Mozilla Firefox poludela
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Mozilla Firefox poludela

Zainteresovan član behula (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2005.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Mozilla Firefox poludela

Nemam pojma sta se desava sa Firefoxom.Skroz je poludela.Evo sta se desava.Lepo instaliram firefox unesem joj par extenzija i ona radi normalno,sve dok sama osebe pogubi podatke npr.bookmarks podatke i to nemogu nikako da vratim na normalno stanje sem ako je ponovo ne instaliram ili ako vi znate resenje mog problema.Ovo mi se desava vec 10 put i sttvarno nemam vise zivaca da je ponovo instaliram.Takodje kad god pokrenem firefox moram da ga maximizujem jer ne pamti da sam to uradio prethodni put.Ukratko, please help me!!!

Iskusan miXed (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: Mozilla Firefox poludela

ne znam... Meni firefox 5.0 veoma dobro radi ! Dodo sam jos koji theme i promenio dugmica i pichi !

....

Koji firefox ( verziju ) koristish ?

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    319

@behula
    FF ima neke bugove, koji su se i meni desavali a manifestovali su se slicno - brljanjem i zbrljavanjem podataka i bookmarkova...

kada ugasis firefox, pogledaj aktivne procese i uveri se da li je firefox.exe stvarno ugasen, ukoliko nije , ubij ga rucno

@mixed
    kako bre firefox 5.0?
    POslednji aktuelan je 1.504
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

miXed je verovatno mislio na 1,5.0, samo je zaboravi keca ispred
    There are 10 kinds of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

Učlanjen
    18.11.2005.
    Reputaciona moć
    45

Imam 1.5.0.4 verziju.Nema mi je u procesima.A i gasio sam komp posle toga.Da nije do extenzija.

Neproveren član Oximoron (avatar)
    Učlanjen
    05.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

ja nemam nikakvih problema sa 1.5.0.4 , odlicno radi.

Iskusan miXed (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Nego shta naravno da sam mislio na to ali sta ces zaboravim ja to ... te brojke ...

Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

A koje extenzije stavljaš ? meni je jedno vreme sve lepo radilo, sa popriličnim brojem extenzija, dok nisam instalirao TuneUp 2006 i onda sam morao da brišem profil sa extenzijama i da instaliram samo one osnovne...
    There are 10 kinds of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

Iskusan miXed (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

E mislim da znam zasto ti je firefox " poludela " mozhda zato sto ne brines o njoj ! Pushtash je da ide napolje a ima """ TEMP-ERATA-TURU """ ... Who know ?

Učlanjen
    18.11.2005.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio miXed
    E mislim da znam zasto ti je firefox " poludela " mozhda zato sto ne brines o njoj ! Pushtash je da ide napolje a ima """ TEMP-ERATA-TURU """ ... Who know ?
    Extra pomoc nema sta,hvala miXed.Potrudicu se da joj dam i neke antibiotike i provericu temperaturu.Mozda ce posle toga bolje raditi.A sad te le[po molim ako ne znas da pomognes onda se i ne petljaj.Ja mislim da je forum stvoren da oni koji nesto ne znaju mogu na ovom mestu saznati.Pozdrav za ljude koji zele da pomognu.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@All

Smirite tenzije molim...

Prva stvar.. FF može da zaglupi zbog ekstenzija.. To se već dešavalo mnogima...

Da ne bi stalno instalirao FF, pokušaj da ukloniš sve ekstenzije sa FF i da provjeriš da li je do njih..

Kada ustanoviš, da FF radi bez problema bez ekstenzija, onda kreni sa dodavanjem jedne po jedne dok ne vidiš koja ti pravi problem..

Inače je već poznato da pretjerano trpanje ekstenzija u FF može da prouzrokuje određene probleme, najvjerovatnije kao i kod tebe ovaj..

Pozzz....zzzzz

Iskusan miXed (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Pozdrav i tebi ...

Učlanjen
    18.11.2005.
    Reputaciona moć
    45

Nisam imao puno ekstenzija oko 15 cini mi se.To su odprilike ove extenzije :All-In-Sidebar,Colorful Tabs,CustomizeGoogle, Download Status Bar, DownThem All, Fasterfox, Forecastfox, Gmail Notifier, Gmail Skins, GooglePreview, Minimize To Tray, Mr Tech Local Install, Paste And Go,Tab Mix Plus, Tabbrowser preferences, Yahoo! Mail Notifier.Kao sto vidite sasvim jednostavne extenzije, nista nabudzeno.Ne zanm kako uopste izgubi podatke iz bookmark-a.Jos jedno pitanje?Kako da podesim firefox da kao u IE kad je rezim rada Work Offline da mi se otvaraju stranice iz history-ja?Hvala za pomoc.Izvinjavam se za prethodnu reakciju ne volim takve stvari.Pozzz

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    183

bla ....

firefox je pravi shit , neznam zasto , ali ga jos koristim :?

`vako :
    stalno mi se updajtuje , a ja to izgasim svaki put , njemu nista , opet upali .....
    svaka stranica koju sam sacuvao u bookmarks , nestane ....
    sve se izgubi , i sifre koje sam imao sacuvane , za neke stranice ....

sto da cinim ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Ma problem je iskljucivo u ekstenzijama, posto ih svako moze pisati za Firefox.
    Skinuti samo proverene. Ili makar procitati iskustva ostalih korisnika pre njihove upotrebe.

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Kome se ne sviđa Mozilla Firefox ima jedna opcija zove se Uninstall. Lepo se ide na Uninstall i problem rešen. Ne mogu da razumem ljude koji koriste nešto što im ne odgovara, a onda se javljaju kao kakvi stručnjaci i kažu to i to je s r a nj e.
    Meni Mozilla Firefox radi fenomenalno. Imam 21 extenziju i nemam problema sa njima.

Ako je čovek pitao kako da reši problem nije pozvao ljude da pričaju kako je ono što on koristi đubre kad se pouzdano zna da je Mozilla Firefox jedan od najboljih čitača weba trenutno.

@behula
    Da li koristiš možda neki program koji služi kao čistač pa ti on briše neke stvari koje ne bi trebalo? Takvih programa ima mnogo, a neki od njih dosta brljave.
    Ako misliš na stranice koje su ti u keš memoriji one će se otvarati sve dok ih ne izbaciš iz nje i kad si offline.

Ja imam drugačiji problem sa Firefox-om, java mi uopšte ne radi u njemu, u IE radi bez problema ali u FF na nekim sajtovima ne mogu da vidim neke sličice. Može li išta da se uradi?

Domaćin Alex.L (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Ja imam FF 1.5.0.4(sa 25 extenzija i 10 skinova) i imam TuneUp 2006 program instaliran, i nemam nikakvog problema!!!

Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio Alex.L
    Ja imam FF 1.5.0.4(sa 25 extenzija i 10 skinova) i imam TuneUp 2006 program instaliran, i nemam nikakvog problema!!!
    Ja imam samo 4 ext. i ni ja nisam imao problema... ali moj burazer je imao popriličan br. extenzijja, i kad u TuneUp-u ode na add sa neta, otvori mu se FF i Firewall odmah izbaci poruku na foru : "Process TuneUp.exe changed the memory of firefox.exe..." i onda ff ne može na net dok se ponovo ne restartuje...
    Ali to je slučaj samo sa njegovim FF i Tuneup-om, a kad je otvorio drugi profil u FF više nije imao problema...

Učlanjen
    18.11.2005.
    Reputaciona moć
    45

Pazi imam Fix-It Utilities 6 Pro ponekad ga koristim.Ali desava mi se sa firefox-om bas kao i Avet-u.

''stalno mi se updajtuje , a ja to izgasim svaki put , njemu nista , opet upali .....
    svaka stranica koju sam sacuvao u bookmarks , nestane ....
    sve se izgubi , i sifre koje sam imao sacuvane , za neke stranice ....''

I ne otvaraju mi se stranice koje u mi ostale posle pretrage na ne tu kad sam offline.Da ne treba nesto da se podesi.

Zainteresovan član dino. (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    49

Ha meni se desavalo da gubi adrese tako da ako sam negde ukucao adresu ono se za nekoliko dana sve adrese koje sam ukucao izgube . I stalno sam isoa i stavljao default da mi nebi vise gubioo. To mi se desilo 20 puta i visee , ali sada nisam imao duze vrme tih problema hvala bogu da kucnem u drvo

Slične teme

1. Mozilla Firefox tab
    Autor shone83 u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.02.2005., 19:11
  2. Mozilla FireFox
    Autor Joj! u forumu Softver
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.01.2005., 01:49
  3. Mozilla Firefox poskakuje!!!
    Autor VoXman u forumu Softver
    Odgovora: 2