Ja bih zabranio!

  • Začetnik teme Da sam neko
  • Datum pokretanja
D

Da sam neko

Gost
Zabranio bih sve one pametnjakovice koji posle prvog komentara skrecu sa teme!

Tu pre svega mislim na stalne clanove ovog foruma (svaka cast izuzecima)!!!

Idite bre na neki chat pa tamo cavrljajte do mile volje, a ako vec zelite da ucestvujete u ovom forumu, onda barem malo postujte one koji zapocinju teme i dajte im odgovor dostojan njihove teme!

Sta mislite o svemu ovome?

P.S. Ocigledno je da su ovde sve prekaljeni znalci za sex i da ne mogu da se zamaraju sa tako "dosadnim" temama!
 
Pa ako i zakljuca,nece zakljucati to zbog samovolje,no sto se ovakve poruke salju ADMINISTRATORU...
I sve ovo lepo,i sve to i te kako tacno,i za sve se nekako i ja borim("borim",uslovno receno)..al jos da se i ti uclanis,a?
Cega sde bojite,stidite...Clanstvo ima samo prednosti,nikako mane.

PoZ
 
Najpre, svaka čast na postu!

Ovo je problem ogromnog broja foruma. Ljudi se posle kratkog vremena upoznaju (često i uživo) i onda se svaka tema pretvara u mini chat "društva iz ćoška". Kvalitetne diskusije je sve manje, a šuma ima koliko hoćeš.

Takođe, kada su u pitanju seks i tsl. forumi, ljudi, nakon što upoznaju sagovornike, više nisu dovoljno slobodni da otvoreno govore o najintimnijim pitanjima.

Još jedna, po meni, jako loša praksa je zaključavanje "prežvakanih" tema i upućivanje ljudi na stare postove. Šta fali da se bilo koja tema osveži i da novi ljudi unesu svoje ideje (bez preturanja po starim porukama i, opet, filtriranja šuma)? :x
 
DON:
Pa ako i zakljuca,nece zakljucati to zbog samovolje,no sto se ovakve poruke salju ADMINISTRATORU...
I sve ovo lepo,i sve to i te kako tacno,i za sve se nekako i ja borim("borim",uslovno receno)..al jos da se i ti uclanis,a?
Cega sde bojite,stidite...Clanstvo ima samo prednosti,nikako mane.

PoZ

da se uchlani a? :o .. eeeeeeee ja sam se ischlanila i zakljucila da sam se jakoooooo zaebala, ipak je bolje biti gost-logorash... 8)
pozdravvvvvvvvvvvvvvvvvv :P
 
Pitanje je odlicno i ne znam zasto nema nekog od moderatora da odgovori. Od kada ga pratim, ovo je 95% privatan forum. Ozbiljne diskusije nema jer oni sto su se smejali na casovima biologije i dalje to rade. Najgluplje je zakljucavanje teme i prosledjivanje na arhivu. Kao da ja imam vremena da pretrazujem desetina strana i hiljade poruka. Pozdrav.
 
Ako pratis forum onda mozes da znas da su moderatori vise puta odgovarali na ovakva pitanja, objasnjavali sta, zasto i kako i upucivali na cinjenicu da ne morate da pretrazujete cijeli podforum kako biste nasli temu koja vas zanima, jer imate opciju "pretraga" u koju mozete da upisete zeljeni pojam...
 
Nisam pričao o pojmovima, pričao sam o temama. Ako vidim temu sa 10 i kusur strana zaista nemam volje da se uključujem a posebno da je pregledam od početka. Sumnjam da bi moj post na kraju iko i pročitao. Na kraju ljudi od pamtiveka pričaju i pišu o istim stvarima pa niko nije rekao: o tome je još xy pisao 1023.pre nove ere.
 
Olja_is_back:
Ja bih zabranila da ovde neko ulazi kao gost i krije svoj identitet.I ako ima onih koji lazu, ipak ce bar nesto istinito reci u svom identitetu, a i to nesto govori.

aj ne budi fasista....

jeste, ni ja nisam za privatan chat jer cesto bih i nesto da kazem na temu ali mi je glupo da prekidam intimne konverzacije.
 

Back
Top