U troje je lepse

bobba:
Vidim ima tema za ljubav u troje................:D
Jedan na dve ili dve na jednoga ili troje na troje ili kako to već ide.

Je li to evolucija u ljubavi ili odraz površnosti?


ljubav u troje - jedan na dve il dve na jednog????

shta je sad ovo?...

ljubav to je kad se yebemo?...hah to se je odraz povrshnosti...
 
bobba:
Vidim ima tema za ljubav u troje................:D
Jedan na dve ili dve na jednoga ili troje na troje ili kako to već ide.

Je li to evolucija u ljubavi ili odraz površnosti?


Nisam jos cuo da je negde uspela ljubav u troje, cuo sam za sex u troje ali za ljubav u troje nisam. Lazem, mozda je u praistoriji postojala ljubav u troje ili sa vise partnera....poligamija(poliginija i poliandrija)...ili je to bilo samo zbog razmnozavanja...

Evolucija ili odraz povrsnosti? Mislim da je to animalnost.
 
Rujevit:
Nisam jos cuo da je negde uspela ljubav u troje, cuo sam za sex u troje ali za ljubav u troje nisam. Lazem, mozda je u praistoriji postojala ljubav u troje ili sa vise partnera....poligamija(poliginija i poliandrija)...ili je to bilo samo zbog razmnozavanja...

Evolucija ili odraz povrsnosti? Mislim da je to animalnost.

nisi u pravu
ima toga i danas
nista neobicno ali samo za njih
naravno

hm
zasto to zoves animalnost...............a nije, znas da nije...............to je nesto sto mi jos nismo dorasli
ja licno bi bila zadovoljna sa jednim ali vrednim
 
@bobba

OK, postoji ljubav u troje ali meni je to neizvodljivo.
Ne bih mogao da dozvolim(sebi) da delim sa nekim devojku koju iskreno volim. To mi je neshvatljivo...i za mene ljubav u troje ne postoji.

Sto se tice animalnosti. Taj vid ljubavi u troje, upraznjavali su ljudi dok su ziveli u coporu, u hordi. Ljubav(prema partneru) verovatno podrazumeva i sexualne odnose, e sad ko voli grupnjak molim lepo, neka izvoli, ja se distanciram od toga. Za mene je to vid animalosti...
Slazem se sa tobom po poslednjem stavu- jedna ali vredna:)
 
Hmmm... veza, odnosno ljubav u troje je isto shto i "prihvacena prevara"...
Odnosno jedan chlan ne nalazi sve shto mu treba u jednom partneru, pa trazi u drugom, a onaj prvi partner prihvata da ekipa dobije treceg chlana...
E sad... da li je to stvarno ljubav, ili samo potreba da se ima odredjena osoba po cenu da je delite sa drugom nekom osobom... ne bih znao...
Ja sam i dalje za "1 na 1" :)
 

Back
Top