Zene, da li biste se druzile sa gej muskarcima? Ili: sta bi na to rekao vas muskarac?

Feelgooood:
Čekaj, da li su gej muškarci možda zarazni pa ne bi trebalo?
Pitanje je glupo, iz prostog razloga što nečije seksualno opredeljenje ne može biti presudno
za prijateljstvo. Ali ću ti odgovoriti, moguće je... imam prijatelje koji su gej i ništa im ne fali....

Zato sam i postavila pitanje,jer smo svi razliciti...Vidis duso i moj najbolji prijatelj je gej, ali ostatak mog drustva i uopste moja okolina ne vole bas da piju kaficu sa njim. Dakle,pitanje uopste nije glupo,jer ima ljudi koji ne razmisljaju kao ti i ja!
 
Tacno da svako od nas drugacije razmislja.Ja prva..Imala sam do skoro prilicno krut stav po tom pitanju sve dok nisam dosla u situaciju da vezano za jedan poslovni prijekat saradjujem sa covekom koji je gay i to nije krio.Za tih skoro dva meseca koliko smo radili zajedno ta osoba je zadobila svo moje postovanje u ljudskom i profesionalnom smislu.Shvatila sam tada da seksualna orjentacija nema ama bas nikakve veze.I da odgovorim na temu..Zao mi je sto osoba o kojoj sam pisala zivi u inostranstvu..tako da se redje vidjamo i kontaktiramo putem e maila, ali sam ga definitivno svrstala medju svoje prijatelje.
 
Чекај мало...дошла си овде на СМ да жене питаш шта мисле о пешкирићима? :shock: ТУП ТУП ТУП...

Нешто ми само скренуло пажњу у претходном посту...апсолутно ми је небитна његова сексуалност (иако имам нег мишљење о свему томе)...само то што би тај неко био мој колега (не још пријатељ) му не даје за право да како рече...не крије своју сексуалност...

Шта бре мене боли увце за то...нек задржи за себе...имам право да не знам то...
 
Ej da vam kazem nesto.Znam nekoliko gej ljudi, ali bas tako i oni su LJUDI, a znam i dve lezbejke. Ima i skroz korektnih osoba, ali ima i nenormalnih kao i medju strejt populacijom. Jedino sto mene nervira je taj gej lobi koji je (hteli vi to da prihvatite ili ne)postao mnogo jak i zaista oni se drze medjusobno, pa nas strejt ljude cesto potcenjuju. Ovo je moje licno misljenje koje se formiralo na osnovu stava osoba koje ja poznajem. P.S. Takodje smatram da ako je direktor gej posao ce pre dobiti gej osoba nego bilo ko drugi. (Opet licno iskustvo)
 
Ljuba82:
само то што би тај неко био мој колега (не још пријатељ) му не даје за право да како рече...не крије своју сексуалност...

Шта бре мене боли увце за то...нек задржи за себе...имам право да не знам то...
shta je ovo :?:
 
То ти је птичице освртање на претходни пост невезано за тему и на агресивно понашање пешкирџија и потенцирање свега тога.
Апсолутно не морам да знам да је неки колега са којим евентуално радим 2 месеца макс...пешкирић. То ја зовем секс. узнемиравање...
 
Ljuba82:
То ти је птичице освртање на претходни пост невезано за тему и на агресивно понашање пешкирџија и потенцирање свега тога.
Апсолутно не морам да знам да је неки колега са којим евентуално радим 2 месеца макс...пешкирић. То ја зовем секс. узнемиравање...
E, ovde se slazem sa tobom.

Ali, sta ako je u pitanju bliski prijatelj? (na kraju krajeva, uvek se bliski prijatelji, pa cak i razlicitog pola, dotaknu price o sexu, pre ili kasnije...)
Ja znam jednog koji je bi, ne znam da li se to racuna. I ne smeta mi, sta on radi u svom zivotu je njegova stvar.
 
Ljuba82:
То ти је птичице освртање на претходни пост невезано за тему и на агресивно понашање пешкирџија и потенцирање свега тога.
Апсолутно не морам да знам да је неки колега са којим евентуално радим 2 месеца макс...пешкирић. То ја зовем секс. узнемиравање...
Ja to nazivam problemom. Drugim rechima, tvoje fobije koje imash od homosexualaca ne moraju nikoga da interesuju. Obrachunaj se sa svojim strahovima a ne sa drugim ljudima koji su takvi kakvi su i, objektivno, nikog ne ugrozavaju.
 
a misim ne ugrozhavaju ni oni shto yebu zhivotinje..ok maltretiraju zhivotinje al ima i onih shto kolju zhivotinje pa nikom nishta...il kao dodje kolega na poslu i krene da pricha kako on yebe drvo...i kako je super i kako on nije drugachiji jer to chini...pa misim ne ugrozhava nikoga al choveche koga je briga shto ti yebesh drvo...il kao dodje mi koleginica i pricha kako zabija ne znam sijalicu sebi u dype to je strashno lozhi...pa misim koga je briga choveche?...chemu defilovanje ulicama gradova?...shta kao eto mi smo ponosni shto smo homosi?...pa i drvoseche su ponosne pa ih ne vidjam na ulicama...u pravu je potenciranje je pogreshno...
 
Ljuba82:
То ти је птичице освртање на претходни пост невезано за тему и на агресивно понашање пешкирџија и потенцирање свега тога.
Апсолутно не морам да знам да је неки колега са којим евентуално радим 2 месеца макс...пешкирић. То ја зовем секс. узнемиравање...

Mislim da se rad sa osobom drugacije seksualne orjentacije od moje na primer koja je hetero, na poslovnom projektu ..naziva saradnja a ne seksualno uznemiravanje. Covek je vrhunski profesionalac i umetnik u svom poslu.Za mene je to bilo ..najvaznije.Njegov privatan zivot je njegova stvar i u to niko nije ulazio niti je ikoga od nas koji smo sa njim saradjivali tim uznemiravao. Ne kazem da je to generalno, kao i svuda ima svega i svacega ali konkretno, ovaj covek je ucinio da steknem sasvim drugaciji pogled i stav.Bolje receno da ih ..ublazim.
 
AntunTun:
a misim ne ugrozhavaju ni oni shto yebu zhivotinje..ok maltretiraju zhivotinje al ima i onih shto kolju zhivotinje pa nikom nishta...il kao dodje kolega na poslu i krene da pricha kako on yebe drvo...i kako je super i kako on nije drugachiji jer to chini...pa misim ne ugrozhava nikoga al choveche koga je briga shto ti yebesh drvo...il kao dodje mi koleginica i pricha kako zabija ne znam sijalicu sebi u dype to je strashno lozhi...pa misim koga je briga choveche?...chemu defilovanje ulicama gradova?...shta kao eto mi smo ponosni shto smo homosi?...pa i drvoseche su ponosne pa ih ne vidjam na ulicama...u pravu je potenciranje je pogreshno...
E, nemam nameru da 1000-ti put ulazim u rasprave protiv kafanske kvazilogike, a na temu homoseksualaca.

Koga je briga shto je moj prvi komshija zagrizeni Grobar ili kolega na poslu pravoslavac koji u firmu donosi kolache sa svoje slave ili shto neki anonimus kojeg vidim u autobusu nosi Metallica majicu ili shto tvoja koleginica zabija sijalicu u dupe...?
Na ulice izlaze oni koji smatraju da imaju razloga za to, a dokle god postoje oni koji ce homseksualce nazivati "agresivnim peshkirchicima", ja sam spreman da ih podrzim.
 
Poznajem nekoliko takvih seksualno svestranih ili zainteresovanih za sopstveni pol iskljućivo.
Prvo što nekoga može da odbije u druženju je feminiziranost takvih muškaraca, jednostavno treba preskočiti stalnu intertekstualnost engleskog, fenimizirran govor, pokreti, ne znam nijednog ko je drukčiji..
Kad se to prevaziđe, onda nije problem pričati, ali to je kao da razgovarate sa drugaricom, i to onom najžentvenijom, prihvatam da je to tako i cenim senzibilitet. Bilo bi glupo da čoveka zamišljam kako se kolje pod rep, ali priznajem, to je prvo na šta pomislim kad mi neko kaže da je gej, ili ne kaže, podrazumeva se da jeste.. I ja u startu reagujem kao da su foliranti, zašto isticati nešto ako je to prirodno, i tako..a reć je upravo u tom stalnom forsiranju na različitosti.
Oni hvale muško telo, pričaju o lepoti, opsednuti su svojim izgledom, ovi moji ****** su uglavnim niski, mršavi, prave devojčice :lol: E da, + :arrow: odlični su sagovornici
Postoji nešto što sam primetio kod dvojice, to jedino mogu da navedem kao negativnu stvar,a to je da su sebični u kontaktu sa ljudima, iako to tako na prvi pogled ne izgleda. Ne znam ih dovoljno, ne družim se, pa nek ovo bude, zasad, predrasuda..

Da, moja devojka se druži sa homosex., nemam ništa protiv, čak naprotiv, vrlo sam zadovoljan :lol: Jedan joj je baš blizak drugar i kolega..
 
kučka:
...Njegov privatan zivot je njegova stvar...

Тачно...а до тренутка док не постанемо пријатељи евентуално...ја апсолутно не морам да слушам приче да ли је претходну ноћ стартовао неког типа или оргијао са истим...

...такође нисам дужан ни да слушам оне коментаре у лету који немају везе са пријатељством...типа...што има добру гузу...

...ма небитно уопште...ово чак није ни тема...надовезао сам се на оно твоје...чак ни не крије да је пешкирић...

LePiaf:
Ja to nazivam problemom.

...ја само здравим арзумом.

Птичице мој став је јако јасан...не желим да улазим у дискусије...продужи даље...
 
Ljuba82:
Чекај мало...дошла си овде на СМ да жене питаш шта мисле о пешкирићима? :shock: ТУП ТУП ТУП...

Нешто ми само скренуло пажњу у претходном посту...апсолутно ми је небитна његова сексуалност (иако имам нег мишљење о свему томе)...само то што би тај неко био мој колега (не још пријатељ) му не даје за право да како рече...не крије своју сексуалност...

Шта бре мене боли увце за то...нек задржи за себе...имам право да не знам то...
A tebi smeta sto sam dosla na SM da postavljam pitanje zenama. Pa znas...sve ima svoj razlog,a ja sam samo tvojom reakcijom ispunila svoj cilj. A on je bio sledeci> da izazovem reakciju vas navodno SM koji o ljudima razlicitog opredelenja govorite kao o peskiricima!!! To definitivno ne rade savremeni muskarci. Da bi to postao dragi moj,potrebna je tolerancija,kosmopolitizam i makar pokusaj da odstranis iz sebe balkanski sindrom koji u sebi nosi primitivizam. Ima li jos neko neku zamerku mimo teme?
 

Back
Top