ode basajev....

M

marlоn

Gost
konacno je pocelo sredjivanje kurira sto bi rekao roj šajder u maratoncu. placenik ubacen da rovari protiv ruske federacije i kriminalnim aktima nastoji da destabilizuje danasnjeg giganta, konacno je dobio po onoj stvari. krivac za stotine ubistava i masakara dolijao je u klasicnoj akciji gde se nije imalo milosti ni za koga. tako ce biti svakim sledecim danom... vreme mosada, cie i operacija filigranski proradjenih da se eliminisu kolateralne stete pada u vodu pred klasicnom razbijackom sacekusom. naklon ruskoj obavestajnoj sluzbi.. jedan zlotvor manje na kugli zemaljskoj. sledeci ce verovatno biti hamasovci ili neko treci... sto bi rekao takodje zanimljiv filmski lik pelikan jozef...situacija se intenzivira.
 
Ovaj zlikovac Basajev je skroz zasluzio sta ga je snaslo.......
Inace, Putin je pre neki dan izdao nalog da se LIKVIDIRAJU teroristi koji su pobili sluzbenike ruske ambasade..

Naglasak je na "Likvidiraju" , a ne na "Privedu pravdi".............

Potpuno legitiman nacin velike sile da resava takve probleme , i potpuno podrzavam takvu vrstu odmazde za teroriste i koljace nevinih..................

Super sam zadovoljan kako je "Bacuska Putin" , ciji fan nisam, odlucio da ***** teroriste.........
 
ruska policija, tajna policija i specijalne jedinice su postale beskrupulozne bas posle pojave ubacenih ljudi i placenih sa zapada da direktno rade na cepanju rusije. kod njih nema milosti. bio je cirkus sa onim babama iz nvo-a gde su se izblamirali kao nikad, bice jos toga, imaju oni tabake dosijea o svakom od njih, ali ne zavidim nikome ko iz bilo kog razloga krene da ih sabotira. slicna je situacia bila i sa tjenanmenom, gde su nasli i platili jadnike, mlade i neiskusne studente da provokacijama podignu "revoluciju" samo da bi videli kako to moze da deluje na zute. isto kao sa ambasadom kod nas. naravno sada znaju i takav vid bunta nece vise nikome barem iz kine pasti na pamet. scena u pozoristu u moskvi je pokazala koliko specijalne jedinice nemaju milosti ni prema kome kada su teroristi u pitanju. znaci nema pregovora, kolateralna steta-zabole ih.... igra se do kraja i otvoreno. nije danas lako ni teroristima. vreme romanticnog terorizma bader majnhof stila ili crvenih brigada je proslo. sada su na sceni extremi i tako ce biti svakim danom u svetu. sto se evropa brze pripremi za to bolje je. jer sada je ona prva na meti jer je najranjivija.
 
Borba protiv terorista mora biti neopterecena satro - ljudskim pravima i slicnim palamudama....

Kao sto Rusiji dajem za puno pravo da se ovako obracunava sa teroristima, dajem i Izraelu, koji to radi na isti nacin.........Pa , naravno i Americi, koju svi "humanisti" pljuju za Guantanamo .......kakva je razlika izmedju Guantanama i rakete u krilo???
 
jomini:
A ovde se posle sličnih mera svi pozivaju na nekakva ''prava''.... Video bih ih tamo. :roll:

jom bas to sto rece... evo primer koliko smo mi naivni u toj prici....mislim ne profesionalno naivni vec pustamo neke stvari onako... secam se mitinga homoseksualaca u bg-u, napljuvali su policiju zbog par ekscesa koji su direktno homosi izazvali prepiruci se sa dilejama navijacima. policija je bila na nivou. ako si gledao njihov miting u moskvi. ako sledece godine ponovo izadju to ce biti miting mazohista a ne homoseksualaca :D
 
skarfejs:
Ovaj zlikovac Basajev je skroz zasluzio sta ga je snaslo.......
Inace, Putin je pre neki dan izdao nalog da se LIKVIDIRAJU teroristi koji su pobili sluzbenike ruske ambasade..

Naglasak je na "Likvidiraju" , a ne na "Privedu pravdi".............

Potpuno legitiman nacin velike sile da resava takve probleme , i potpuno podrzavam takvu vrstu odmazde za teroriste i koljace nevinih..................

Super sam zadovoljan kako je "Bacuska Putin" , ciji fan nisam, odlucio da ***** teroriste.........

Ето да се и ми сложимо око нечега. Иначе, ликвидацију терориста је патентирао Израел, но то сви знамо. :D
Бар имаш исти аршин у антитерористичкој борби. Они на форуму ДО нико ни да помене ову егзекуцију, а кад су убили Заркавија скакали су од радости. А ја мислио они објективни :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Помињали су Мосадов рецепт и за Насера... Мада је то бише у фазону "кад би баба имала Живана била би нешто друго..."
 
Likvidacija takvih vaski je jedino logicno resenje, potez koji svaka normalna drzava primenjuje u cilju ocuvanja svoje stabilnosti i sigurnosti. Koliko mi imamo Basajeva samo na Kosovu... Steta sto smo se borili sa njima u Slobovo vreme. Sada nasi Basajevi sede u tzv. Kosovskoj skupstini i njihov legitimitet se ponajvise priznaje u nekim nasim krugovima i kruzoocima. Svaka cast Putine. On bar nije isao u Ceceniju da se klanja palim mudzahedinima kao nas u Srebrenicu.
 
Kakvi kasno, pustio Rus da se Basajevi malo razmnoze, onda BUM, pa veliki deo ne moz da se mnozi...................a tesko ce i da se odluce na umnozavanje, jer opet ce da ih pusti pa BUM...............
 
Zex:
Sad treba da ih udare, dok se ne opasulje posle gubitka. Totalna cistka po celoj Ceceniji (a zvuci k'o da je Cecina zemlja :smile: )

cecenija je cista vec 3-4 godine, ima svoju vladu i svog predsednika. ruski kontingent samo cisti sporadicne upade sa okolnih teritorija. ova akcija nije nikakvo ciscenje cecenije, takvim ciscenjem zanimaju se cecenski zastitni korpus ramzana kadirova i cecenska milicija - sami sve rade jer su naucili sta im 'oslobodioci' zapravo nude. a ova likvidacija je samo takticka podrska, jer kadirov izbegava likvidacije 'vidjenijeh' terorista da se ne bi zamerao poorodicama/klanovima koji su u srodstvu. cisto licno pitanje, pa onda rusi to odrade za njega... sa zadovoljstvom.
 
skarfejs:
Ovaj zlikovac Basajev je skroz zasluzio sta ga je snaslo.......
Inace, Putin je pre neki dan izdao nalog da se LIKVIDIRAJU teroristi koji su pobili sluzbenike ruske ambasade..

Naglasak je na "Likvidiraju" , a ne na "Privedu pravdi".............

Potpuno legitiman nacin velike sile da resava takve probleme , i potpuno podrzavam takvu vrstu odmazde za teroriste i koljace nevinih..................

Super sam zadovoljan kako je "Bacuska Putin" , ciji fan nisam, odlucio da ***** teroriste.........

Jedno pitanje (pošto si naglasio "Potpuno legitiman nacin velike sile da resava takve probleme")...
Da li to znači da male zemlje nemaju pravo na takav vid borbe i da li bi podržao da Tadić ili Koštunica narede da plaćenici odu u recimo Tuzlu i likvidiraju Nasera Orića???
 
DraGo70:
Jedno pitanje (pošto si naglasio "Potpuno legitiman nacin velike sile da resava takve probleme")...
Da li to znači da male zemlje nemaju pravo na takav vid borbe i da li bi podržao da Tadić ili Koštunica narede da plaćenici odu u recimo Tuzlu i likvidiraju Nasera Orića???
Mislim da je fora baš u "veličini" neke zemlje.U našem slučaju to bi bilo kontraproduktivno.Nama je najveća šansa da iskopamo još neku prljavštinu o Naseru i pokrenemo ponovo pitanje presude.Rusija,Kina,SAD i Engleska su moćne i mogu sve,Izrael ima neviđen ekonomski lobi,pa može sve,mi nemamo ništa od toga,pa malo i možemo.Nažalost.
 
DB 06:
Mislim da je fora baš u "veličini" neke zemlje.U našem slučaju to bi bilo kontraproduktivno.Nama je najveća šansa da iskopamo još neku prljavštinu o Naseru i pokrenemo ponovo pitanje presude.Rusija,Kina,SAD i Engleska su moćne i mogu sve,Izrael ima neviđen ekonomski lobi,pa može sve,mi nemamo ništa od toga,pa malo i možemo.Nažalost.

Da slažem se sa tobom. Zato je moje mišljenje, ako već ne možemo da uradimo ništa na takav način, pa čak ni da povedemo borbu legalnim policijskim i vojnim snagama na svojoj teritoriji (kao na KiM 1998/1999) a da to ne bude u svetu označeno kao "prekomerna upotreba sile...", onda bar ne treba ni da skačemo sebi u usta propovedajući tezu nekih NVO i LDP-a kako smo mi najveći krivci i kako treba najpre da "očistimo u svom dvorištu...". Dakle pored "celog sveta" koji se trudi da nas ocrni, ne treba još i mi sami da im pomažemo u tome. Ali zato treba neprestano i na sve moguće načine ukazivati na zločine počinjene nad nama. Neprestano praviti dokumentarne i igrane filmove na tu temu. Neprestano prikupljati i objavljivati dokaze, stalno negde u svetu insistirati na nepravdi koja nam se čini. Dokazivati kako je haški tribunal pristrasan... Kao što su radili Jevreji od drugog sv. rata na ovamo. Oni su neprestano prikupljali dokaze i po svetu tražili naciste. I na kraju su uspeli da ih preko 90% privedu licu pravde u zemljama u kojima su se skrivali...
 

Back
Top