Tetka Savjeta

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Svima nama nekad trebaju savjeti.
Dobrodosle su sve vrste problema, mada bi bilo dobro da preferiraju oni istinski, a ne na primjer kako se mjenja traktorska guma i iznenadni interes za to koliko bumbar ima nogu.
Svi su dobrodosli da traze i daju savjete!
 
kako ceo 4um objediniti u jednu temu... odlichan pokushaj... ali mislim da je nemoguce.. evo, videcemo :D... dobro, nije bash ceo 4um, ali zato je tu i tema unutrashnji monolozi... ludica za precednika... ostale teme pod kljuch :D...
evo jedno ozbiljno pitanje... kako zaustaviti druge u pokushajima da ti daju savete, ali permanentno na svim nivoima?
 
Pazi, susrecem se svaki dan sa time u sopstvenoj kuci (i ne samo tu), i jedini koliko- toliko djelotvoran nacin je da ih izignorises ili eventualno kazes "Aha" i radis po svom.
Posto ja zagovaram princip "Zivi i pusti druge da zive" trudim se da izbjegnem svaki savjet koji nije zatrazen i zato pokusavam da ga precujem.
 
svaka chast... to i jeste jedino reshenje... nema drugog... avaj, moracu da pribegnem nasilju, a to ce mi tako tesko pasti :D... samo ako je na globalnom planu, kako to izvesti?
 
e da... valjda bi se stvorio efekat nuklerne oluje, koja bi usisala sav kiseonik... zato se i sada i bore protiv nuklearne energije... samo dovoljna je jedna jacha eksplozija da je stvori, uopshte ne treba njih mnogo... i ta oluja se ne bi zaustavila, sve dok ne bi isisala sav vazduh iz atmosvere... eto, svi bi se ugushili... a ljudi se nekako najvishe plashe gushenja....
 

Back
Top