za muskarce ! ?

jawa

Početnik
Poruka
41
ajd sad muskarci recite da li je bolje da ljulja ili da zulja?
vecina vas voli da je to tanko (sto izgleda kao da je rahiticno ) i da je skoro savrseno - ali postavlja se pitanje sta vam je to savrseno .ukusi su razliciti pa izvolite !!!!!!

poz.
 
jawa:
ajd sad muskarci recite da li je bolje da ljulja ili da zulja?
vecina vas voli da je to tanko (sto izgleda kao da je rahiticno ) i da je skoro savrseno - ali postavlja se pitanje sta vam je to savrseno .ukusi su razliciti pa izvolite !!!!!!

poz.
Ajd sad... :lol: Da li ti ljuljas ili zuljas? :lol:
Nego sve to poprilicno zavisi i od godista...
Najbolje mi je nekako normalno da nema nesto puno sala... a da ipak nije ni neki kostur pa da se plasim da je ne slomim... :lol:
 
Hm, sta je bilo? Tresu kompleksi?!
Nema potrebe za tim... Uvijek ce se naci neko kome ces se dopadati takva kakva si...
Naravno, ovo ne znaci da treba potpuno da se opustis i pretvoris u zapustenu svinju...
 
Ma netresu me kompleksi :) vec je ovo strasno koliko ima devojcica koje su bas kao kosturi ,ali vecina njih ove sad nove generacije koje su se odjednom masovno pojavile u gradu.dosla mi je drugarica iz Israela i ona me pita-pa sta je to sa vama svi ste zgoljavi,pa jel jedete vi nesto.?
po meni -bolje da ljulja nego da zulja u svakom slucaju, a i slazem se u potpunosti da je bitno da ona treba da ZNA !
 
ajmo jos jedno pitanje za vas nasa "jaca" polovino -
Interesuje me koji procenat vas postavlja pitanje nama ,vasim lepsim i sposobnijim polovinama, koja glase "kakav sam bio? "da li si svrsila? "jel sam bio dobar" i tome slicnom ! ?

ok ima dosta zena koje odglume orgazam(sto ja nikada nisam) ali pa alo bre pa sami trebate da uvidite da li ,sta je i kako je bilo ? zar ne ?
 
i jos malo smaranja .....
da li vam je bitno da budete vi zadovoljeni ili se trudite da i vasa partnerka dozivi orgazam? ali molim iskrenost ! da li su danasbje devojke slobodne da kazu ili vam na bilo koji nacin pokazu sta zele,sta im odgovara tj sta da radite ?
 
Gazdarica:
Hm, sta je bilo? Tresu kompleksi?!
Nema potrebe za tim... Uvijek ce se naci neko kome ces se dopadati takva kakva si...
Naravno, ovo ne znaci da treba potpuno da se opustis i pretvoris u zapustenu svinju...

E, gazda, a, sta bi rekla, kad bi te neko pitao za konkretniji odgovor,a :p ?

E, da, evo sad pitah mog coveka da odgovori na temu, i on kaze isto sto i PSD, i dalje, kaze da ne bi imao pojma kad bi ga zenska isfolirala za orgazam, al da ga to i ne zanima bas nesto jer ja ne foilram- naprotiv :), i, tako...
 

Back
Top