Nova stranka-SnDRnR

SavaBonJovi

Primećen član
Poruka
736
Ovo je moja prva virtuelna stranka na čelu sa mnom !
Sam sam sebe na tu poziciju postavio!Vidite li, ja sam sposoban!
Sex,no Drugs & Rock`n`Roll-je pun naziv nase stranke
Zalažemo se za sex,samo sex uz rock`n`roll,i sex bez uticaja narkotika!



Zamislite da su sve stranke ovakve !
Iskreno bih voleo da se u školama otvore pored građanskog vaspitanja i veronauke,
čas Sexualne edukacije i čas Rock`n`Roll-a i čas borbe protiv narkotika,a da ocene budu :
veoma sexualno obrazovan,najviša ocena
sexualno neobrazovan,najniža ocena
ili npr.
majstor rocka,najviša ocena
rock&roll-ski neobrazovan,najniža ocena

I sam smatram da je ovo glupa tema do boga miloga,ali palo mi nesto na pamet i morao sam da probam!
Vi mi dajte predloge kako da pobedimo ove današnje stranke ovako glupim sadržajem i programom koji nemamo.
Znači dajte predloge ,ideje,učlanite se i vi u stranku,pomozite sadašnjim članovima na bilo koji način,budite konsultanti,ili članovi i zajedno sa mnom ovu temu nadogradite a stranku razvijte,pregazimo i radikale i demokrate i sve ostale stranke!
Upravljajte državom,šta biste prvo promenili u njoj!
Budimo najpošteniji,najlepši i najsložniji!
Napomena:Ovo je jedina stranka u koju može svako da se učlani i da bude čak i predsednik,a da ne mora da bude obrazovan,a da ne mora da zna ijedan strani jezik,ovde se uspeh ne postiže školom i znanjem već idejama i ostvarivanju tih ideja,primenjenošću i praksom i ljubavlju prema ljudima,naciji i maštanju!
Prvo nam treba program,zastava,grb i neka rock&roll himna
zatim zakonik i pravilnik,a tek onda slede ideje,borbe,pobede i porazi!
Obaveštavam sve one kojima je stalo do vređanja i omalovažavanja ovoga što ja radim na ovom podforumu da me zaobiđu jer znam da budem opasan neprijatelj,neutralan ili jako dobar prijatelj pa Vi sami vidite na koju ćete stranu!
Modelatorima:Ovoj temi nije mesto u svaštari,i ni u jednom drugom podforumu osim u Politici jer ovde svako može da bude političar i da doprinese razvoju ove virtuelne stranke,a i države.
Hoću da dokažem da ima više inteligentnih i običnih ljudi, koji su i do nekoliko puta pametniji i sposobniji od naših političara koji su svi završili političke nauke
 
Slina:
Zasto no drugs?Hmhm, pa to je sastawni deo r'n'r bre !

Dozvoljavam samo marihuanu,ali da se puši u tajnosti kao i ostale droge da se ne bi narušavao rad,red,mir i disciplina u stranki! I da nam ne navučete narkose da nas potkradaju,
i da gube špriceve po svakoj kancelariji i još da neko sasvim slučajno rockne zaraženu fuficu misleći da mu je koleginica,sekretarica ili slično.
 
fosilvaso:
Ono što bih ja menjao bi dovelo do građanskog rata u državi!!!

Osim toga, dokazao ti nešto ili ne, pamet i sposobnost ne-političara nema veze sa onim što treba biti političar...do daljnjega:D:D:D

Nema veze,ako si u stranci i ako je građanski rat neizbežna opcija,ti samo daj predlog šta da se radi ili šta bi ti uradio a neko drugi možda nađe način da se to uradi tajno ali uspešno ili možda taj neko da predlog kako da se izvrši tvoja volja i imamo ono za šta se borimo
pored sexa i rock&rolla.Slično tome sve stranke na isti način rade tj. ne rade svoj posao
jer oni samo razgovaraju,urlaju,vređaju i na kraju odustaju od svog plana i programa jer i nije vredeo,jer i nisu nikakvi političari kada ne mogu jednu ideju da odbrane.
Svaku našu ideju sami moramo pokušati da osporimo i ako ne uspemo ta ideja ulazi u program i plan stranke.
 
SavaBonJovi:
Nema veze,ako si u stranci i ako je građanski rat neizbežna opcija,ti samo daj predlog šta da se radi ili šta bi ti uradio a neko drugi možda nađe način da se to uradi tajno ali uspešno ili možda taj neko da predlog kako da se izvrši tvoja volja i imamo ono za šta se borimo
pored sexa i rock&rolla.Slično tome sve stranke na isti način rade tj. ne rade svoj posao
jer oni samo razgovaraju,urlaju,vređaju i na kraju odustaju od svog plana i programa jer i nije vredeo,jer i nisu nikakvi političari kada ne mogu jednu ideju da odbrane.
Svaku našu ideju sami moramo pokušati da osporimo i ako ne uspemo ta ideja ulazi u program i plan stranke.

Smanjiti penzije i privilegije na račun raznih minulih (ne)radova, lovu uložiti u razvoj i proizvodnju te ako treba dotacijama osigurati jeftinije proizvode od kineskih......Osim toga, treba razjuriti tzv. UVOZNI LOBI koji dobro živi na račun uvoza i carina...šta bi oni i zašto menjali nešto jer im je već dobro.....

A programi stranaka: Propadaju zato što služe samo za privlačenje glasova birača:D:D
 
A kako bi bilo kad bismo podjednako uredjivali gradove u Srbiji,jer ocigledno je da Beograd dobija polovinu prihoda,
cetvrtina ide u NS a cetvrtina se deli sa svim manjim gradovima u Srbiji.
Ispravite me ako gresim ali to sam logicki zakljucio.....
Da li se slazete da se ravnopravnije razvijaju oblasti/gradovi u Srbiji i kako biste Vi to regulisali !
I nemojte da samo ja dajem kojekakve glupave ideje jer ja sam otvorio ovu temu da biste i Vi mogli da upravljate drzavom,sedeci ispred ekrana,ukljucite mastu i igrajte se malo niko Vam to ne sme zabraniti niti Vas sme ko vredjati zbog vase ideje.Eto to je clan 1. naseg partijskog zakonika.
 
ja sam pomalo rasista, jel mogu svejedno da budem drug clan?

rasista u smislu da bih maximalno otezao drugim nacijama sem srpske u srbiji dolazak do bilo kakve funkcije vise od recimo sefa preduzeca ili tako nesto sto je privatno. tj. ne pustati nesrbe u vlast

ebiga...


btwn ocu da budem ministar prosvete, da uvedem sexualno obrazovanje, rnr i obradim versku nastavu da bude ono sto jeste - da obuhvata sve vere podjednako, i tako slicno,promenim sistem prijemnih, istoriju i tako to
 
Peruzzi:
ja sam pomalo rasista, jel mogu svejedno da budem drug clan?

rasista u smislu da bih maximalno otezao drugim nacijama sem srpske u srbiji dolazak do bilo kakve funkcije vise od recimo sefa preduzeca ili tako nesto sto je privatno. tj. ne pustati nesrbe u vlast

ebiga...


btwn ocu da budem ministar prosvete, da uvedem sexualno obrazovanje, rnr i obradim versku nastavu da bude ono sto jeste - da obuhvata sve vere podjednako, i tako slicno,promenim sistem prijemnih, istoriju i tako to


Slazem se ,to je normalno mi Srbi i članovi ove partije smo svi pomalo rasisti ali pomalo,ne do te mere da ubijamo Rome i Kineze ali može oberučke te prihvatamo.
Ti ćeš biti ministar prosvete i ja tvrdim da takvog ministra svet nije imao...samo se trudi da
budeš originalan u svom poslu i srednjoškolci ima da te cene,posebno srednjoškolke....
Btw imamo već dva ministra i njihova dva plana rada
javljajte se ljudi ovde se samo igramo....
mesta za ministra prosvete i ministra za inport-export već imamo ali tu su mnoga druga mesta i mnoge druge fotelje.....izaberite šta biste Vi radili i kako biste unapredili ovu stranku i državu i vi ste IN
 
SavaBonJovi:
Slazem se ,to je normalno mi Srbi i članovi ove partije smo svi pomalo rasisti ali pomalo,ne do te mere da ubijamo Rome i Kineze ali može oberučke te prihvatamo.

ma nemoj...rasisti?
a protiv koga ste to rasisti? protiv majmuna? orka? vilenjaka? delfina? vukova?

na ovoj zemlji postoji samo jedna inteligenta vrsta, a to je COVEK - Homo Sapiens....
 
yipie! primnljen sam :D

sad ce reformisemo prosvetu....hm. da pocnemo od menjanja istorije ili geografije?


@ober

bas bi te vido kad bi ti sin doveo ciganku u kucu...

sad se setih jedne narodne

pred oltarom mladi stoje
jedan covek, jedna zena, od danas za sva vremena
savili su gnezdo svoje
svanula je zora bela, evo nama celog sela

probudite muzicare nek sviraju pesme stare
nek udare u tanku zicu
i recite tamburasu da ostavi malo flasu
i pirgrli tamburicu
....
VESELO!!!!

al najjacha je zadnja strofa:

evo ga i stari deda, on unuka samo gleda
pa mu toplo oko srca
i brkove sede gladi dok tandzaru krisom vadi
valja malo da se puca

:lol:

nagradno pitanje (za pivo): ko peva?
 
SavaBonJovi:
Ovo je moja prva virtuelna stranka na čelu sa mnom !
Sam sam sebe na tu poziciju postavio!Vidite li, ja sam sposoban!
Sex,no Drugs & Rock`n`Roll-je pun naziv nase stranke
Zalažemo se za sex,samo sex uz rock`n`roll,i sex bez uticaja narkotika!


Zamislite da su sve stranke ovakve !
Iskreno bih voleo da se u školama otvore pored građanskog vaspitanja i veronauke,
čas Sexualne edukacije i čas Rock`n`Roll-a i čas borbe protiv narkotika

Samo 1 čas sexualnog vaspitanja?
Mislite da je to dovoljno?
Ono kao u fazonu:"Ovo Vam je nacionalista a ovo demokrata pa se volite medjusobno"?
A blok praktične nastave?
:lol: :wink:
 
Jašta more: pa crveni fenjercici ,pa jastucici za pod guzu ,pa onda obuka i prakticna nastava...
šta bi tome falilo ....svi bi radije isli u školu i niko sa tog časa ne bi bežao
P.S himna je boli glava ,dok neko ne smisli bolju himna nam je "Jagnje malo"
 
Počni od istorije pa do geografije ,a možda je bolje da počneš ipak od geografije jer u udžbenicima stoji da je Zastava iz Kragujevca naš najveći hit i da proizvodi toliko i toliko automobila itd...
A za istoriju mislim da je najveća nepravda to što je za general kraljevske garde Dragoljub Draža Mihailović napisano da je izdajnik,to ne piše bukvalno ali se može izvesti iz sveukupnog izlaganja koje je predstavljeno u udžbenicima,i još to što je napisano da je on bio vođa četnika a to uopšte nije tačno,on je bio vođa kraljeve garde,a jedna jedinica četnika je postojala i datirala je još iz vremena I svetskog rata,a posle su ih sve oslovljavali s Četnicima baš upravo zbog te jedne čete i kasnije pripadnika te čete ili Četnika....
Znači naša stranka se bori i za priznanje čiča Draže kao srpskog narodnog heroja!
 
Znam da nije nikakva ali je moja ova pesma....možda je doradite i bude i himna....

Ja znam da tamo negde je ona,
sa krunom na glavi ,
sva u trobojnoj haljini
okićena orlovskim perjem
i znam da me čeka!

Ona leprša mirisnim i cvetnim očima,
i govori suznom i valovskom kosom,
i posmatra vilenjačkim i belim ušima
i sluša nas nabujalim i vrelim usnama.

Ona je jedna,i nijedna više
ona se lako čita i piše
ona je izmorena,izmučena,
neuranjena i utučena,
ali je majka miliona.

I zato mi strašno idu na živce
oni sa druge strane žice,
koji po ceo dan vređaju i seru
na nju i njenu karijeru.

Ja opet vičem biće bolje
sišla je majka sa Crne Gore,
sada će nas da hrani i čuva,
opet je majka na strani pravoj,
eno je sada na gori Ravnoj.

I ja sam uz nju tako mi Boga
ima da opet zavlada sloga
i ljubav i vera i nada
i opet će Srbija biti mlada
puna života
i hitrog skoka.
 

Back
Top