA SRBIJE

Obećava
Poruka
61
Ako imate problem sa alkoholom pomoc postoji i sve je besplatno.
ŠTA JE AA


Anonimni alkoholičari su zajednica muškaraca i žena koji međusobno izmenjuju iskustva, snagu i nadu, kako bi mogli rešiti zajednički problem te mogli pomoći i drugima da se oporave od alkoholizma.

Za članstvo postoji samo jedan uslov, a to je želja da se prestane piti. Članarina u A.A. se ne naplaćuje; mi se sami financiramo licnim doprinosima.

A.A. nema nikakve veze ni sa jednom verskom sektom, udruzenjem, političkom ili drugom organizacijom i institucijom. A.A. ne želi ucestvovati u raspravama, te ne podržava nikakve ciljeve niti im se protivi.

Naš je osnovni cilj - ostati triezan i pomoći drugim alkoholičarima da ostvare stanje trezvenosti.
© A.A. GRAPEVINE
pogledajte www.anonimnialkoholicari.org
 
extra ideja...svaka chast...zelim vam mnogo yspeha...
thumbup.gif

i shto manje clanova (ako je to mogyce) :roll:
 
AA SRBIJE:
Ako imate problem sa alkoholom pomoc postoji i sve je besplatno.
ŠTA JE AA


Anonimni alkoholičari su zajednica muškaraca i žena koji međusobno izmenjuju iskustva, snagu i nadu, kako bi mogli rešiti zajednički problem te mogli pomoći i drugima da se oporave od alkoholizma.

Za članstvo postoji samo jedan uslov, a to je želja da se prestane piti. Članarina u A.A. se ne naplaćuje; mi se sami financiramo licnim doprinosima.

A.A. nema nikakve veze ni sa jednom verskom sektom, udruzenjem, političkom ili drugom organizacijom i institucijom. A.A. ne želi ucestvovati u raspravama, te ne podržava nikakve ciljeve niti im se protivi.

Naš je osnovni cilj - ostati triezan i pomoći drugim alkoholičarima da ostvare stanje trezvenosti.
© A.A. GRAPEVINE
pogledajte www.anonimnialkoholicari.org

Počinjete da me brinete...ima vas svuda...tu nešto smrdi...
 
Ко је још луд да жели да престане да пије ?? :p
Шалим се, наравно, ја сам престао одавно, али наравно никад себе нисам сматрао алкохоличарем, пио сам само из зезанције - сад, само сокићи.. :)
 
Ja ne pijem uopste. A imam prijatelja z akoje se stvarno brinem. EWvo npr.juce je bio rodj jednoj drugarici na turniru i jedan drug je popio 4 dum duma (ili bum buma,ne nezmam) na eks jedan za drugim,jedan je popio pola Brendija,pola njih je povracalo....gde ce oni da zavrse!
 
ja sam u fazi probanja...mada to je samo jednom da kazem ''znam sta je to''
mada u prilici sam jedino kad se sjatimo sestre i bratja pa igramo black jack pa ko gubi pije...medjutim ja zavrsim sa sokom od zove...
na zurke i ne idem cesto, ali i kad idem, ostajem pri sokovima
 
Avet:
ne kontma zasto anonimni ????

ja kad pijem , nikad se ne krijem ni od koga :?:?:?

a , to drustvo .....

sta znam .....

neam pojma , kad vidim site , javicu vam ....
Zato sto oni koji priznaju da su ALKOHOLICARI(ne samo da pijuckaju) oni zele da ostanu anonimni. Jer dovoljno je da je prizno. Sta sad i da to kaze na glas.
 
@sofffy
uopshte nije isto, kako mozesh da poredish :?
bilo kakaw problem treba priznati, swaka njima chast....
i owo je weoma korisno, i drago mi je shto i kod nas postoje takwa udruzenja...
zato shto prawog alkoholichara ne mogu da shwate ni mama ni tata ni muz ni zena , ni prijatelji, nego samo drugi alkoholichari..
a anonimni su zato shto nije lako priznati takwu sramotu, a to jeste problem i podrshka i neko sa kim o tome moze otworeno da se pricha je ono shto im pomogne da to preguraju...
werujem da im uopshte nije lako....
 
Ali swaka cast AA. Nadam se da ce se mnogi ljudi koji dodju kod njih otrezniti od ****..... u mom naselju ispred prodavnice sede svakojake dede koje ceo dan locu pivo. Nista drugo ne rade osim toga i uzimaju lopte deci koja se igraju blizu njih i sutiraju ih sto dalje pod izgovorom da ometaju komsiluk. Mislim, to je prava nesreca kad ti sam sebe i ostale oko tebe unnistavas na bilo koji nacin i neces to da priznas vec okrivljujes nekog potpuno neduznog.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top