sta znamo o zirafama

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
Interesuje me da li neko zna nešto o zirafama iz sopstvenog iskustva ili je pročitao, što bi pomoglo u ophođenju i izlaženju na kraj s istim. Mene ovo profesionalno interesuje, mada sam za zirafe i emotivno vezan. Nikako da im prodrem u dušu i shvatim njihov pogled na svet.
 
batka_mija:
Interesuje me da li neko zna nešto o zirafama iz sopstvenog iskustva ili je pročitao, što bi pomoglo u ophođenju i izlaženju na kraj s istim. Mene ovo profesionalno interesuje, mada sam za zirafe i emotivno vezan. Nikako da im prodrem u dušu i shvatim njihov pogled na svet.
gledaju sigurno iz pticje perspektive
 
Hej, hej, zaboravio si uvodnu rechenicu !!! 8-) hihihihi...
O zirafama znamo samo da su glupe, plašljive, da im je meso ukusno mada malo smrducka, od mleka se pravi dobar sir, na sebi nose prirodno kudravu vunu...

Interesuje me da li neko zna nešto o ovcama iz sopstvenog iskustva ili je pročitao, što bi pomoglo u ophođenju i izlaženju na kraj s istim. Mene ovo profesionalno interesuje, mada sam za ovce i emotivno vezan. Nikako da im prodrem u dušu i shvatim njihov pogled na svet.
:smile:
 
znaci, kako bi se zvali oni koji cuvaju zirafe? jel su i oni cobani? ili postoji i neko drugo ime? 'ajde da smislimo ime i da patentiramo pa kad se snima neki film, mi im dozvolimo da iskoriste tu rec u filmu i zaradimo velike pare... i pravac :arrow: Norveska...
 
Žirafe su tamno ljubičaste biljke koje nastaju i rastu u saksijama i imaju žirove odakle su i dobile ime.
Žirafe služe da ulepšaju radni prostor.
Žirafama se ne može verovati - hrane se sopstvenim žirovima, dobro izdinstanim i usoljenim.
Žirafe imaju kirv vrat kada se iskrive i prav kada se isprave.

Gotivne su žirafe - imaju čak i slovo F u imenu, a ni jedna druga životinja osim Žirafe i Foke nema slovo F
 
Žirafa je prepreka u pešadijskoj obuci s koje možeš da slomiš vrat
ziraf_big_end.jpg
 

Back
Top