da li je...

da li je Turska talac Kipra ili je obrnuto?


  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
Турска је извршила агресију на независну Хришћанску државу Кипар, покушала да отме део суверене територије, и тридесет година води северни кипар у изолацију.

Ако покушаваш да направиш паралеле између косова и Кипра, и да имплицираш како је Србија талац Косова, лупаш.

Турска је талац свог исламског милитаризма, иако наизглед секуларна, војска је под утицајем снажног национализма и врши утицај на државу, као многољудна исламска земља, а џабе се декларише као секуларна, тешкоп ће ући у Европу.

Иначе ако паралелу желиш са Србијом, ни једна земља неможе да буде талац дела сопствене територије, Косово је талај Исламофашиста и треба га ослободити.
 
nisam hteo da povlacim paralelu... i lupam... tum tu-ka tu-ka... tum tu-ka tu-ka...
u svakom slucaju, takva kakva je, Turska ce pre u evropsku uniju nego Srbija... I mislim da Srbija nikada nece biti dovoljno razvijena da postane deo Evrope... nazalos'...
i to bez Kosova, koje ce dobiti nezavisnos', zaboravih da podvucem...
 
Ljudi sve ja znam.Da nam je tamo patrijarsija,da su nasi pretci tamo ginuli,da nam je tamo stvarana drzava ali realno sta vam je vaznije:teritorija koja ce biti vasa na papiru gde necete smeti otici i na kojoj zivi 2000000 muslimana potencijalnih islamskih extremista ili nas narod zapadno od Drine koji se uvek borio da se spoji sa nama...
 
Pitanje za milion evra:

Ko je ovo
avatar50499_1.gif
?
 

Back
Top