dvoboj

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
sekundanti: Gazdinka i Lilu
dvobojdžije :mrgreen: : Artinve i KLL
ojebkat dvoboja: izvjesna slikarka

Ne mogu se odlučiti za koga da navijam, jerbo biG obojici poželeVo da se omrse, tim prije što ne znaju kojom. :lol: :lol: :lol: Ipak, u blagoj prednosti, iz više razloga, je Arti :razz:


Koga biste vi rado vidjeli u viteškom nadmetanju, zbog vas ili drugih... :wink:
 
... sutra cemo se boriti, sutra cemo se boriti... bo... bo... boriti... ali ja ne zhelim da s borim :shock:
zatechen sam... ne znam ko je ciji sekudant... ni koje cemo oruzhje svetlo ukrstiti... mora da je satara... ili neka druga mesarska alatka, chim sam u prednosti... :D
eto, na koncu svega, josh ne znam ni za koga se borim... no, bitno je da se borim... i da mi je dato do znanja... pa, dobro... primio k' znanju... zahvaljujem na suptilnom upozereju "r u o"... i na reklami :D ... virtuelna rukavica je bachena...
pa sad, da vratim istom merom... da turim ondaK visoko cenjenog, a nadasve,skromnog "r u o" s' nekim da se dvobojishe... samo sa kim.. da, znam... sa onim bezimenim, shto se vrzma po 4umu.... auuuu... tog' k'o da sam djavo goni :D... tako... e, sad'... za tak'e 4umske velichine, malo je jedna... :lol: ... a poshto su silni redovi, paralelno cje se odrzati borba na vishe nivoa... pa cje se, na kraju, pobednik ukrstiti sa pobednikom... mozda bih mogao da razmislim i o eliminaciji po grupama... ma jok.. liga je jedino reshenje :D
 
®:
sekundanti: Gazdinka i Lilu
dvobojdžije :mrgreen: : Artinve i KLL
ojebkat dvoboja: izvjesna slikarka

Ne mogu se odlučiti za koga da navijam, jerbo biG obojici poželeVo da se omrse, tim prije što ne znaju kojom. :lol: :lol: :lol: Ipak, u blagoj prednosti, iz više razloga, je Arti :razz:


Koga biste vi rado vidjeli u viteškom nadmetanju, zbog vas ili drugih... :wink:

A jok ja više da učestvujem u ovakvim sukobima.
Izvolte Vi...
Kupiću sutrašnju Politiku, naravno...
 
Artinve:
... sutra cemo se boriti, sutra cemo se boriti... bo... bo... boriti... ali ja ne zhelim da s borim :shock:
zatechen sam... ne znam ko je ciji sekudant... ni koje cemo oruzhje svetlo ukrstiti... mora da je satara... ili neka druga mesarska alatka, chim sam u prednosti... :D
eto, na koncu svega, josh ne znam ni za koga se borim... no, bitno je da se borim... i da mi je dato do znanja... pa, dobro... primio k' znanju... zahvaljujem na suptilnom upozereju "r u o"... i na reklami :D ... virtuelna rukavica je bachena...
pa sad, da vratim istom merom... da turim ondaK visoko cenjenog, a nadasve,skromnog "r u o" s' nekim da se dvobojishe... samo sa kim.. da, znam... sa onim bezimenim, shto se vrzma po 4umu.... auuuu... tog' k'o da sam djavo goni :D... tako... e, sad'... za tak'e 4umske velichine, malo je jedna... :lol: ... a poshto su silni redovi, paralelno cje se odrzati borba na vishe nivoa... pa cje se, na kraju, pobednik ukrstiti sa pobednikom... mozda bih mogao da razmislim i o eliminaciji po grupama... ma jok.. liga je jedino reshenje :D


je l mogu ja da budem sekundant?:-)
 
da... primetio sam... avaj, ne mozemo svi dosticji visine... neslucene su one nama, srmtnicima, koji josh uvek zveckamo oruzjem u prashini... i natapamo istu sopstvenom krvlju... ali kada pobedim, razmishljacu o tome :D
 
pa, ne znam da li cemo sa kuburama... nekako sam vishe za hladno oruzuje... mozda necete morati ni da brojite... samo da pazite, na one niske, ispod pojasa... ipak, pobednik ne bi smeo da bude hendikepiran posle borbe :D... iako, neki kazu, da je borba cilj sama po sebi... ne borimo se zarad borbe, vec zarad izvesne...
 
ovo je vetj neka moderatorska tema za uzak krug uputjenih...meni to nije jasno i ja tju samo zabelezhiti da sam prisustvovao jednoj ovako bitnoj temi...kao puki posmatrach...
 
Pa baš odmah mene u vatru, a arti? Da me ukoka onaj nevidni? Jer, kako vidjeti nevidnog? Moga li mi dopasti iole uočljiviji od takvog? I ja sam makar nešto rekao o ojebktu tvog dvoboja. Ti ništa. Em pucam u prazno (ako i stignem da okinem :P ) em će mi ruka zadrhtati što ne znam zbog koga ću ludu izgubiti glavu...

Izvjesna samo lishja kao sekundant... Neki bi rekli: malo li je na ovu krizu...

No, na'vataćemo već nekako bezimenog, k®vi ću mu se napit! :D
 
O, viteškog poprišta! :p Na nezgodnog ste se takmaca navrzli! Ne dam se lako metku, ni oštrici lednoj...
A kome se dvobojem primičem, kojoj lepotici čednoj? ;)
 
Pjesniče p®ekaljeni... džaba se stihovima sokoliš... Ahilovu petu ti znam

Predaj se, oprošteno će ti biti. Arti je već dao PParlamentu na usvajanje UREDBU O POMILOVANJU ti tvom ;)


A sada — EPP
 
Stihovi, vec tu su, stavljam vam do zananja!

Otmeno sad bacam sesir svoj
I ogrtac da me ne sapleta;
Trzam i mac, nek pocne boj,
Ruku moju nista ne ometa!
Ko Seldon, elegantna kreta,
Ko Skramus koji sale znade,
Unapred ti javljam bubo kleta,
Uboscu te na kraju balade!

Sto te nosi vrag, curane moj?
Al' meni to briga deveta!
Da kroz trbuh isteram ti loj?
Gle, brzinom jednog muvljeg leta
Oko tebe mac moj obleta.
Na pobedu pruza meni nade.
Nek ogalse dobosi i trumbeta:
Uboscu te na kraju balade!

Sad mi treba jedna slika na oj...
Sto si bledji od krinova cveta?
Drsces? Klecas? Sad sekunde broj!
Srce tvoje macu mom je meta!
Cak! Cuvaj se, mesino napeta,
Sakrij taj svoj razanj od parade,
Zar te nije sramota od sveta?
Uboscu te na kraju balade!

Nek ti dusa sad Bogu odseta,
Tu, kroz prorez, odmah ispod brade!
Rezem, secem, bodem...
Sta mi smeta?
Ubodoh vas na kraju balade!


;)
 

Back
Top