Najveci frajer medju domacim glumcima

Najveci frajer medju domacim glumcima je...ko?

  • Sergej Trifunovic

  • Nikola Djuricko

  • Stefan Kapicic

  • Goran Kicic

  • Dragan Bjelogrlic

  • Viktor Savic

  • Nebojsa Glogovac

  • Dragan Nikolic

  • Boris Milivojevic

  • Srdjan Zika Todorovic


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po meni manje - vise svi imaju nekog smeka sem Kapicica i tog Viktora Savica koga ni ne znam. Mora da je neki klinac koji nije glumeo ni u jednoj normalnoj predstavi ili filmu, a ako jeste, onda je sigurno imao neke sporedne uloge. Boris Milivojevic mi je lik, ali nije neki frajer. Bjela mi je pre bio veci smeker nego sad, dok ce Dragan Nikolic ostati smekercina zauvek. Glogovac i Gordan Kicic su mi nekako dobrice i mnogo su simpaticni i slatki. Srdjan Todorovic je bas smeker jer je mnogo duhovit i super je glumac. Sergej je ok, dosta je zgodan i ima nekog smeka. Naravno, Djuricko je na vrhu.
 
Patty:
Po meni manje - vise svi imaju nekog smeka sem Kapicica i tog Viktora Savica koga ni ne znam. Mora da je neki klinac koji nije glumeo ni u jednoj normalnoj predstavi ili filmu, a ako jeste, onda je sigurno imao neke sporedne uloge. Boris Milivojevic mi je lik, ali nije neki frajer. Bjela mi je pre bio veci smeker nego sad, dok ce Dragan Nikolic ostati smekercina zauvek. Glogovac i Gordan Kicic su mi nekako dobrice i mnogo su simpaticni i slatki. Srdjan Todorovic je bas smeker jer je mnogo duhovit i super je glumac. Sergej je ok, dosta je zgodan i ima nekog smeka. Naravno, Djuricko je na vrhu.
slazem se skroz... ko je bre viktor savic? :? kapicic mi je fuj!
zaboravili ste i cvijanovica ja njega jako gotivim...
a vojina cetkovica ne volim, jednom sam ga prilikomm upoznala i deluje ok, ali mi i nije neki glumac...
sergej je simpatican to stoji ali je nalozhen uzasno... on je velika zvezda :roll:
zika je narkoman, ali je kul :) respekt
glogovca obozavam a kicic slusa super mjuzu :)
itd....
 
ovako
najbolji mi je dragan nikolic i to ce i ostati i sa 80 god
zatim cvijanovic mi je ok,zatim lazar ristovski,kapicic(maneken ne kao glumac,ali je sladak) nije los,svidja mi se onaj valjda se zove popac u seriji srecni ljudi,i svidja mi se goran jevtic,on mi je extra iako ga mnogi ne podnose i gordan kicic mi je super......
a nervira me sto su sa liste izostavljeni mnogi dobri glumci i stavljen je viktor koji jeste sladak,ali decko je glumio u jednoj jedinoj seriji,mislim ne znam,nebitno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top