Bobba znatizeljna

Koliki vam je???

  • manje od 10cm

  • 10-14cm

  • 15-17cm

  • 18-20cm

  • 21-25cm

  • vise od 25cm

  • nije tvoje da znas...:)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Doberman_Bg:
Ja mislim da ove teme oko velicine najvise zapocinju jadni muskarci kojima je samo to opsesija.
Evo ja otvoreno kazem da mi je u punoj erekciji nesto malo vise od 22cm, i takodje vrlo je debeo i vise necu na forumu nikad ni sa kim polemisati oko velicine sem ako neka dama ne zeli da joj uzivo pokazem.
Forum je predivna stvar, pre nekoliko godina sam uzivao da ostavljam postove na nekim forumima, ali bi bio jos lepsa kada bi bilo vise iskrenih ljudi koji zaista razmenjuju savete i iskustva a ne fanazije i frustracije


Vrlo pametno recheno... :)
 
W.A.S.P.:
cekaj malo, kolko se ja secam bilo je nekoliko tema o tome kako je devojkama bitnija debljina nego duzina (logicno, bar po meni ), cemu onda ovo?I da li ovo ima nekakve veze sa onom tvojom drugom temom :?:

kojom temom.:?:

cini mi se na samom pocetku da sam napisala da se necu da bunim ako ovu temu zakljucaju
ne vidim razlog da to ponovo pisem
 
Draga Bobo, i odgovorio sam zato sto si Ti zapocela temu, a da mi je ma koliki i kakav opet bih odgovorio isto. Iza svake svoje reci, cm ili cega vec stojim i ne zanima me puno kako cu koga da dojmim time.

Sto lepo kaze moja drugarica, u Bg je sve manje tipova a sve vise pickica ....
 
Spock:
Pa dobermane jel se zene zale, mislim meni bi to bilo mnogo...stvarno...

Izvini Spock ne znam jesi musko ili zensko.... Mislim da su rasprave koja kako podnosi, ili koja kakav voli jednake prepucavanju ko koji auto voli... Ja volim Alfu, neko mercedesa i slicno. Mislim da je ono sto je najvaznije u glavi, a ostalo dodje samo po sebi.
 
Doberman_Bg:
Draga Bobo, i odgovorio sam zato sto si Ti zapocela temu, a da mi je ma koliki i kakav opet bih odgovorio isto. Iza svake svoje reci, cm ili cega vec stojim i ne zanima me puno kako cu koga da dojmim time.

Sto lepo kaze moja drugarica, u Bg je sve manje tipova a sve vise pickica ....

opet kazem da ne znam...........ja sam rodjena ko riba
 
Stalno se vrtimo oko slične teme, neki ga mere od jaja, neki odozgo ( sve zavisi koliko im fali do sna), a ja sam vam na svom avataru dao svoju veličinu i zamalo da pogodite ali niste, pa čak ni one koje stalno pričaju kao da su pune iskustva.
A što te to interesuje.
 

Back
Top