Paris- prevoz i hoteli

kid i dik

Početnik
Poruka
14
Pocetkom septembra bi trebali da odemo u Pariz na 5-6 dana. Kakva su Vasa iskustva sa hotelima? Da li postoje neki pristojniji za 60-70 evra za 2 osobe? Da li je autobuski prevoz (Lasta) najjeftinija varijanta?
Hvala unapred. Svaka informacija nam je dragocena posto nam je ova prva poseta Parizu.
 
Imate foru sa iter railom ali nije 100% legalna tako da vam je ne preporucujem.
Sto se tice drugih varijanti mislim da vam je Lasta ubedljivo najbolja, vidite i za kombinaciju Jedinstvo Vranje mislim da su oni imali neke posebne cene za omladinu.
Ne znam kakva je sada situacija sa JATom ali ja sam putovao SWISSom i karta nije bila skupa ali kada se na to dodaju takse i prevoz do grada(posto je aerodrom dalji od grada) ispadne za nekih 80é skuplje nego autobusom. Ja sam imao srecu da sam nasao tu jeftinu varijanu pa me je put avionom kostao kao i busom, samo eto jos 20é vise sto sam morao da dam za kartu za RAR tamo.
Za smestaj pogledajte po netu imate brdo jeftinih hostela koji su sasvim pristojni, a za te pare cete ih sigurno naci. Ako zelite mogu da se raspitam kod drugarice koja je tamo za jedno mnogo lepo mesto u centru, drugar jedan je skoro isao mislim da je bilo oko 25é u dvokrevetnoj nocenje sa doruckom.
To je to, ako vas jos nesto interesuje pitajte...
P.S. Nije na odmet da pogledate po netu i kako da udjete u neke od muzeja za dz. Na primer u Luvru je svakog petka posle 18h pa nedge do ponoci uvek neko tematsko vece samo za mlade,naravno uz mogucnost samostalnog razgledanja celog muzeja...
Eto!
 
boniko:
ispadne za nekih 80é skuplje nego autobusom.
Eto!
hanibalka je pomenula da je luvr preve nedelje u mesecu free entrance!
inače, ovih 80 evra...vredi svaku paru, jer ne zaboravite na klackanje od 1,5 dana,
plaćanje wc/a i kafa i klope usput!!!! sve mu to dođe na isto!
avio prevoz je jakoooo pojeftinio.
prošvrljajte malo po netu, videćete ima dobrih cena karata,
pogotovu ako ih sada kupite za septembar!!!
 
Original: boniko

Ako zelite mogu da se raspitam kod drugarice koja je tamo za jedno mnogo lepo mesto u centru, drugar jedan je skoro isao mislim da je bilo oko 25é u dvokrevetnoj nocenje sa doruckom.

Molim te ,ako nije problem, raspitaj se kod svojih drugara za smestaj ili ime hotela.
Unapred zahvalna!
Pozdrav!
 
E ovako,
Sutra ce pogledati adresu na kompu posto trenutno nije u BG. Kaze da pogledate po netu www.bookhostels.com ili nesto slicno ovaj se nalazi na Mon Martru u ulici Rue de Chapelle (mislim da se tako pise) i ima ga u ponudi svakog sajta tog tipa. Nocenje sa doruckom je 17.5 eura.

Nema na cemu! Kada saznam ime hostela javljam:)
 

Back
Top