Moralna pobeda Vucica.....

skarfejs

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.702
:D :D :D :D :D :D :D

Aca, sa sve uredno namesteni silikonskim usnama, je ponovo, propao ko ona stvar kroz pocepane gace.....ovaj puta , ne na izborima, sto mu je vec navika, vec na obicnoj TV zajebanciji, zvanoj "Piramida"

Koliko je iskompleksiranom Aci, stalo da pobedi u toj zabavi miliona, videlo se iz obimnih priprema.....danima je , unapred , sebi obezbedjivao alibi za poraz, cime drugim, do teorijama zavere................protiv jadnih Radikala.. :D :D :D :D

Cak ga nije mrzelo da ide toliko nisko , da decu dovlaci pred kamere, u emisiju koja je sve , samo ne "Pedjolino show".......sve za pobedu....

Tu su , bili , i nezaobilazni navijaci SRS, prepoznatljivi po zvizdanju, psovanju, i pretnjama Acinim rivalima u bilo kojoj emisiji.......

Ali, avaj.........uzalud.......Aca Loozer je opet pukao, kao i uvek.........

Besan, nije se zadrzao ni na casici **** i razgovora sa ucesnicima emisije, vec je nesportski , zurno, posle mlakog stiska ruke pobedniku, pobegao na zadnji izlaz studija "Pink".................

Secam se, nakon 5og oktobra, kada je Seselj pricao kako je poraz jako tesko pao mladjanom Aci...danima nije iz kuce izlazio.....
Morao bi da nauci da su porazi deo zivota, narocito , kada ih neko tako cesto upraznjava kao on..............................

Moralna pobeda Vucica,,,,,,,,,zato jer je ipak bolje govorio od Djose , koji se samo uspesno zajebavao :D
 
Ма јок, није Шапер наместио гласање...
Мислио сам да чак ни ликови попут овог скарфејса не могу да одвале такву глупост да је један Шута популарнији од Вучића, нажалост преценио сам их.... :(
Али нема везе, СРС ће се задовољити победом на изборима, а њима нек остане Пирамида...
 
Sentimentalna budala:
Daj ne kenjaj.Ti dobro znas kao i svi mi ovde da je ono namesteno...

Ma da.........papa, Vatikan, Soros, vanzemaljci.................naravno da je sve namesteno :roll:
tup5ey.gif
 
Pa, magarce, zavera izmedju DBa, Legije , Slobe i ostale bagre je vec potvrdjena na vrhovnom sudu Srbije...........

A ova sa Vatikanom, papom, Sorosem........samo u bolesnim mozgovima........glupih kojima i onaj
Silikonski Aca moze da manipulira..........................
 
skarfejs:
Pa, magarce, zavera izmedju DBa, Legije , Slobe i ostale bagre je vec potvrdjena na vrhovnom sudu Srbije...........

A ova sa Vatikanom, papom, Sorosem........samo u bolesnim mozgovima........glupih kojima i onaj
Silikonski Aca moze da manipulira..........................
Ma jok on je samo neko ko prezire kriminal ali se zato pali na Kuma,Scare Face,..sve sami demokratski likovi ts,ts,ts :lol: :lol: :lol:
 
skarfejs:
Pa, magarce, zavera izmedju DBa, Legije , Slobe i ostale bagre je vec potvrdjena na vrhovnom sudu Srbije...........

A ova sa Vatikanom, papom, Sorosem........samo u bolesnim mozgovima........glupih kojima i onaj
Silikonski Aca moze da manipulira..........................
Molim te objasni ovo sa tackicama.Da li tu treba da upisemo reci ili brojeve koji ne dostaju :lol: :lol: :lol:
 
skarfejs:
Pa, magarce, zavera izmedju DBa, Legije , Slobe i ostale bagre je vec potvrdjena na vrhovnom sudu Srbije...........

A ova sa Vatikanom, papom, Sorosem........samo u bolesnim mozgovima........glupih kojima i onaj
Silikonski Aca moze da manipulira..........................

A ti si mi pa kao mnogo pametan pa ti Aca ne moze nista.A ko tobom manipulira?Ceda narkoman mozda?Lik je do petog oktobra nosio pocepane starke a sad se bolje oblaci i ima vece obezbedjenje od premijera Srbije a pritom niko nece da mi objasni sta on uopste radi u zivotu.Ili je to mozda Djindjic koji je nebrojeno puta priznao da je trazio pomoc od Legije i beretki kad su obarali Slobu a koji su kad je dosao na vlast postali kriminalci.Daj molim te cuti i pokrij se usima i prestani da lupetas gluposti koje si cuo na B92...
 
skarfejs:
Decko, ti zivis preko , i gledas jos uvek video rekorder??? :confused:

To je sve sto imam da ti kazem , jer si skroz smoran sagovornik....glup si , brate...
Nemam inspiraciju :wink:
Upravu si. Ti si neko ko cesto spominje Vuciceve silikonske usne.Verovatno te to pali cim ti to stalno upada u oci.Pa zato posto sad znamo sta te pali (Vuciceve silikonske usne) rado cu ti kao Srbin Srbinu poslati neku kintu da nadjes nekoga iz LPD da se "olaksas". ;)
Verovatno ce ti se tada misli malo srediti pa neces vise koristiti ovo .... ,hebiga ne znam da li mucas ili sta vec. :lol: :lol: :lol:
 
pazi molim te piramida
ima li gluplje emisije
mislim ko to gleda
nebitno
ova prepucavanja izmedju vucica i sutanovca se smesna
jes su se pobili na kraju
ako mi njih dvojica ne obezbede bolji zivot ne znam koce
vrli politicari nasi
joj ****** ja glasam za demokratsku stranku
tuga i jad
kakvi li su ostali
nego sta je to oric izjavio u nekoj emisiji
pitali ga sta misli o majkama srpskih vojnika koji su poginuli u ratu
tako nesto
vidim da su svi nesto zapenili
 

Back
Top