JUST ANOTHER STORY...

@milimail

Heheh....pa nisam ih bas u potpunosti spalila,ipak se vracam u tu proslost,dosta cesto,zahvaljujuci svojim mislima.Iako bi bilo pozeljno da to prestane...Mada,proslost me je naucila toliko tome i ne zelim(niti mogu) da je zaboravim,ali ni da se vracam u nazad....Ne treba se osvrtati za necim sto je proslo,tako je najbezbolnije... :wink:
 
Pa zavisi i od toga kavu ste vezu imali, ako je bilo nesto kratko i bez nekih dramaticnih i velikih ljubavnih prica, sto da ne, popicemo kaficu, ali kada sa nekim provedes godine, delis i dobro i zlo i mnogo je toga iza vas, ja takvu osobu nikada ne bih mogla da posmatram samo kao druga
 
mackica ns:
8-) :mrgreen: :razz:
me to, me to:lol:
me too, as well :p :p
ne vucem repove iz proslosti, i nemam nedorecenih veza, sem jedne, moje prve velike ljubavi 8-) okoncala sam je mladalacki izhitreno, ali su mi ostavljena otvorena vrata na koja sam zelela da jednog dana ponovo pokucam... I pre dve godine prilikom posete domovini, zatekla sam se u njegovoj ulici, i iznenadila me snaga emocija koje su me naprosto opkolile. Bas sam se potrudila da ga pronadjem, culi smo se i nasli na kafi. Susret mi je prijao, bas onako prijateljski, ali naravno on je zeleo da ipak zavrsimo u nekom hotelu, sta bi drugo :lol:
Sve u svemu, drago mi je sto sam, makar 15 god kasnije rekla ono sto sam oduvek zelela, prijalo mi je njegovo jos uvek prilicno zivo secanje na nase dane, ali to je sve. Slatko i benigno, a tako treba i da ostane :lol: :lol:
 
Meni bivsa (ja sam bio ostavljena strana) u euforiji poslala sms u fazonu kao sta radis, sta ima novo, JA DIPLOMIRALA pa tri uzvicnika na kraju
I onda navrose secanja, kako sam je propitivao za ispite, koja je to panicarka bila, radovao sam se kao za sebe kad polozi itd...
Pa smo izasli da casti. Kad sam je video, dal zbog frizure, ali mi delovala nesto neprivlacno, novi imidz, neke shiske preko cela, pa sta je ovo...

Kako je razgovor odmicao poceo sam da prolazim kroz emotivnu katarzu, osecanja koja sam drzao potisnutim pocela su naprasno nestajati, osetih svezinu nicega na mestu gde je bila njena biovlast. I ja dosegoh slobodu.

Neko ce reci da ti susreti umeju da potpale vatru, kod mene se odigravao obratni proces.

No tu nije kraj, kao u onom serijalu "znam sta ste radili proslog leta", posle par meseci ugledah je iz svog auta... Imala je vezanu kosu, bila u svom pravom ritmu i sve je pocelo da se vraca...
Nije me videla al kao da mi poruchi: hej jos uvek znam sta si radio proslog leta...
 
Šakal:
Pre petnaest godina sam raskinuo sa devojkom koju sam voleo.
Raskid je bio buran i ne dorecen.
Nismo u kontaktu. Ne govorimo.
Oboje smo otisli na suprotne strane sveta,kao po dogovoru,sto dalje jedno od drugog.
Nismo se vise nikada videli,verovatno i necemo.
Ali ostala je ta gorcina nedorecenosti, kao da nam nedostaje jos jedan susret, nekada.
Pateticno ali iskreno.

******, ovo ko da sam ja pisala, samo što je bilo pre osam godina. Ja sam sve osim patetična, ali baš je ostao taj osećaj nedorečenosti.
Mada ja nisam za taj susret.
 
Ne znam sta da mislim...imam divnu vezu, i sa jedne strane bi mi to samo pravilo problem - verovatno bi smo se bar malkice prepirali ako bih sadasnjem decku rekla da idem da se vidim sa bivsim (iskreno, ja nikako ne bih volela da se on vidi sa nekom svojom "pre-mene" devojkom...), a ako bih precutala gde cu, to vec povlaci male-velike lazi...a to povlaci jos gomilu nekih sr.anja zbog kojih mi se sve to nemili raditi....
Par puta sam srela, jednog bivseg, i stojimo tako, pricamo, on me gleda onako lepo...ja njega bledo...i mislim se u sebi - da li je moguce da sam bila sa njim...nit mi je lep, nit' zanimljiv...setim se kako nisam htela bez njega na more jedne godine, i ubila se od plakanja sto on ne moze da dobije odmor.... :roll: ...
...ALI, ako bih srela "Njega"...slagala bih...odmah... :( , i isla gde god hoce, samo da ga vidim...
Sve zavisi od bivsih, od toga sta je u nama ostalo za njih...
Ne bih ja sex sa njim, niti bilo sta ...samo eto da sedne preko puta mene, da me pogleda, da mu cujem glas..osetim miris...neka, nek me posece po sred stomaka kad ga vidim...ma dobro, rekli smo bez patetike..
Eto, samo bih se sa njim videla...uvek..sa malobrojnim ostatkom - ne, picu kafu sa drugaricama..
 
Pa evo ja sam jednog bivseg ( od pre tri godine) srela (posle dugo vremena) i nedelju dana kasnije ga zvala da idemo na kafu.. a ni sama ne znam zasto...tj jeste da zelim da ga vidim i cujem sta radi i kako je ali nisam ni sama sigurna da je to jedino sto zelim sa njim....i bas kao sto je rekla pepeljuga... sve zavisi od toga sta je u nama ostalo iza njih...
a sad cekam da dodje sa puta pa da odemo na kafu...
 
ne vidim svrhu ispijanja kafe sa bivsim ako nema ponovnog muvanja...
il mozda kao bila neka duga, duga veza , pa puklo , pa ajd kao sednemo da se ispricamo : kako tvoj muz, kako tvoja zena, deca, roditelji, znas mnogo sam volela tvoju kevu, sad se sa svekrvom ne slazem ko sto sam s stvojom kevom, da usro si onda kad nisi trebo, al dobro zivot ide dalje ...drago mi je d smo se sreli, cao...
i to naravno ispijanje kafi desi se jednom da ne predje u naviku...ako se desi i drugi put zna se da se ide ka seksu...
 
baki 75:
ne vidim svrhu ispijanja kafe sa bivsim ako nema ponovnog muvanja...
il mozda kao bila neka duga, duga veza , pa puklo , pa ajd kao sednemo da se ispricamo : kako tvoj muz, kako tvoja zena, deca, roditelji, znas mnogo sam volela tvoju kevu, sad se sa svekrvom ne slazem ko sto sam s stvojom kevom, da usro si onda kad nisi trebo, al dobro zivot ide dalje ...drago mi je d smo se sreli, cao...
i to naravno ispijanje kafi desi se jednom da ne predje u naviku...ako se desi i drugi put zna se da se ide ka seksu...

hahahaaaa, umirem od smeha..
 
Recimo da moj decko hoce da se vidi sa bivsom - ne bi mu branila (bar ne javno :lol: ), ali bi bila kao na iglama, bojala bih se obnavljanja stare ljubavi, jeste da postoje razlozi zbog kojih su "bivsi", ali postoje i oni koji su ih i doveli do veze, uf, ja sam protivnik kafenisanja sa bivsima - tj ako nisi u vezi sa drugim idi, pa kako bude, a ako si u novoj vezi - oprezno!
 
Gwen Stefani - Cool

It's hard to remember how it felt before
Now I found the love of my life...
Passes things get more comfortable
Everything is going right

And after all the obstacles
It's good to see you now with someone else
And it's such a miracle that you and me are still good
friends
After all that we've been through
I know we're cool


We used to think it was impossible
Now you call me by my new last name
Memories seem like so long ago
Time always kills the pain

Remember Harbor Boulevard
The dreaming days where the mess was made
Look how all the kids have grown
We have changed but we're still the same
After all that we've been through
I know we're cool

And I'll be happy for you
If you can be happy for me
Circles and triangles, and now we're hangin' out with your new
girlfriend
So far from where we've been
I know we're cool

:mrgreen:

Ne mogu da nađem sliku kako sede i kafenišu u spotu, pa ako neko uspe da je nađe neka je okači.
 
pepeljugasaobecipele:
on me gleda onako lepo...ja njega bledo...i mislim se u sebi - da li je moguce da sam bila sa njim...nit mi je lep, nit' zanimljiv..
:grin: bilo je i toga :grin:
i onda, ona najgora spoznaja, pa svi moji prijatelji koji cudom nisu mogli da se nacude da se secem za takvim tipom, a na koje sam se i ljutila i durila, bili su u pravu :lol: :lol:
 

Back
Top