Prvi poljubac!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da. Ne. I ovako se desilo. Bila je nova godina, slavili smo kod druga. Ona i ja smo otišli u jednu sobu, tu smo sedeli i pričali 20 minuta i samo se odjednom desilo, onako spontano, bilo je baš ekstra, trajalo je samo trenutak, ali izgledalo je kao čitava večnost. Još uvek kad se setim naježim se skroz. Posle toga svi poljupci su bili nekako, drguačiji, običniji...
 
"Sjecam se prvog poljupca,
Samo on je bio sladak.
Sjecam se prvog dodira,
Samo tada sam drhtao.

A onda... su nestala osecanja,
Ne osecam nista... samo se sjecam!

Imao sam stotinu djevojaka,
I one su imale mene.
Dao sam im moju ljubav,
Zato je vise nemam.
To je dobro,
Vise nema problema,
Ne osecam nista,
Samo se sjecam!

Vjeruj nema zivota osjecanja!
Dao bih miljardu dinara,
Za jedan sekund prvog poljupca!"



Film - Sjecam se prvog poljupca


;)
 
Au. Pa vako...ljeto ...vruce... sjedimo pored drveta,noge u vodi(u Vrbasu,svakako),ja zbunjena uzasno,on ultra mega giga iskusan,odugovlacim sto vise...Rekoh,ne mogu vise...hocu to.I ono,ako u filmu...i onda smo se zvaljili,kao da je prvi i poslijednji put...nismo se bukvalno sat vremena odvajali,toliko da nismo primjetili da je citavo drustvo oko nas doslo...veze. Poslije smo bili 7 mjeseci zajedno... :lol:
 
S'kolko godina ste se prvi put poljubili?
Cisto pitam posto nisam jos a ne znam da li da se stidim toga. Posto imam 14 godina. Tada valjda to i treba da se desi. Ma sta ja serem. Ne treba da se stidim.
NIKADA NISAM NIKOGA POLJUBIO!!!
 
ja u petom al to ne rachunam jer je bilo na prisilu :twisted:

tj. ona mene prisilila.... :roll: ... posle ju je moja keva jurila "shto mi dirash sinaaaaa?" :lol:

inache zapravo sa.... bozhe mili. 16god valjda. imao sam sa 13god prvu devojku al nju nisam smeo da poljubim samo sam je vatachio i mazio joj nogice ispod stola. :)
 
Che_Anarki:
S'kolko godina ste se prvi put poljubili?
Cisto pitam posto nisam jos a ne znam da li da se stidim toga. Posto imam 14 godina. Tada valjda to i treba da se desi. Ma sta ja serem. Ne treba da se stidim.
NIKADA NISAM NIKOGA POLJUBIO!!!

naravno da ne treba da se stidish, samo opushteno, al ono mesto shto ostavljash ovde dvajes' poruka dvevno idi ganjaj neshto zhensko :P budzenje postova ostavi nama matorima. mi bar imamo o chemu da prichamo :P
 
jahao.katastrofa.mislim nije mi se svideo
bilo je to u mom 6tom razredu.bio je osmi mart.toplo.u dvoristu su se cak i prskali vodom .moj najbolji drug me je cekao da izadjem iz ucionice.on je bio osmi razred.a najbolja drugarica je istrcala napolje,shatro negde zuri i cekace me napolju.i..............iz cista mira,nisam uspela ni da zavrsim recenicu koju sam mu uputila.u principu,drago mi je sto je to bilo sa njim,ali mi nije drago jer smo posle dva dana maltene prestali da pricamo.naravno da sam ja bila klinka koja se plasila...ne znam cega.budala.sad mi je krivo
posle toga je bio sa nekom likusom koja je htela oci da mi iskopa kad god me vidi,izgleda da je on mene i dalje voleo.ali zato su oni posle toga bili 4 godine zajedno,i drago mi je zbog njih,ali ona koliko je bila ljubomorna nije mu dala da kontaktira samnom.tako da vise ni nismo u kontaktu.jbg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top