"What women want?"

G

Gost1711

Gost
Nadam se da je neko gledao ovaj film,odlican je.Ali me stvarno interesuje sta zene zele,uopste?Evo,moja zadnja devojka je bila osoba koja je bila mnogo zahtevna i mnogo komplikovana osoba.U jednom trenutku je mogla bar 3 puta da promeni raspolozenje.Sve bude O.K. a onda se ona jednostavno promeni.Ako je pitam u cemu je problem ona kaze da nije nista do mene nego jednostavno je takva.Mislim da sam bio i mnogo dobar prema njoj da su mi cak i moji drugovi govorili da ne treba da budem takav prema njoj.Meni je jednostavno kasnije pukao film i raskinuli smo.Ali to nije prvi slucaj i nije se samo meni dogodio nego i nekim mojim poznanicima.Jednostavno,cini mi se da su devojke mnogo komplikovane i zahtevne u nekim slucajevima.Ne kazem da smo mo muskarci cvecke ali mi nekada nije jasno sta u stvari zelite,devojke.......Ili mozda gresim.
 
....sta da ti kazem.Jesmo malo cudne,ali vi ste jos cudniji od nas.Mozda se ta tvoja bivsa malo osilila posto si bio tako dobar kao sto kazes.Istina,vecina devojaka voli da se ponasas kao skot,sto meni bas i nije logicno..ali ima i takvih;sto naravno ne znaci da ti sad treba da postanes skot :); nego jednostavno naicice neka normalna koja ce umeti da to postuje...Srecno :)
 
Gost1711:
Nadam se da je neko gledao ovaj film,odlican je.Ali me stvarno interesuje sta zene zele,uopste?Evo,moja zadnja devojka je bila osoba koja je bila mnogo zahtevna i mnogo komplikovana osoba.U jednom trenutku je mogla bar 3 puta da promeni raspolozenje.Sve bude O.K. a onda se ona jednostavno promeni.Ako je pitam u cemu je problem ona kaze da nije nista do mene nego jednostavno je takva.Mislim da sam bio i mnogo dobar prema njoj da su mi cak i moji drugovi govorili da ne treba da budem takav prema njoj.Meni je jednostavno kasnije pukao film i raskinuli smo.Ali to nije prvi slucaj i nije se samo meni dogodio nego i nekim mojim poznanicima.Jednostavno,cini mi se da su devojke mnogo komplikovane i zahtevne u nekim slucajevima.Ne kazem da smo mo muskarci cvecke ali mi nekada nije jasno sta u stvari zelite,devojke.......Ili mozda gresim.
=====================================================
Sizofrenija je cudo,pogotovo zenska.
Moracu da se slozim sa Kazanovom u ovom slucaju.
 
Zak:
Gost1711:
Nadam se da je neko gledao ovaj film,odlican je.Ali me stvarno interesuje sta zene zele,uopste?Evo,moja zadnja devojka je bila osoba koja je bila mnogo zahtevna i mnogo komplikovana osoba.U jednom trenutku je mogla bar 3 puta da promeni raspolozenje.Sve bude O.K. a onda se ona jednostavno promeni.Ako je pitam u cemu je problem ona kaze da nije nista do mene nego jednostavno je takva.Mislim da sam bio i mnogo dobar prema njoj da su mi cak i moji drugovi govorili da ne treba da budem takav prema njoj.Meni je jednostavno kasnije pukao film i raskinuli smo.Ali to nije prvi slucaj i nije se samo meni dogodio nego i nekim mojim poznanicima.Jednostavno,cini mi se da su devojke mnogo komplikovane i zahtevne u nekim slucajevima.Ne kazem da smo mo muskarci cvecke ali mi nekada nije jasno sta u stvari zelite,devojke.......Ili mozda gresim.
=====================================================
Sizofrenija je cudo,pogotovo zenska.
Moracu da se slozim sa Kazanovom u ovom slucaju.
Ja sam se sa jednom takvom ozenio.Medjutim, u braku sa takvom osobom toliko ti mozdane celije otupe da vise i ne obracas paznju na njene hirove i histerije
Kazanova je u pravu, ali ponekad pripadne muka od stalnog lupanja o sto i pokazivanja ko je na celu kolone.Mora nekad i da se povije kicma
 
Ima raznih ''slučajeva'' na ovom svetu,treba biti uporan i tražiti onu pravu...Baš te briga,otkačio si jednu ovcu i ima još puno ribe u moru plavom.I ne podleži stereotipima tipa da sve one žele istu stvar (jer su ljudi tako različiti da je to nepojmljivo) nego budi svoj,sledi svoje instinkte i traži ono što tebi odgovara! (nemoj da piješ sprite,to je obično sranje) :wink: :D
 

Back
Top