Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema šanse da je neko stariji apsolvent od mene.Skoro da sam napunio 15 god na jednom od beogradskih univerziteta.Što je najkomičnije nadam se da ću ga uspešno završiti.Bar se nadam i svake2-3 godine dam po jedan ispit.Ali razlozi su razni zbog čega sam to uradio.Neko može a i nemra da ih shvati i razume. Sa ove vremenske distance žao mi je što taj posao nisam odradio mnogo ranije.Pozdrav svim kolegama . :!: :?:
 
Savremenik:
sanja nis:
ej iako nisam apsolvent hocu i ja kod vas u kub!!!!!!!!!!moze to da bude i dobro zezanje,ai apsolventi uopste nisu losi!!!!!!!Goxi dobra ti je fora za kulb vecitih apsolvenata ili sta vec?zezam se!evo ti kiss

Pozdrav za simpaticnu Nislijku... :D EEE, kad cu da dobijem one fotke? Jesi li ih uradila? :)

E i jos nesto... zamolio bih te da izbrises moj nadimak iz tvoje poruke. Otkrivas mi identitet, a zaboravljas da nisam toliko nepoznat javnosti... Jos jednom, pozdrav... :!:
 
Ako bi bio ljubazan...znas,oduvek sam pricala da mi treba neko,da me malo podrzi...onako..psihofizicki.. 8)
P.S.moram malo da se uozbiljim,ovo je ozbiljna tema i necu da joj kvarim(sto reko' sunrise)koncepciju!

A da li bi bio ljubazan da nam obelodanis podrucje tvoje kvalifikovanosti..unapred zahvalna!
 
bobitza7:
Ako bi bio ljubazan...znas,oduvek sam pricala da mi treba neko,da me malo podrzi...onako..psihofizicki.. 8)
P.S.moram malo da se uozbiljim,ovo je ozbiljna tema i necu da joj kvarim(sto reko' sunrise)koncepciju!

A da li bi bio ljubazan da nam obelodanis podrucje tvoje kvalifikovanosti..unapred zahvalna!

Pa sad... da je tema ozbiljna, moze da bude, ali nisam razmisljao u tom pravcu "koncepcije"... :)
A moje podrucje strucnosti je laboratorija. 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top