JUST ANOTHER STORY...

milimail

Zainteresovan član
Poruka
483
Bez zelje da zvuci kao jos jedna dosadna prica i da bilo koga smaram zelim da vas pitam za misljenje...

Dakle, pozove me bivsi pre neko vece da me pita sta radim, da li sam se udala i sl. Kazem nisam, nasta zapocinje prica ja necu da se zenim, iako su mi se svi prijatelji poozenili, ovaj radi ovo, ovaj ono. Mislim ok, al kakve to ima veze sa mnom...nije moja stvar. I tako, razmenimo novosti, kao ko sta radi, prisetimo se nekih dogodovstina i kao da se nadjemo da pijemo kafu...

Da li nam je kada smo na nekoj prekrtenici potrebno da se osvrnemo unazad, da jos jednom proverimo neke svoje izbore. Da li biste se videli ponovo sa nekim iz proslosti... Ja sam uglavnom sa svima ostala u pristojnim odnosima, ali nismo prebliski... Osim decka iz osnovne, on mi je bas super drug (hi,hi).

Pa, eto ako imate nesto da kazete, a da nije mnogo pateticno...
 
Imam...

Meni to nije osvrt u nazad, ta kafa s bivšim, razgovor ponekad...
Nije umro čovek pa da se osvrćem i patim za njim do kraja svog trajanja - živ je, zdrav fala Bogu, možda ima nekog možda nema, al' ako smo već imali neku vezu - znači da je bio vredan pažnje, neko ko je po nečemu poseban, specifičan, interesantan...

Ne postojanje njega u mom životu ne negira njegovo postojanje na ovome svetu, pa valjda je ok da se pozdravimo, porazgovaramo, popijemo kafu ako nam je do toga - bez ikakvih tripova, kao volimo se i dalje - Ne volimo se al' se poštujemo i to pokažemo jedno drugom tako nekim bezazlenim gestom...

Nisi bilo koji, nisi bilo koja - bilo je nešto, značilo je - mi smo ga izazvali, pa nećemo sad okretati glave na drugu stranu i stideti se toga?

Bar je to kod mene tako - kad pomislim na nekog i pomislim kako bih volela da ga čujem i vidim šta se s njim dešava, ja lepo okrenem broj telefona i čujem šta me zanima, bez pardona... Nikada to nije izazvalo neku pogrešnu reakciju i neki problem. Niti sam se pitala posle toga jel trebalo to da uradim ili nije, jednostavno sam osetila potrebu i krenula za njom.

Ne možemo da se družimo, viđamo svaki dan i sl. al' eto, toliko možeš... Verovatno mi stav nije ispravan, nisam razmišljala o njemu :P
 
Srdj@n:
Prskanje u najavi :)
kada sam pročitala temu..ovo mi je palo na pamet:lol:
ali rekoh...ajde da ne kakim
dakle...ako sam htela da se vidim sa bivšim...
znala sam kakve su posledice...
te sam kontrolisala viđanja:lol:
kako sam bila raspoložena
mislim da bi i dan danas bilo isto 100%.
ima ih koje ne želim da sretnem jer su mi se smučili.
im ih koje ne želim da sretnem...jer ne znam kako bi se to završilo:mrgreen:
a ja sam jedna staložena žena koja ima divnog muža.
ma jok.
nema potrebe za viđanjem.
jel da?
 
Pa i nema... U glavnom, ima dve osobe koje volim da vidim i dan danas, prijatni su ljudi, skroz ok a i bilo bre to davno, davno... Kafa? Uvek...

Samo ono - ne volim da se suzdržavam i sad kao neću zbog ovog ili onog ili ne znam čega ako je u stvari to ono što želim :lol:
A to ljudi rade, stalno to sebi rade iz ne znam ni ja kojih razloga
 
moja tri dobra druga su mi bivsi tipovi...
to i jesu meni najblizi muskarci koje poznajem...
ne, nema nicega vise inace to ne bi bilo druzenje...a par povrsnih druzenja sa prekinula kad se pocelo sa "prisecanjem", ko se udao, ozenio i zasto nije...mislim, daj...
to su pateticne situacije za koje ja nemam zivaca i sa takvima onda necu da se druzim...
 
Pre petnaest godina sam raskinuo sa devojkom koju sam voleo.
Raskid je bio buran i ne dorecen.
Nismo u kontaktu.Ne govorimo.
Oboje smo otisli na suprotne strane sveta,kao po dogovoru,sto dalje jedno od drugog.
Nismo se vise nikada videli,verovatno i necemo.
Ali ostala je ta gorcina ne dorecenosti,kao da nam nedostaje jos jedan susret,nekada.
Pateticno ali iskreno.
 
Ja mislim da je sasvim ok videti se sa bivšim frajerima i ribama...to su ljudi kojima smo dali deo svog vremena i svog bića.....i okretati glavu na drugu stranu je nekako nepoštovanje samog sebe...naravno sve to važi ako se ne radi o nekim kretenima na koje nabasasmo u neiskustvu...
Imam i ja jednog bivšeg kog sam ostavila u možda pogrešnom trenutku za njega, ako uopšte postoji dobar trenutak za nešto takvo, i nikad mi nije oprostio....iako sam bila vrlo nežna i iskrena....ali nije bio zreo da to shvati.....i uglavnom, imam već deset godina želju da mu kažem da mi je žao....i sreli smo se više puta za nekoliko godina....i uvek me gleda u oči i neće da kaže zdravo.....ja se samo osmehnem, klimnem glavom i prođem a u grlu mi knedla.....i kad je trebao da se ženi, pre nekoliko godina, mesec dana pre toga mi slao poruke na mob. ne predstavljajući se...hteo i da se vidimo i ja pristala ali nije imao petlju...a htela sam samo da mu poželim sreću i objasnim šta se desilo...i tako, dan danas imam knedlu....kao i šakal......glupo je kad ljudi neće da razgovaraju....nepristojno i nepotrebno......ali nemaju izgleda svi petlju za suočavanje sa samim sobom.....
Naravno...ne dolazi u obzir viđanje sa bivšim radi sexa za dobra stara vremena....to je uvek otužno......ali kafica, što da ne.....i sa distancom, naravno.....i bez smaranja.....i sa puno lepih želja.....
 
Ja nisam ni u kakvom kontaktu sa svojim bivsim momcima,jednostavno,nemam ni najmanju zelju da budem.Posle raskida svi(bukavalno) su me zvali ponovo,da se vidimo i ostanemo"drugari"...Ali za mene je kraj-kraj...ne mogu da budem drugarica sa nekim,posle veze,koliko god ozbiljna bila.Jednostavno idem dalje i ne zelim da se vracam u proslost(iako dosta cesto to nesvesno radim).....Bivse jako retko i srecem,ali jedno "cao" je sasvim dovoljno,sa obe strane,po meni....Ako je bivsi...onda ce samo to i ostati... :wink:
 
majcheki:
Imam...

Meni to nije osvrt u nazad, ta kafa s bivšim, razgovor ponekad...
Nije umro čovek pa da se osvrćem i patim za njim do kraja svog trajanja - živ je, zdrav fala Bogu, možda ima nekog možda nema, al' ako smo već imali neku vezu - znači da je bio vredan pažnje, neko ko je po nečemu poseban, specifičan, interesantan...

Hvala svima na odgovorima, bas ste suuuper...
ok znaci ti podrzavas tu kafu i mislim da se slazem sa tobom, ali se zbog ne znam cega snebivam...
 
Šakal:
Pre petnaest godina sam raskinuo sa devojkom koju sam voleo.
Raskid je bio buran i ne dorecen.
Nismo u kontaktu.Ne govorimo.
Oboje smo otisli na suprotne strane sveta,kao po dogovoru,sto dalje jedno od drugog.
Nismo se vise nikada videli,verovatno i necemo.
Ali ostala je ta gorcina ne dorecenosti,kao da nam nedostaje jos jedan susret,nekada.
Pateticno ali iskreno.
Definitivno mislim da treba da se vidite, jednom...obavezno
 

Back
Top