Da li dosada ima veze sa sve perverznijim ponasanjem savremenog sveta...?

Poruka
2.386
Ja mislim da ima ! jel tesko da cete sresti pedere ili lezbejke u krugu ljudi koji rade po tezak fizicki posao od jutra do sutra , ali zato modernih , emancipovanih zena i muskaraca, koji su sada postali menadzeri i manadzerke i slicno poput umetnika raznih profila , ima na pretek i oni nam sada sve vise svoje opskurije predstavljaju kao nesto sasvim normalno... a u stvari to je ono "Videla zaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu" !
To je sve uvozni program i zato Srbi i Srpkinje pamet u glavu i manje slusajte te koji sire nemoral i nenormalnost , a vise poslusajte sta vam govore stari i nadjite mir duse u svojim porodicama i voljenima !
 
Captain Jack Sparrow:
Ja mislim da ima ! jel tesko da cete sresti pedere ili lezbejke u krugu ljudi koji rade po tezak fizicki posao od jutra do sutra , ali zato modernih , emancipovanih zena i muskaraca, koji su sada postali menadzeri i manadzerke i slicno poput umetnika raznih profila , ima na pretek i oni nam sada sve vise svoje opskurije predstavljaju kao nesto sasvim normalno... a u stvari to je ono "Videla zaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu" !
To je sve uvozni program i zato Srbi i Srpkinje pamet u glavu i manje slusajte te koji sire nemoral i nenormalnost , a vise poslusajte sta vam govore stari i nadjite mir duse u svojim porodicama i voljenima !
Jbt, kako si se nalupetao... sve sa poslovicama i pozivom na nacionalno osveshcenje.
 
muvalo:
Pa otkud umetnici i intelektualci imaju dokon mozak? Dokon mozak pre imaju sljakeri, zar ne?

Ne smatram homoseksualnost za perverziju. Ljude koji propovedaju drugima o tradicionalnim vrednostima, o ljubavi prema Bogu, porodici, i oplodnji smatram smaracima i mentolima. Postujem toleranciju - neka svako zivi kako mu odgovara i ne smara druge svojim pridikama.

Kada budes malo radio fizicki neces imati vremena da se smaras i da te nerviraju oni koji propagiraju klasicne vrednosti .... spavaces ! :twisted:
 
Mislim da nisi bas u pravu...nastranost je oduvek postojala ljudi se sa tom crtom u sebi radjaju, danas se samo vise pricao o tome i nista vise.Oni koji su to nekada krili sada se time dice.Menadzer sam po struci i sa takvim se ljudima druzim ali niko od nas nema vremena da se bavo takvim pitanjima homoseksualaca.Ne znam sta ljudi misle o menadzerskom poslu, ako mislis da je to luk i voda onda si u zabludi.Menadzerski posao je veoma stresan, odgovoran...postati menadzer je veoma tesko, zahteva i tekao puno rada, odricanja, ispunjavanja planova u propisanim rokovima,... (pricam o dobrostojecim ozbiljnim firmama, ne racunam one male firmice gde prodavac sebe naziva menadzerom).Svo ovo ludilo brzih promena koje nas je zadesilo je posleica novog svetskog poretka prouzrokovano naucnim, tehnickim, tehnoloskim dostignucima.Tvoj stav, zbunjenost pa cak i ogorcenost je normala pojava.ljudi tesko prihvataju bilo kakve promene a ne svetskih razmera.Jedan svetski poredak u skladu naucnih dostignuca smenjuje drugi i to je normalan proces, svaki pokusaj smrtnika da promeni bilo sta sada u odnosu na silu koja diktira trend je uzaludan.... ;) Jednog dana ce se i to promeniti samo je pitanje kada....
 
Ja nisam za gej parade,ali nisma ni za navijache rada.jer su obicni balvani. Ne mogu da biram izmedju te dve stvari.
Nemam nista protiv homoseksualaca,ali zasto se oni toliko exponiraju i reklamiraju? Neka se trpaju kod svoje kuce i sve ce biti u redu. Izgleda da im je jako stalo da kazu da su HOMOSEKSUALCI. Da se to zna.
Pedder si, pa sta? Ja nisam... ajde sad pali.
 
Sada da rezimiramo: skola, rachunari, obrazovanje... sve u ****! Djavolje igrachke!

Menadzeri, filozofi, psiholozi, intelektualci, umetnici (narochito umetnici, degenerisani shljam) - svi na njive!
Da im na kraju dana ostane samo toliko energije da pogledaju Dnevnik, prelistaju Kurir i jednom nedeljno pojebu svoju zenu.
Jedne novine, jedan TV program, jedna nacija!
Od knjiga samo Radovanove pesme, presvetli Vladika Nikolaj, eventualno Chomski i monografija o vaterpolo reprezentaciji.

Toliko SRBSKI da mi se grudi prosto nadimaju od same pomisli na taj vrli svet!
 
LePiaf:
Sada da rezimiramo: skola, rachunari, obrazovanje... sve u ****! Djavolje igrachke!

Menadzeri, filozofi, psiholozi, intelektualci, umetnici (narochito umetnici, degenerisani shljam) - svi na njive!
Da im na kraju dana ostane samo toliko energije da pogledaju Dnevnik, prelistaju Kurir i jednom nedeljno pojebu svoju zenu.
Jedne novine, jedan TV program, jedna nacija!
Od knjiga samo Radovanove pesme, presvetli Vladika Nikolaj, eventualno Chomski i monografija o vaterpolo reprezentaciji.

Toliko SRBSKI da mi se grudi prosto nadimaju od same pomisli na taj vrli svet!
Sta to fali Vladiki Nikolaju? Ne mesaj srpstvo sa pravoslavljem u ovom kontekstu... Ne treba zloupotrebljavati...
 
Captain Jack Sparrow:
Kada budes malo radio fizicki neces imati vremena da se smaras i da te nerviraju oni koji propagiraju klasicne vrednosti .... spavaces ! :twisted:

Sta je tebi, covece? Idi sam pa ori njivu, ako si se zaljubio u muskarca pa te grize tvoja konzervativna (zaguljena) savest. Ja spavam odlicno, hvala lepo, i bas me nesto zabole da fizikalisem - ni moj cukundeda nije orao pa je uspeo sve i svasta da postigne - i ogromnu porodicu usput. Ja nisam smorena, pogresno si razumeo - smaraju me novopeceni vernici i agresivci poput tebe. Caos!
 
Ja pod perverzijom ne podrazumevam homesexualizam...naucnici kazu da je to bolest. A jel perverznost bolest?
Ovo su pitanja bez kraja. Kviz Pitalica! :lol:
Ja vala nisam ni za crkvu,ali nisma ni za homseksualizam. Za mene homoseksualzima nije liberalnost.
Moze i na njivi dobro da se zaradi,a moze i za kompom. Ko zna zna. :D
Ja jesam za slobodu uma...ali i crkva i homseksualci namecu svoje metode razmisljanja. AKo mene pitate...ja sam protiv svih! :D
 
Snezna_kraljica:
Sta to fali Vladiki Nikolaju? Ne mesaj srpstvo sa pravoslavljem u ovom kontekstu... Ne treba zloupotrebljavati...


Maestralno... izvanredno... :shock:
U ovom kontekstu Srbi bi recimo (kako bise izbegle pomenute zloupotrebe), mogli biti budisti... nije lose, a nije ni pravoslavno... I tako... to sto je pravoslavno bude sacuvano od Srba, kontekst ne narusen a vizija izlaganja sasvim jasna i jednolicna. Brilijantna ideja...
 
PLESsitnihDEMONA:
Kapetane,ja sam apsolutno ubedjen u to.
Znas kako se kaze "Dokon mozak je djavolovo igralishte".
Evo ja...cim imam pametnija posla i moram da radim,ja ne sedim za kompom i ne moram da slusam ove perverzije ovde i da sebi raspaljujem mastu. Nego moram bre da rintam...pa kad dodjem s posla,nemam snage ni da se istusiram. :D :D

Hehe....maloprije,nevezano sa ovom temom , napisah istu recenicu za ovaj dokoni um...Mislim da je to tacno 100 posto...I ne mislim samo na dokoni um,vec na dokonost uopste...
 
Captain Jack Sparrow:
To je sve uvozni program i zato Srbi i Srpkinje pamet u glavu i manje slusajte te koji sire nemoral i nenormalnost , a vise poslusajte sta vam govore stari i nadjite mir duse u svojim porodicama i voljenima !


Ako je u pitanju multietnicka sredina, nalik onoj u kojoj zivim, da li to znaci da nas boli bas za ostale nacije i njihovo homoseksualno "opredeljenje", ili jos bolje, da li bi zarad nacionalizma i dobrobiti velikosrpske svesti (a uzimajuci u obzir da smo nebeski narod, sto je mnogo puta i "naucno" dokazano) trebalo rasplamsavati takve "strasti" mednju nacionalnim manjinama?
Kazi nam, probudi nas o veliki srBski ucitelju, totemu...
 
nikodim:
Maestralno... izvanredno... :shock:
U ovom kontekstu Srbi bi recimo (kako bise izbegle pomenute zloupotrebe), mogli biti budisti... nije lose, a nije ni pravoslavno... I tako... to sto je pravoslavno bude sacuvano od Srba, kontekst ne narusen a vizija izlaganja sasvim jasna i jednolicna. Brilijantna ideja...
Nisam to rekla.
Postoje mnogi "pravoslavci" koji se busaju u grudi svojim srpstvom i zloupotrebljavaju pravoslavlje, a, recimo, sami u svojim zivotu ne sprovode nacela ponasanja vernika-pravoslavca.

Preterivanje i vikanje na sav glas o opredeljenju ne mora biti iskreno...
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja nisam za gej parade,ali nisma ni za navijache rada.jer su obicni balvani. Ne mogu da biram izmedju te dve stvari.
Nemam nista protiv homoseksualaca,ali zasto se oni toliko exponiraju i reklamiraju? Neka se trpaju kod svoje kuce i sve ce biti u redu. Izgleda da im je jako stalo da kazu da su HOMOSEKSUALCI. Da se to zna.
Pedder si, pa sta? Ja nisam... ajde sad pali.
ja se sa tobom potpuno slazem po ovom pitanju ... Meni samo smeta to sto se sada oni propagiraju kao nesto sto je popuno ne samo normalno vec i pozeljno
 
muvalo:
Sta je tebi, covece? Idi sam pa ori njivu, ako si se zaljubio u muskarca pa te grize tvoja konzervativna (zaguljena) savest. Ja spavam odlicno, hvala lepo, i bas me nesto zabole da fizikalisem - ni moj cukundeda nije orao pa je uspeo sve i svasta da postigne - i ogromnu porodicu usput. Ja nisam smorena, pogresno si razumeo - smaraju me novopeceni vernici i agresivci poput tebe. Caos!
Ja nikada nisam rekao da sam se zaljubio u muskarca :shock:
Boze me sacuvaj , i uopste odakle ti ta ideja .... da mozda to nije neka tvoja podsvesna projekcija koju bi meni da prikacis :-?
A ako ko ovde vodi polemike sa pederima i lezbekjama onda sam to ja !
Mene nadje ..... pa znas sta do sada me niko nije ovoliko uvredio :x
 

Back
Top