Reinkarnacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
King 7:
tvoja '' proslost '' nema dodirnih tacaka sa bilo kojim mojim odgovorom. Svoje sam rekao, dalje nisi ni zasluzio. Ko zna sta ce biti od tebe jednog dana...

Ostao si bez teksta,nemaš ti šta da kažeš!
Suviše si kontradiktoran.
Čisto sumnjam da si i Bibliju pročitao!
To što možda odlaziš u crkvu ne znači da si vernik!
Ipak ti pomalo veruješ u reinkarnaciju.
Biće od tebe dobar ateista jednog dana,ako ne u ovom onda u sledećem životu sigurno!:twisted:

Put do pakla,popločan je dobrim namerama.:twisted:
 
Ohoho, kako si se razvikao. kako mislis da ti kazem stvari koje su Duhom pisane ako si bio prase nekad? Svakom po meri, ali tebi ne znam sta da kazem, posteno. Bolje da pricam onima koji o razumeju.
 
King 7:
Ohoho, kako si se razvikao. kako mislis da ti kazem stvari koje su Duhom pisane ako si bio prase nekad? Svakom po meri, ali tebi ne znam sta da kazem, posteno. Bolje da pricam onima koji o razumeju.

Slobodno batice,nisam bio prase.:grin:
Mada je za ovu priču bitno šta smo sad a ne šta smo bili.:grin:
Pričamo istim jezikom.Sad.:twisted:
 
King 7:
Ne moze to tako. Sta god da si bio ( a nisi ), pljujes na Boga. Nisi dostojan bilo kakve reci koja je od Njega osim da se sa tobom ovako razgovara. Hula je to velika.
A ti si dakle dostojan da prenosis Njegove reci?...Takvi kvazimisionari kao ti potkopavaju ugled crkve,ne samo na forumu nego i na tv-u,ulici...svuda...mnogo si gori po Pravoslavlje od onih koji otvoreno kazu da veruju u nesto drugo...
Ili mozda mislis da si Mesija...u tom slucaju se izvinjavam...
 
King 7:
Ne moze to tako. Sta god da si bio ( a nisi ), pljujes na Boga. Nisi dostojan bilo kakve reci koja je od Njega osim da se sa tobom ovako razgovara. Hula je to velika.

Ja pljujem na boga?
A gde si ti to pročitao,mislim,gde sam ja to napisao!?
Ne radi se ovde o Njegovim rečima,već o ljudskim,tvojim.
Ili pokušavaš da mi kažeš da On govori kroz tebe!?
U tom slučaju si ili poslanik ili medijum,ili . . . !?:twisted:
Ja pljujem na ljude koji se deklarišu kao vernici a ustvari su gori od bilo kog ne vernika.
Usput,pljuješ i ti po ljudima.Šiptari su ljudi,zar ne!?:twisted:
 
Kaa:
A ti si dakle dostojan da prenosis Njegove reci?...Takvi kvazimisionari kao ti potkopavaju ugled crkve,ne samo na forumu nego i na tv-u,ulici...svuda...mnogo si gori po Pravoslavlje od onih koji otvoreno kazu da veruju u nesto drugo...
Ili mozda mislis da si Mesija...u tom slucaju se izvinjavam...
Mnogo je pozvanih, malo odabranih. Svako ko je primio rec i zakon Boziji u srcu, nosi ga kao svetinju. Receno je: ne bacaj bisere pred svinje. Ko trazi, dobice. Kloniti se kusaca. Sve je to receno. Ako si malo citala o Hristovom zivotu na zemlji, ne bi ti promaklo njegov stav prema takvima kao sto ste vi. Ko si ti da sudis meni i pravoslavlju? Ono je kod vas vec osudjeno, samo vasi demoni jos besne. Ako tako i treba.
 
King 7:
Mnogo je pozvanih, malo odabranih. Svako ko je primio rec i zakon Boziji u srcu, nosi ga kao svetinju. Receno je: ne bacaj bisere pred svinje. Ko trazi, dobice. Kloniti se kusaca. Sve je to receno. Ako si malo citala o Hristovom zivotu na zemlji, ne bi ti promaklo njegov stav prema takvima kao sto ste vi. Ko si ti da sudis meni i pravoslavlju? Ono je kod vas vec osudjeno, samo vasi demoni jos besne. Ako tako i treba.

U najgori od svih grehova - prelest, si ogrezao mucenice...a ne rece li Hrist"Kad izvadis brvno iz svoga oka,onda trazi iver u tudjem"?...A citao jesam o zivotu Hristovom ali i zapamtio ponesto,za razliku od tebe...
 
Kaa:
U najgori od svih grehova - prelest, si ogrezao mucenice...a ne rece li Hrist"Kad izvadis brvno iz svoga oka,onda trazi iver u tudjem"?...A citao jesam o zivotu Hristovom ali i zapamtio ponesto,za razliku od tebe...
Znas li ti sirota, da ko precuti bogohuljenje sam ucestvuje u njemu? sotonski rode.
 
King 7:
Mnogo je pozvanih, malo odabranih. Svako ko je primio rec i zakon Boziji u srcu, nosi ga kao svetinju. Receno je: ne bacaj bisere pred svinje. Ko trazi, dobice. Kloniti se kusaca. Sve je to receno. Ako si malo citala o Hristovom zivotu na zemlji, ne bi ti promaklo njegov stav prema takvima kao sto ste vi. Ko si ti da sudis meni i pravoslavlju? Ono je kod vas vec osudjeno, samo vasi demoni jos besne. Ako tako i treba.

Ateisti i nije zameriti da sudi,ali KO SI TI OBIČNI SMRTNIČE DA SUDIŠ!?:grin:
 
King 7:
Siptari su popalili toliko svetinja na Srpskoj zemlji da o njima nemam vise misljenje. Ono sto su oni i ti bi da budes, otpadnice. Idite zajedno u biduci zivot.

Palili su mnogi Srpske svetinje.Bugari,Nemci,Italijani,Mađari,Hrvati. . . Hrišćani meni se čini!:twisted:
Sreća pa mi nismo palili ništa tuđe!
Alaa lupaaš!:grin:
 
King 7:
Sta sam ti to sudio? Sam si rekao da ces biti neko zivince posle ovog zivota. Ja smo to poricem.

Već si izgubio kompas,hehee...ja nisam.
Nisi meni sudio,sudiš Šiptarima,ateistima,sudiš svima koji nisu Hrišćani Pravoslavne veroispovesti.
Hehehe....ja ću opet biti čovek a na tebe je red da budeš živinče ili nešto slično.:twisted:
 
my_name_is_nevena:
Da li verujete u reinkarnaciju :?: :?: :?:
I, ako verujete,sta mislite:Sta ste bili u proslom zivotu :?: :?: :?
Ne mislim o tome uopšte.
Ali, da ipak kažem.
Volela bih da u sledećem životu budem neki organizam koji zna da leti.
Ako ne može to, onda kišna glista.
Unapred hvala.
 
Šakal:
Već si izgubio kompas,hehee...ja nisam.
Nisi meni sudio,sudiš Šiptarima,ateistima,sudiš svima koji nisu Hrišćani Pravoslavne veroispovesti.
Hehehe....ja ću opet biti čovek a na tebe je red da budeš živinče ili nešto slično.:twisted:
Ja znam sta je Hristos obecao. Ko je tebi obecao da ces biti zivotinja?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top