Najveci frajer medju domacim glumcima

Najveci frajer medju domacim glumcima je...ko?

  • Sergej Trifunovic

  • Nikola Djuricko

  • Stefan Kapicic

  • Goran Kicic

  • Dragan Bjelogrlic

  • Viktor Savic

  • Nebojsa Glogovac

  • Dragan Nikolic

  • Boris Milivojevic

  • Srdjan Zika Todorovic


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Viktor, zato shto jeste sladak i u prirodi i samo zbog sledece priche....

ewo shta mi se desilo pre nedelju dana...
03 i neshto , ja na pumpi na Banowom brdu ( OMV pumpa ) , retardirana, poshto trebash swe sam da radish...
i sad ja kao dewojka sam nashla nekog momka da mi sipa benzin , ja sam samo otworila-zatworila poklopac na rezerwoaru....poshto ja inache nikada ne sipam benzin nego mi to radi cale,ja nisam znala gde i kako da platim rachun, i widim sa druge strane stuba da neko sipa benzin....ja se pomerim i pitam tog lika kako i gde da platim, on mi swe lepo objasni a ja prowalim da je Viktor.....
eto....on na kraju i ushao samnom unutra....
posle su se moje ortakinje ( poshto su se njih 3 u kolima zalepile na staklo ) htele da sachekamo da on i njegow ortak zawrshe sa sipanjem benzina , pa da prichaju sa njim ili shta wec nemam pojma....
al narawno da me je to smaralo....
 
kao prvo sto kaze KLL (da se nekada slozim sa njim :)) nije Goran vec Gordan Kicic..
kao drugo stvarno ne znam kako to da nisi stavila koju
kao trece ne mozes da mesas babe i zabe,kako da poredim mladog i jos bas i neiskusnog savica sa draganom nikolicem,mislim da to nema smisla,ili pak ziku,zika je stvarno ok glumac ali gde moze on da se poredi sa viktorom,viktor je glumio samo u jednoj seriji do sada a sada je neki voditelj...bla bla.... nema smisla!!!!
inace na ovoj anketi sam glasala za serdju
p.s. e da nisi stavila ni cetkovica,a mislim da on ima dosta obozavateljki ;)
 
Ma, nemate vi pojma! :roll:
Dragan Nikolić-Lepi Gaga je bio i ostao najbolji frajer u gradu, a i ''okolini''.
Kad se samo setim filma''Poslednji krug u Monci''. 8)
Ovi su , za njega, svi šalabajzeri i amateri!
Hajd' mrš u kinoteku i pogledajte sve njegove filmove....smorovi balavi! :lol: :lol: :lol:
Sa kime se ja družim! ;) 8) :arrow:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top