Izumiranje

PsyhoKiller

Obećava
Poruka
73
Pozdrav,

Ja sam nov na forumu i tako ovom prilikom upucujem veliki pozdrav svim forumasima.

Tema: :arrow: Izumiranje

Mi Srbi kao narod smo u izumiranje. Mnogo se malo dece "dovodi" na ovaj svet iz bog zna
koji sve razloga, nije ni bitno, ali je bitno to sto drzimo svetski il ievropski (nisam siguran)
rekord u abortusima. Da skratim pitanje glasi.

Zbog cega toliki abortusi? Zar su kondomi ovde nepoznati?
Koji razlog zbog izumiranja? Da li svi zive da bi se provodili i jeb..., a dece jednog dana...
kao sto rece jedan: "jos sam mlad, ne zanima me to uopste, necu ni da razmisljam o tome..." a decko 26god.

Primetio sam da dosta ljudi zivi u nekoj vrsti zaludjivanja, beze od stvarnosti!!!

Pozdrav
PsyhoKiller
 
1.kad nas ne budu vise otpustali sa posla zbog trudnoce ili posle trudnickog vratili na posao - tad ce zene vise radjati
2. ili potpisi da neces u naredne 3-4 godine ostati u drugom stanju ili NAPOLJE
eto,toliko od mene:evil: 8)
 
@chika-doktor
Poshtujem tvoje misljenje ali tako razmislja vecina od ovih novih generacija...

@esperanca137
Nemoguce da sad svi traze te kriterijume da bi nekog zaposlili.
Nisu sve firme i sefovi isti...
 
Ne opravdavam abortus ali nisam ni protiv, nije svako za roditelja.....
Da današnja deca imaju roditelje koji bi ih normalno vaspitali, sve bi bilo mnogo bolje.
Nisam primetila da smo u izumiranjE.
 
@pk
ti kanda ne Zivis u Srbiji?
90% danasnjih poslodavaca se oseti uvredjeno,izdano i ljuto sto im je radnica u drugom stanju
priupitaj malo zene na Forumu pa ce ti sve biti jasno
a da ne pricamo sto nece da nas zaposle cim cuju da imamo malo dete - ona ce stalno na bolovanje zbog njega!!!
 
Feelgooood:
Ne opravdavam abortus ali nisam ni protiv, nije svako za roditelja.....
Da današnja deca imaju roditelje koji bi ih normalno vaspitali, sve bi bilo mnogo bolje.
Nisam primetila da smo u izumiranjE.

Ako nije za roditelja onda zasto pravi decu? Abortus ti je ustvari kao da si nekog osudio
na smrtnu kaznu. Samo smo mi ljudi primitivni bruka, kad ubijes coveka znas da svuda
po svetu ides na robiju, i svi se plase onda toga, a abortus je skroz legalan i onda im to dodje
kao kad bace smece u kantu...radnja koja je skroz "normalna".

To ti je nesto slicno ko kad ubijes muvu, ti je ubijas ni ne razmisljas o tome... jer si ubio vec
brdo muva u zivotu. Ubica koji ubija ljude njemu je kao kad ti ubijes muvu, njemu je to
skroz normalno. Zakljucak: Covek je zivotinja... NE!... Mi smo gori od zivotinja!!!
 
Podizanje nivoa svijesti o potrebi zastite od nezeljene trudnoce i polnih bolesti, nije nesto sto se desava stihijski i preko noci... Potrebna je nacionalna strategija i studiozan rad na njenoj realizaciji u svim segmentima drustva... Imaju li to ovdasnje drzave?!
Nemaju, naravno...

Sve sto ovdje moze da se dobije jeste predizborno trubljenje o potrebi povecanja nataliteta... Kada se biralista zatvore, prestaje svaka prica o tome...
 
PsyhoKiller:
Ako nije za roditelja onda zasto pravi decu? Abortus ti je ustvari kao da si nekog osudio
na smrtnu kaznu. Samo smo mi ljudi primitivni bruka, kad ubijes coveka znas da svuda
po svetu ides na robiju, i svi se plase onda toga, a abortus je skroz legalan i onda im to dodje
kao kad bace smece u kantu...radnja koja je skroz "normalna".

To ti je nesto slicno ko kad ubijes muvu, ti je ubijas ni ne razmisljas o tome... jer si ubio vec
brdo muva u zivotu. Ubica koji ubija ljude njemu je kao kad ti ubijes muvu, njemu je to
skroz normalno. Zakljucak: Covek je zivotinja... NE!... Mi smo gori od zivotinja!!!

Čekaj malo, skrenuo si na krivi put :) Šta da rade klinci od 18-19 godina kojima se trudnoća desila slučajno? Nemaju posao, nemaju novca, nezreli su, ne znaju ni sa sobom šta da rade a zamisli još da odgajaju i dete... pa čemu bi ga naučili, kako bi ga gajili...
U tom kontekstu je abortus donekle opravdan.. Ne kažem da nije nehumano, ali šta da se radi... Svako ima svoj izbor u životu... bolje i abortus nego gomila neobrazovanih socijalnih slučajeva.... Iako ovako mislim, ne smatram se životinjom u tom smislu...
 
raindog:
dete jedino ti ovde bezhish od stvarnosti, osvrni se oko sebe, pogledaj u kom anusu zhivish, pa se razmnozhavaj do mile volje ako ti bude do toga josh :roll:

E Raindog... ne zelim nikakvu svadju i uzimam tvoj komentar u obzir 100%,
ali pogledaj recimo ove ljude u Africi. Oni nemaju ni sta da obuku pa opet imaju decu,
svaka im cast, sida im je iza svakog coska ali ni opet zele da naprave decu i da se razmnozavaju.

Kod nas u civilizaciji je to skroz drugacije... ovde su ljudi zavezani za neke stvari
tipa stan, posao... A preko u inostranstvu su jos gori, tamo ide karijera na prvom mestu
i razmisljaju tako sto nece ni da cuju za decu (cak neki i za zenu/muza) dok ne naprave kucu, ne kupe auto...itd.

P.S. Neko je pitao odakle sam: zivim i kod nas i u inostanstvu, isto vremena koliko sam ovde toliko sam i tamo... tako da vidim sta se desava.

Zalosno!!!
 
esperanca137:
cini mi se da u danasnje vreme devojcice ostaju u drugom stanju i u malo nizim godinama
recimo osnovna skola8)
i to je danas cesta pojava:roll:

Na žalost, istina je... ali nećeš verovati da je procenat abortusa kod dece tog uzrasta mnogo manji nego kod starijih. Paradoks ali je tako, čitala sam neke statistike...
 
Feelgooood:
Čekaj malo, skrenuo si na krivi put :) Šta da rade klinci od 18-19 godina kojima se trudnoća desila slučajno? Nemaju posao, nemaju novca, nezreli su, ne znaju ni sa sobom šta da rade a zamisli još da odgajaju i dete... pa čemu bi ga naučili, kako bi ga gajili...
U tom kontekstu je abortus donekle opravdan.. Ne kažem da nije nehumano, ali šta da se radi... Svako ima svoj izbor u životu... bolje i abortus nego gomila neobrazovanih socijalnih slučajeva.... Iako ovako mislim, ne smatram se životinjom u tom smislu...

Ne smatras se zivotinjom ali covekom, koji je gori od zivotinje kao sto sam pisao.

Tim klincima (13-...) se trudnoca desava ne iz slucajnosti vec zato sto ih bole uvo za sve.
Evo primera nekih: mrzi ih da odu do trafike da kupe kondom, a posle kad se desi sta se desilo oni skroz opusteno kombinuju pare i idu da se ciste. A o drugima necu ni da pricam
koji su puni nekih filozofija svoji kako im smeta kondom...itd. Al problem je u tome sto i onaj klinac od 13god. zna ako napravim dete odemo kod cika doce i on to sve sredi. To mu dodje kao kad ne stane mleka u frizideru... odes u prodavnicu i kupis.
 
raindog:
e psajho
ajd ti meni daj jedan jedini valjan razlog zbog kog bi ja sad eto po tvom naredjenju trebala da se razmnozhim

Nikom ja ne naredjujem nista.
Nije bitno dal ces sada imati dete ili kasnije bitno je da uopste zelis da imas decu.

Evo jedan od razloga: Najprirodnija stvar i najrealnija je da stvoris novi zivot. Pare, kola, kuce to su sve gluposti koje je covek izmislio. Koje treba da mu sluze, a ne da mu budu smisao zivota.
 
Kakva prava zena, kakvi bakraci? Sve su to izmisljotine dekadentnog Zapada!
Svaka zena koja je zdrava, vrijedna i orna za radjanje je prava zena!
Nisi ti ovdje na Zemlji zato da izvoljevas kakvu bi zenu, a kakvu ne!
Pravi djecu i ne izvlaci se vise!
 

Back
Top