Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mikice, duzhnost mi je da pazim na to da tematika foruma ostane nepromenjena, kao i da drzhim pod kontrolom tokove diskusija.
Tvoje je pravo da otvorish temu. Medjutim, ukoliko se ona bude kosila sa tematikom foruma Shkole, bitje zakljuchana, shto mi daje za pravo pravilnik za Moderatore Foruma Krstarice - ne zato shto ja to mogu i hotju, vetj zato shto sam duzhan da to uradim.
 
Nije moja stvar da li tjesh se ''cimati'', niti ovo pretvaram u lichnu raspravu. Ukoliko ne mozhesh da shvatish shta znachi 'normalna komunikacija na Forumu', to je tvoj problem. Ukoliko ipak zhelish da se ne povinujesh pravilniku, moje je da obavestim administratorski tim o tome, a oni tje preuzeti ochigledne mere.
Shto se tiche tvojih infantilnih poteza(otvaranja tema, uvreda), i oni spadaju u povredu pravilnika.
 
Znam,zato to i radim.A,ti ni ne mozes da me "izbacis" sa foumu.Tako da...
Ja cu raditi sta zelim,a ti ni ne pokusavaj da me opominjes,niti da brises moje postove.Ako ugrozavam rad ovog pf obavesti nadlezne,a meni cuti.Ajd'
Za teme preterah,ali..Trebalo je tako.
 
Pa, mozhesh ti da radish shta hotjesh, ali nekima jednostavno ne treba objashnjavati. Ochekuj ban, a do tada se zabavljaj, meni ne dokazujesh ono shto mislish da dokazujesh, naprotiv. Srushila si sve shto si pokushala da izgradish, govoretji o reputaciji.
 
Smajlica, nemoj da se uvredish, ali nemoj da brinesh tu brigu. Ako ne budem bio u pravu za svoje sumnje, ona netje biti banovana. Zna se ko to gleda. ;)
Josh jednom ponavljam da ja pri moderaciji nisam lichan, kao shto ni forumu ne pristupam previshe ozbiljno... ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top