Klub vecitih apsolvenata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mrvica 2:
una:
mrvica 2:
cao svima..... :D
kako ste proveli vikend :?:
ja neispavana... :( , :D :lol: :lol: :lol:

Nisi jedina....uf, ko izmisli radno vreme od devet? :roll:
ja unce moja od 8h :( ....... ako ne zaspim do kraja radnog vremena, na konju sam. :lol:
Kako si mi ti, jel ima nesto ,,novo,, :?:

Ja celi dan kunjam.. :roll:
Uobicajeno....Malo otoplilo pa se vise skita...otkidam od sna :wink:
 
mrvica 2:
ljudi...........dobila sam poziv za proslavu 10 godina mature.
nesto se mnogo cudno osecam............cini mi se kao da sam jos juce bila u klupi....dobro, mozda prekjuce :D
jel neko ima iskustva........mislim, sa proslavama tog tipa.

Ne bih ja bio savremenik za dzabe :lol: Organizovao sam licno okupljanje za 10 godina MALE mature! I... ma super je to, ali zavisi kako si dozivljavala sve te likove u to vreme. Jbg, ja sam nostalgican poprilicno tako da je meni to bio dogadjaj vredan secanja :D
 
Savremenik:
mrvica 2:
ljudi...........dobila sam poziv za proslavu 10 godina mature.
nesto se mnogo cudno osecam............cini mi se kao da sam jos juce bila u klupi....dobro, mozda prekjuce :D
jel neko ima iskustva........mislim, sa proslavama tog tipa.

Ne bih ja bio savremenik za dzabe :lol: Organizovao sam licno okupljanje za 10 godina MALE mature! I... ma super je to, ali zavisi kako si dozivljavala sve te likove u to vreme. Jbg, ja sam nostalgican poprilicno tako da je meni to bio dogadjaj vredan secanja :D
Baš vam zavidim,moj srednjoškolski period je bio divan,ekipaje stvarno bila složna i pravili smo haos širih razmjera,ali nas je taj nesretni rat razbacao diljem svijeta a politika uprljala sve lijepo i čisto što je bilo :cry:
Ali lijepo je čuti da neko može da evocira te uspomene. :wink:
 
Prvo, dozivljaj mi je bio da odem u svoju osnovnu skolu, a onda i da vidim stare drage profesore (pardon - nastavnike). Pa onda sa njima prica o tome ko je gde i ko je sta. Onda, uzmes telefone nekadasnjih generacijskih ucenika i prijatelja iz prastarih i prasnjavih dnevnika, pri cemu se prisetis iz cega si sve imao keceve, dvojke, ukore, :lol: Onda se vratis kuci i nemas strpljenja vec krenes da zoves ljude telefonom. Malo se izbedacis kad uvidis da ces morati 30 % njih da juris preko drugih ljudi jer su telefoni zastareli. Ali kad dodje to vece, pa kad se pojave davno zaboravljeni ali dragi likovi, zajedno sa profesorima koji ti pricaju kako ceo dan listaju fotografije ne bi li uspeli da se sete svih faca kojima su prenosili znanja... Ma super je sve to! 8) Naravno, vece zavrsis u nekom veselom fazonu i ako imas srece - trezan! :lol:
Superiska! Mrvice, nemoj da ne odes, bila bi steta! :wink:
 
roberta:
Savremenik:
mrvica 2:
ljudi...........dobila sam poziv za proslavu 10 godina mature.
nesto se mnogo cudno osecam............cini mi se kao da sam jos juce bila u klupi....dobro, mozda prekjuce :D
jel neko ima iskustva........mislim, sa proslavama tog tipa.

Ne bih ja bio savremenik za dzabe :lol: Organizovao sam licno okupljanje za 10 godina MALE mature! I... ma super je to, ali zavisi kako si dozivljavala sve te likove u to vreme. Jbg, ja sam nostalgican poprilicno tako da je meni to bio dogadjaj vredan secanja :D
Baš vam zavidim,moj srednjoškolski period je bio divan,ekipaje stvarno bila složna i pravili smo haos širih razmjera,ali nas je taj nesretni rat razbacao diljem svijeta a politika uprljala sve lijepo i čisto što je bilo :cry:
Ali lijepo je čuti da neko može da evocira te uspomene. :wink:

Shvatam te u potpunosti...i kod mene je ista stuacija...valjda cemo se uspeti okupiti za nekih 30-tak godina mature... :cry: No, neka barem oni uzivaju, kad nismo mogle mi!
 
:(
Sta da se radi drugarice. Ni krivi ni duzni, propustismo i izgubismo mnogo a narocito oni koji su bili u centru zbivanja. Ipak, nadam se da mi ne zamerate sto opisujem svoju malu srecu, jer - svi mi se izmedju sebe ipak najvise razlikujemo u kolicini i frekvencijama srece (ili nesrece) koja nas zapljuskuje u ovim ili onim situacijama.
Jedan veliki poljubac dragoj mi Unici i Roberti. :D
 
Savremenik:
:(
Sta da se radi drugarice. Ni krivi ni duzni, propustismo i izgubismo mnogo a narocito oni koji su bili u centru zbivanja. Ipak, nadam se da mi ne zamerate sto opisujem svoju malu srecu, jer - svi mi se izmedju sebe ipak najvise razlikujemo u kolicini i frekvencijama srece (ili nesrece) koja nas zapljuskuje u ovim ili onim situacijama.
Jedan veliki poljubac dragoj mi Unici i Roberti. :D


Daleko od toga da ti zameram, sta ti pada na pamet! Neka je tebi bilo lepo!...Kao da smo je i mi proslavile...Nadam se da se i Roberta slaze !Hvala za pusu :oops:
 
život je malo zeznuta stvar...nikada nije baš baš sve savršeno...
U životu srećemo, upoznajemo pa čak i zavolimo neke ljude...ali na žalost, i gubimo svoje drage...
Uprkos svemu, život ide dalje i vremenom naučimo da živimo s tim da imamo sreću i tugu i bol i radosti i ljubavi...i da je to sve život...

Savremeniče, druže, drž se!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top