Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vrstanka:

:o
OOOO, znaci da nisam jedini. Znas, zaista sam mislio da osnujem nevladinu organizacju Vecitih apsolvenata. Medjutim, sumnjao sam u to da ce nas biti malo. I bih u pravu. Ali... ko zna, mozda se jos neko javi. Po zakonu, treba nam 9 potpisa da bi smo osnovali takvu organizaciju. :wink:
Vrstanko, gde i sta "apsolviras" (ako smem znati) i koji ti je staz do sad. Meni je 3 godine na visoj medicinskoj... za sad. :roll:
 
E ovo vec bolje zvuci. Cetvoro za sad. Mene samo interesuje da li vi mislite da se ja salim u vezi registrovanja organizacije. :roll:
Aleksa, ne daj se! Ne daj da te slomiju na ta poslednja dva. Drzi se jos neko vreme, pa cemo onda svi u parlament kao stranka. Ovakvi kao mi uvek uspevaju u zivotu. 8) Princezo, samo nemoj da brines, ali ako zaista zelis neke informacije, slobodno mi se obrati. Imaces povlascen polozaj u celoj ovoj prici. :wink: Samo nisi navela sta studiras, :? ali ajde da ti verujemo na rec.
Pozdrav :!: :D
 
Pozdravljam nove članove buduće organizacije. :o
Čedo
, s jedne strane iskreno želim da završiš sve u januaru. Međutim, nakon toga postaćeš samo počasni član kluba. To je dosta loše za naš rejting i nije u skladu sa našom programskom orijentacijom, ali neka... Koliko vidim biće ovde još zainteresovanih.
Bekalo, prevodioče naš. Računamo na tebe i ubuduće, a naročito JA! :wink: Još jednom: Welcome everybody. 8)
 
Da,da kako da ne,a onda je mrmot zamotao cokoladu u foliju!!!Da li ce lenjost da mi skine s vrata i breme zvano DIPLOMA(O.K.-znam da diploma ne zasluzuje da se pise velikim slovima, ali neka joj bude)?Sumnjam,sine,ali dobro sad-klub je klub! :lol:
 
Pa dobro ljudi... :x Ja lepo objasnio kriterijume za ovaj klub: samo oni koji su još uvek apsolventi, a pritom imaju apsolventskog iskustva u nekom zanimljivo dužem vremenskom periodu. Ipak, zahvaljujem vam svima na poseti. MosObl, sta rade oni tvoji AISEC-ovci :?:
8)
 
antigona:
Savremenik:
antigona:
Znaci na dobrom sam putu????? :shock:

Pa s obzirom na situaciju, ne bih da te (može i množina: "NAS") lažem... Ali opet zavisi kakav si zapravo put izabrala... :?
Onaj kojim se redje ide!? :(

E pa... čudni su putevi gospodnji. Znaš ono: "put do cilja i uspeha, popločan je trnovitim stazama"! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top