Murinjo trener Srbije ?!?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidim, zalite se na otvaranje nove teme a svi na njoj poceli da diskutuju! :lol:
I to ko? Sve fudbaler do fudbalera FK Krstarice! Yebote, brisite svoje priloge dok nije dosao Nevidljivi. Ima da nam rasturi tim ubitacnim treninzima :lol: Brisite priloge, ja cu svoj kad vidim da ste procitali ovo! :D
 
Covece uopste mi ne lice na Pink Floyd iz ove perspektive. :lol:
Da,da ...salopre sam cuo da je umro Sid Baret! Yebiga!
Ja sam se kao klinac odvaljivao od albuma The Wall...a ujak jos u Barseloni kupio i video kasetu sa spotovima...znas kako je uradjeno da se ukenjas i od zadovoljstva,a i od straha. Neke scene su EXTEMNO morbidne. Mislim da ima zabranu za ispod..ne znam koliko godina.
Mozda mozes ponekad iz cisto patriotskih razloga da stavis Garavi sokak.
Ne nesvidja mi se brkati...koji brakati...ne vidim! :lol:
 
Pa i ukapirao sam da je album, čim si rekao
Meni je omiljenI Wish You Were Here

So, so you think you can tell
Heaven from Hell,
Blue skys from pain.
Can you tell a green field
From a cold steel rail?
A smile from a veil?
Do you think you can tell?

And did they get you to trade
Your heroes for ghosts?
Hot ashes for trees?
Hot air for a cool breeze?
Cold comfort for change?
And did you exchange
A walk on part in the war
For a lead role in a cage?

How I wish, how I wish you were here.
We're just two lost souls
Swimming in a fish bowl,
Year after year,
Running over the same old ground.
What have we found?
The same old fears.
Wish you were here.
 
Ma meni su najdraze i najbolje pesme sa "Zida". Valjda zato sto sam to slusao do besvesti kao klinac.
Imam drugaricu iz osnovne koja je otisla pre ko zna koliko godina za Australiju. I veliki je fan Pink Floyda...i pre neku godinu se sretnemo i odemo na pice. Dohvatimo se muzike i ona izvadi pasosh i pokaza mi ga.
Dobila australijisko drzavljanstvo a u pasoshu stoji Maya Floyd! :lol: :lol: Ja gledam...pitam jel to njen pasosh,pravi?
Ona kaze... pravi,nije laznjak...promenila sam prezime zbog Pink Floyda! :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top