STA RECI A NE OTVORITI TEMU...

DECHKONJA

Obećava
Poruka
100
Dakle definitivno postoji razliak izmedju mrsavih i zgodnih devojaka,punijih i ne debelih ili debljih devojaka a naravno jako slatkih...kao sto i sami znate...

elem nesto sa okolinom pricom i pade mi na pamet da i ovde to uradim....

recimo meni jako lepo izgleda videti puniju devojku u smislu ne debelu ,nego neku mrsavu koja je u principu jako mrsava a ne zgodna...

dakle jeli vas privlace puniej devojke,mislim na zadnjicu,grudi,stomak ili uopste devojek koje nisu debele,nisu ruzne ali nisu ni foto modeli...ili ste ipak na strani mrsavih devojaka koje naizgled izgledaju zgodne ali usvari i nisu...?

pojam punija devojka:

slatka devojka u licu,koja mozda im vecu zadnjicu,ili nema ravan stomak sa crtama sa starene...koje imaju grudi koje su mozda i nesto spustenije ali ne ruzne...dakle normalno popunjena i prirodna devojka...

ae lagano pa na tenane pisite :)
 
Lepe i privlacne zene su bas to: lepe i privlacne. Mogu da budu visoke ili niske, tanke ili buckaste (ima i bas bas debeljuca koje su stvarno lepe), mlade ili stare. To je upravo najludja stvar sa lepotom: ne mozes da ustanovis pravila unapred, ali kada se sa njom susretnes razoruza te. Kako znam da je neko lep? Pa odmah pocnem da se smeskam, dobro mi je kada je ta lepa osoba u blizini, i tako... lepima je u principu tesko reci "ne". To bi bila moja definicija. Poz
 
Dechkonja...jedva sve povatah...nije tebi lako.
Da,u principu te manekenske gradje meni nisu privlachne.....mislim,lepo gradjena to je OK ali bez oblna,onako visoka a krakata....dont get it? :? Ukusi su razliciti....ali ko shto rece koleginica muvalo da sumiram:".....eye of the beholder",tako da se nikad ne zna......
 

Back
Top